Reklama

Reklama

Horoskop na 16 września. Sprawdź, co przepowiedziała wróżka Aira

Horoskop dzienny na piątek, 16 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Aira.

Horoskop dzienny na piątek, 16 września 2022 r. - BARAN 

Możesz spać spokojnie. Twój związek ma się dobrze, a nawet jeszcze lepiej. Stabilność emocjonalna i ciepło między Wami pozostają niezachwiane, co dobrze wróży na przyszłość.

Horoskop dzienny na piątek, 16 września 2022 r. - BYK

Zmień dietę i to jak najszybciej. Dzisiejsza niestrawność wynika ze złego racjonowania posiłków oraz ze zbyt dużej ilości szybko przygotowywanego jedzenia. 

Horoskop dzienny na piątek, 16 września 2022 r. - BLIŹNIĘTA

Jeśli szukasz pracy, to dziś jest na to dobry moment. Wysyłaj swoje CV wszędzie, gdzie tylko możesz właśnie dziś i spodziewaj się masy odpowiedzi. Będzie w czym wybierać.

Horoskop dzienny na piątek, 16 września 2022 r. - RAK

Twój obiekt westchnień nie jest tobą zainteresowany. Pora na zmiany. Szukaj, a znajdziesz. I nie martw się tym bardzo wszak nietrudno o chorobę serca. Cierpieć z miłości nie jest lekko.

Horoskop dzienny na piątek, 16 września 2022 r. - LEW

Udaj się na krótki urlop. Lato się kończy, a ty jeszcze nigdzie nie byłaś. Musisz to zrobić, inaczej stracisz dystans do wykonywanych zadań i da o sobie znać zmęczenie materiału i o pomyłkę nietrudno.

Reklama

Horoskop dzienny na piątek, 16 września 2022 r. - PANNA

Szef nie doceni dziś Twoich działań i starań. Niestety ma swój gorszy dzień. Z pomysłami lepiej poczekaj na inną chwilę, wtedy go bardziej zainteresujesz. 

Horoskop dzienny na piątek, 16 września 2022 r. - WAGA

Nie martw się o zdrowie. Widać, że jest dobra równowaga. Kondycja również dopisuje. Staraj się utrzymać ten stan jak najdłużej, przecież lepiej zapobiegać niż leczyć.

Czytaj również: Wróżka Aida: “Dzień wyjątkowych znaków”. Oto co należy robić

Horoskop dzienny na piątek, 16 września 2022 r. - SKORPION

Los bywa przewrotny. Twój stary znajomy, z którym już dawno się nie widziałaś, złoży ci propozycję pracy. Będzie ona warta uwagi, a i zmiana też ci się przyda. Przemyśl to.

Horoskop dzienny na piątek, 16 września 2022 r. - STRZELEC

Nadarzy się okazja wyświadczenia przysługi koleżance z pracy. To dobra sytuacja. Będziesz miała u niej dług wdzięczności, z którego skorzystasz już niebawem.

Horoskop dzienny na piątek, 16 września 2022 r. - KOZIOROŻEC

Sprzeczki ze współpracownikami mogą wyprowadzić cię z równowagi. Na szczęście Wasze będą chwilowe i nie wpłyną na złe funkcjonowanie całego zespołu.

Horoskop dzienny na piątek, 16 września 2022 r. - WODNIK

Twój kręgosłup może dziś dać znać o sobie w najmniej oczekiwanym momencie. Staraj się nie forsować, zadania w pracy wykonuj powoli, a może uda ci się uniknąć kłopotów.

Horoskop dzienny na piątek, 16 września 2022 r. - RYBY

Spotkasz się z nieprzychylnym nastawieniem zespołu odnośnie twoich nowatorskich pomysłów. Stanowczo i odważnie broń swojego stanowiska w tej sprawie, inaczej zapanuje chaos.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop dzienny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy