Horoskop na 17 grudnia. Sprawdź, co wydarzy się w sobotę

Horoskop dzienny na 17 grudnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Aira. Sprawdź, co wydarzy się w sobotę.

Wiele znaków zodiaku w tym tygodniu może liczyć na spokój w związku, ale są takie, które powinny uważać!
Wiele znaków zodiaku w tym tygodniu może liczyć na spokój w związku, ale są takie, które powinny uważać!123RF/PICSEL

Horoskop dzienny na 17 grudnia 2022 r. - BARAN

Z ogromnym zapałem i pokładamy energii zabierzesz się dziś za swoje sprawy. A będzie ich dość sporo, zresztą jak zawsze. Ktoś, widząc Twoje zaangażowanie, będzie chciał ugrać coś dla siebie i pomyśli sobie, że będzie mógł wykorzystać Ciebie do swoich celów. Jakże się pomyli. Nie stracisz zdrowego rozsądku. Jeśli poszukasz sojuszników w trudnych sprawach, liczyć będziesz mógł, Baranie, na odpowiednie wsparcie i tym samym wyjdziesz obronną ręką z wszelkich opresji.

Horoskop dzienny na 17 grudnia 2022 r. - BYK

Postaraj się dziś wygospodarować czas na krótki wypad za miasto. Skorzystaj z aury tego dnia. To okaże się być bardzo pomocne, takie naładowanie akumulatorów, na kolejne dni. Odpoczniesz i choć przez chwilę uda Ci się być z dala od kłopotów i problemów dnia codziennego. W miłości, dzięki planecie Wenus, Byki mają szanse na powodzenie na randce oraz na ogólne pozytywne znalezienie się w doborowym towarzystwie, nastawionym na flirty i romanse.

Horoskop dzienny na 17 grudnia 2022 r. - BLIŹNIĘTA

Horoskop dzienny na 17 grudnia 2022 r. - RAK

Skup się dziś bardzo mocno na swoich zawodowych sprawach. Pewna niewykorzystana zawodowa okazja da o sobie dzisiaj znać. Trzeba będzie się nią zając koniecznie gdyż od tego zależeć może Twoje być albo nie być w tej firmie. Spotkanie z ważnymi osobami i Twoja osobista prezentacja, spowodują, że nadal będziesz w grze. Tym samym domagaj się podwyżki oraz innych, lepszych warunków pracy dla siebie i swojego zespołu, w końcu przed Wami nowe, wymagające zadania a komfort w pracy należy do jednych z najważniejszych czynników sukcesu.

Horoskop dzienny na 17 grudnia 2022 r. - LEW

Mów otwarcie o tym, co Cię trapi lub co denerwuje. Milczenie bywa frustrujące i może przesłaniać właściwe podejmowanie decyzji. Jeśli zaczniesz mówić, zyskasz uznanie zespołu, co jest bezcenne i pozwoli Ci nadal utrzymać autorytet. W miłości dziś nie będzie różowo. Drogie Lwy, wszelkie amory czy też inne miłosne uniesienia zaplanujcie na inny czas. Gwiazdy na dziś nie wróżą powodzenia w sprawach sercowych, toteż by uniknąć porażek i rozczarowań, dajcie sobie spokój z wszelkimi miłosnymi podbojami. Zostawcie to na kiedy indziej.

horoskop
horoskop123RF/PICSEL

Horoskop dzienny na 17 grudnia 2022 r. - PANNA

Zmiany w życiu są bardzo potrzebne, inaczej nuda sprawi, że nic nie będzie się chciało robić a zastana energia do niczego nas nie popchnie. Zrób delikatne przemeblowanie w domu, możesz odświeżyć jakieś wnętrze, zmień kolor ściany. Wprowadź ruch, działanie a szybko dostrzeżesz jak płynie energia i pozytywne wibracje. Zmiany dokonają się też w Twoim nastawieniu do otoczenia, staniesz się, droga Panno, bardziej życzliwa i uprzejma i zobaczysz od razu, że życie stanie się lżejsze i będzie się chciało chcieć, ot tak, po prostu.

Horoskop dzienny na 17 grudnia 2022 r. - WAGA

Horoskop dzienny na 17 grudnia 2022 r. - SKORPION

Będziesz mieć w sobie sporo optymizmu, który pozwoli Ci dziś pokonywać wszelkie trudności. W pracy bowiem będzie się sporo działo ale Ty sobie z tym poradzisz. Nie żałuj dziś pieniędzy na swoje przyjemności. Może zrób jakieś szybkie zakupy ubraniowe albo kup sobie ekstra coś do jedzenia. Przyjemności w życiu są bardzo ważne. Kieruj się swoim sercem i intuicją a nie tylko tym, czy coś wypada robić, kupić czy też nie. Ty podejmujesz własne decyzje i Ty siebie z nich będziesz rozstrzygać. Jeśli robisz coś zgodnie z samym sobą, to nie masz sobie nic do zarzucenia.

Horoskop dzienny na 17 grudnia 2022 r. - STRZELEC

Od dziś staraj się w pracy robić więcej niż potrzeba, po to, by pracy nie brać do domu. Przed Tobą udany weekend pełen zabawy i beztroski. Tak czasami trzeba. Życie towarzyskie jest bardzo ważne. Spotkanie z przyjaciółmi oraz organizacja imprezy pochłoną Ciebie bez reszty. Długo jeszcze po tej imprezie, wspominać będziecie ją razem ze znajomymi. Dla takich chwil się żyje. Zachowanie balansu między pracą a życiem osobistym jest bardzo istotne z punktu widzenia zachowania dobrego zdrowia psychicznego.

Horoskop tygodniowy
Horoskop tygodniowy@mikhail-nilovpexels.com

Horoskop dzienny na 17 grudnia 2022 r. - KOZIOROŻEC

Będziesz dziś, Drogi Koziorożcu, spragniony uczuć oraz dowodów przywiązania i miłości. Zwłaszcza kobiety-Koziorożce będą dziś mieć takie odczucia. Dlatego drogie panie uważać musicie dziś na swoje postępowanie. Niektóre z Was mogą posunąć się do scen zazdrości tylko po to by wzbudzić u partnera to, czego Wam brakuje. Ale nie możecie przesadzić w tych działaniach, gdyż nie każdy partner od razu załapie o co chodzi. Może to spowodować sporo nieporozumień na linii uczuć Waszych i partnera a to już krok do bardziej dramatycznych scen. Działajcie roztropnie.

Horoskop dzienny na 17 grudnia 2022 r. - WODNIK

Nie daj się dziś w pracy sobą pomiatać. Zachowaj balans między obowiązkami a przerwami, które Ci się zwyczajnie należą. Dzięki tej równowadze, wszystko uda Ci się wykonać na czas i nie będzie w niczym opóźnień. Przypływ energii oraz pozytywnych wibracji wzniesie Ciebie na wyżyny, że góry będziesz przenosić. Zabierz ten optymizm do domu do swoich bliskich, może im się udzieli i wezmą się za porządki, dzięki czemu Ty będziesz mieć więcej czasu dla siebie. Wieczorem wspólna kolacja niech będzie nagrodą za trud, jaki każdy wniósł w ten dzień.

Horoskop dzienny na 17 grudnia 2022 r. - RYBY

Stwierdzisz dziś, że masz już dość przelotnych romansów i flirtów i oczekujesz czegoś bardziej stabilnego i konkretnego. Dlatego, skorzystaj dziś z zaproszenia na randkę, to będzie spacer po okolicy czy wyjście na kolację z osobą, która też nie szuka przelotnych historii miłosnych. Możecie rozpocząć ciekawą relację, która się może przerodzić w prawdziwy związek, tak bardzo poszukiwany przez Ciebie i przez tę nowo poznaną osobę. Dajcie sobie szansę na stworzenie czegoś naprawdę wielkiego.

„Ewa gotuje”: Ribollita. Włoska zupa chlebowaPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas