Horoskop mówi o "wielkim szczęściu". Jeden znak zodiaku zyska szczególnie

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Jowisz przebywał w Bliźniętach od 11 czerwca 2012 r. do 25 czerwca 2013 r. Następny tranzyt Jowisza w Bliźniętach przypada na okres od 25 maja 2024 r. do 9 czerwca 2025 r. Co stanie się, gdy w końcu planeta zwana "wielkim szczęściem" wejdzie ponownie w znak Bliźniąt?

Tranzyt Jowisza przez Bliźnięta. Co to oznacza w astrologii?
Tranzyt Jowisza przez Bliźnięta. Co to oznacza w astrologii?123RF/PICSEL

Jowisz jako wielkie szczęście

Jowisz jest gazowym olbrzymem, co oznacza, że nie składa się ze skał ani innej materii stałej. Jest trzecim najjaśniejszym obiektem na nocnym niebie po Księżycu i błyszczącej Wenus oraz największą planetą w Układzie Słonecznym.

W astrologii Jowisz jest planetą wiary, pozytywizmu, nadziei i moralności. Niegdyś nazywany był planetą "wielkiego szczęścia", bo jego wpływ związany jest ze szczęściem i wszelką pomyślnością.

Pod jego rządami znajdują się optymizm i rozwój, w tym zarówno rozwój umysłowy, jak i duchowy. Z drugiej strony Jowisz kojarzy się z poczuciem humoru, dobrą wolą i miłosierdziem.

Gdzie się nie pojawi w horoskopie, tam zasiewa dobre plony.

Jowisz w połączeniu z sezonem Bliźniąt. Co nas czeka od 25 maja?

Bliźnięta to znak Powietrza. Lekki, zabawny, przyjacielski, ale też nierzadko zmienny. Dzięki znakowi Powietrza Jowisz daje nam odwagę, gotowość do działania i chęci do nauki, do "ekspansji umysłu".

Po 25 maja staniemy się też mniej przywiązani do naszych wartości niż zazwyczaj. Dzięki Jowiszowi w Bliźniakach przyciągniemy po prostu więcej szczęścia, gdy wprowadzimy w nasze życie nieco humoru i optymizmu.

Znak Bliźniąt charakteryzuje się ciekawością, dwuznacznością, dwoistością i możliwością przystosowania się. To także znak bardzo społeczny, towarzyski

Jowisz w Bliźniętach wzmocni nasze wspólne wysiłki, nasz kalendarz spotkań z innymi ludźmi wypełni się, a my staniemy się otwarci na nowe znajomości. Biorąc pod uwagę cechy społeczne Bliźniąt, Jowisz w Bliźniętach to przede wszystkim zabawa, frywolność i rozrywka dla samej rozrywki, dlatego możemy spodziewać się naprawdę miłego czasu w Sezonie Bliźniąt.

Wszystko o znakach zodiaku>>>
Wszystko o znakach zodiaku>>>123RF/PICSEL
Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas