Reklama

Reklama

Horoskop miłosny 2023 - 3 znaki zodiaku, które zaznają szczęścia w miłości

Uwaga, truizm: miłości pragniemy wszyscy. Walczymy o nią, szukamy usilnie, często latami celując jak kulą w płot. Ale nie wolno tracić nadziei. Czy ten rok będzie dla ciebie szczęśliwy w tej właśnie kwestii? Sprawdź!

Horoskop miłosny 2023 - Byk

Listę miłosnych szczęściarzy otwiera w 2023 roku Byk. Rok 2023 rozpocznie się dla ciebie pewnymi problemami, ale wszystko zacznie się układać pomyślnie już w pierwszym kwartale, więc spokojnie. Przejściowe kłopoty miewamy wszyscy.  

A w okolicach czerwca będziesz się już pławić w miłości. Ci, którzy są w nowych związkach, w drugiej połowie roku poczują iskrę i rodzącą się bliskość. Nie będzie już odwrotu, oboje będziecie zaangażowani w ten związek. 

Reklama

Single będą mieli okazję zacząć coś nowego. Osoba, która stanie na ich drodze okaże się wspaniałym człowiekiem. Możliwe, że to będzie ten człowiek na całe życie. Po raz pierwszy będzie bezstresowo, powoli i naprawdę blisko emocjonalnie. To będzie prawdziwa miłość.

Horoskop miłosny 2023 - Wodnik

Znajdziesz swoją bratnią duszę w 2023 roku, jesteś jednym ze znaków, które będą miały szczęście w miłości. Jako znak wrażliwej wody rządzony przez Księżyc rozpoczniesz rok bardziej namiętnie niż emocjonalnie. Porywy serca bardzo prawdopodobne.

Jednak prawdziwy związek rozpocznie się dopiero w pierwszym kwartale roku. Możesz natknąć się na osobę, która ostatecznie okaże się dla ciebie idealna. Będziesz przepełniony radością i satysfakcją, poczujesz, że masz duchowe połączenie z tym człowiekiem.

Zobacz też: Horoskop na 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku. Co nas czeka w 2023 roku?

Ci, którzy byli w słabych, przypadkowych związkach, mogą zakończyć je już na początku roku, ale już w połowie roku znajdą kogoś, kto naprawdę będzie wspaniałym partnerem. Romantycznie zrobi się jesienią, kiedy to Wenus zawita w twoim znaku.

Horoskop miłosny 2023 - Waga

Twoje relacje będą raczej stabilne. Zamykasz pierwszą trójkę miłosnych szczęściarzy zodiaku w 2023 r. Ci, którzy cenią sobie relacje, będą cierpliwi wobec swoich partnerów, ale nie unikną obaw i lęków o przyszłość.

W czerwcu i lipcu powinnaś, droga Wago, zachować ostrożność. Ze względu na zmieniające się ego i cele, ten okres może przynieść pewne spory w parach. Jednak konflikt w związkach intensyfikuje miłość. W rezultacie staniecie się sobie jeszcze bliżsi i jako para jeszcze silniejsi. To wszystko w drugiej połowie roku. Ale od początku staraj się poświęcać partnerowi czas i uwagę. Budowanie długoterminowych relacji to nieustanna praca.

Miłość uśmiechnie się też do samotnych Wag. Może się okazać, że znajdziecie ją podczas spotkań z rodziną (ktoś kogoś nowego przyprowadzi) lub starym przyjacielem. Istnieje duża szansa, że od razu się zakochacie. Kiedy powinniście wyostrzyć zmysły? Już wiosną. 

Wyczekuj i wyglądaj okazji, żeby kogoś poznać. Bądź czujny, żeby okazja nie przeszła ci koło nosa. 

Czytaj też: 

Horoskop na 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku. Co nas czeka w 2023 roku?

Jakie drzewo roztacza nad tobą opiekę? Sprawdź swój horoskop drzewny

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskop | miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy