Reklama

Horoskop chiński na 2024 r. Nadchodzi Rok Drewnianego Smoka. Co przyniesie 2024 rok?

Dotychczasowa harmonia wywróci się do góry nogami wraz z nadejściem Roku Drewnianego Smoka. 2024 rok przyniesie wiele zmian oraz zawirowań, więc warto się do niego wcześniej przygotować, aby móc wykorzystać nadchodzące możliwości. Co zwiastuje chiński horoskop?

Kiedy wypada Chiński Nowy Rok? Nadchodzą duże zmiany

10 lutego 2024 roku wypada Chiński Nowy Rok. Według horoskopu zakończy się wtedy Rok Królika Wody i nastąpi Rok Drewnianego Smoka, który będzie trwał do 29 stycznia 2025 roku. 

Rok Drewnianego Smoka jest jednym z cyklicznych lat w chińskim kalendarzu zwierząt. Drewniany Smok występuje raz na 60 lat, ponieważ chiński zodiak ma 12 zwierząt i 5 różnych elementów (drewno, ogień, ziemia, metal, woda), co łącznie daje 60 możliwych kombinacji. Ostatni rok Drewnianego Smoka miał miejsce w 1964 roku.

Zobacz również: Sekret długowieczności ukryty w znaku zodiaku. Dla nich czas się zatrzymał

Reklama

Co przyniesie Rok Drewnianego Smoka?

Dotychczasowa energia związana z Rokiem Królika Wody była dosyć łagodna, jednak energia Smoka przełamie ten schemat. Nowy rok zachęci do podejmowania ryzyka na różnych płaszczyznach. 

Przede wszystkim najwięcej szczęścia w 2024 roku będą miały znaki takie jak Szczur, Kogut lub Małpa. Warto mieć jednak na uwadze, że Smok jest elementem ziemi, który kojarzony jest ze stabilizacją, a dominującym elementem nadchodzącego roku jest Drewno, które sprzyja dynamice, rozwojowi i zmianom. Może to przyczynić się do zwiększenia chaosu oraz frustracji w życiu wielu ludzi. 

Natomiast z punktu widzenia numerologicznego 2024 roku jest równoznaczny z liczbą 8, która jest symbolem nieskończoności, zjednania duchowego, spokoju oraz energii pochodzącej z Wszechświata.

Zobacz również: Pełnia Księżyca Myśliwych rozświetli niebo w październiku. Przyniesie ogrom zmian

Jak wykorzystać Rok Drewnianego Smoka?

Według horoskopu chińskiego nadchodzący rok mimo wielu zmian będzie obfity w nowe początki, przygody i możliwości. Drewniany Smok będzie przychylny dla osób zdecydowanych oraz konkretnych, którzy będą znali swoje cele. Dlatego warto wcześniej zastanowić się nad tym, do czego chcemy dążyć, aby jak najlepiej wykorzystać nadchodzące możliwości. 

W 2024 nie powinniśmy bać się zmian, ponieważ i tak one nastąpią. Przede wszystkim warto skupić się na pracy, edukacji oraz twórczości. To będzie okres intensywnej pracy, który finalnie przyniesie wiele korzyści.

Zobacz również: Japoński test sześcianu. Odpowiedz na kilka pytań, a poznasz przyszłość

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy