Reklama

Reklama

Czujesz się samotny? Przyczyny mogą leżeć w twoim znaku zodiaku

Nie towarzyszy ci cały czas. To nie tak, że zaprząta twoje myśli non stop. Nie siedzisz całymi dniami, spoglądając tęsknie za okno. Pojawia się np. wieczorami albo w momentach kryzysowych. Poczucie samotności. Ścisk w dołku, może i łzy - kiedy nie ma do kogo zwrócić się z problemem, czy choćby skomentować programu, który właśnie oglądamy w telewizji. Oczywiście można obwinić o to cały świat, ale może warto zacząć od siebie? Część naszych problemów naprawdę ma źródło w nas.

 

Baran

Jesteś samotny, ponieważ nie wierzysz, że ludzie mogą być naprawdę przy tobie. Jesteś przekonany, że zawsze mają kogoś ważniejszego i coś ważniejszego, że ty jesteś na drugim, a może i dalszym miejscu w ich życiu. To nieprawda. Przejrzyj na oczy. 

Byk

Jesteś samotny, ponieważ boisz się przyznać, że ci zależy. Nie chcesz, aby ludzie widzieli, jak bardzo jesteś do nich przywiązany, więc grasz tak, jakby to nie było nic wielkiego lub jakby cię to w ogóle nie obchodziło. Problem polega na tym, że ludzie nie zawsze reagują na to dobrze, a czasami zdarza się, że po prostu odpychasz tych, których kochasz najbardziej.

Reklama

Bliźnięta

Jesteś samotny, ponieważ ludzie po prostu cię nie rozumieją. Nauczyłeś się ignorować hejterów i radzić sobie sam, ale to nie znaczy, że nie pragniesz głębokich więzi międzyludzkich. Problem polega na tym, że naprawdę trudno cię zrozumieć i "ogarnąć" twoje myśli i uczucia. 

Rak

Jesteś samotny, ponieważ nie masz nikogo, przed kim możesz się w pełni otworzyć. Jesteś przyzwyczajony do tego, że ludzie przychodzą do ciebie ze wszystkimi swoimi problemami. Ale kiedy ty potrzebujesz pomocy czy porady, jakoś nagle dookoła robi się pusto. Jest ci przykro, że nie masz przyjaciela takiego, jakim... ty jesteś dla innych.  

Lew

Jesteś samotny, ponieważ ludzie nie dają ci tyle uwagi, ile chciałbyś otrzymywać. Jesteś osobą, która może czuć się samotna nawet w zatłoczonym pokoju. Wystarczy, że nie jesteś w centrum uwagi. Wokół ciebie jest mnóstwo ludzi, ale i tak czujesz się przezroczysty.

Panna

Jesteś samotny, ponieważ za bardzo skupiasz się na sprawach zawodowych. Robisz wiele rzeczy na raz, czasem aż trudno się połapać, na jakim etapie danego projektu jesteś. Ale kiedy gasną światła, kiedy wyłącza się komputer, nagle okazuje się, że jesteś sam. Chciałbyś móc dzielić te chwile z kimś, ale niełatwo znaleźć kogoś, kto będzie zawsze na drugim planie, cały czas jakby w przedpokoju.  

Waga

Nie możesz znieść samotności, ale twoje opinie na temat ludzi wydają się zmieniać każdego dnia. Raz ktoś jest twoim najlepszym przyjacielem, a kilka tygodni później w ogóle nie chcesz z nim rozmawiać. 

Skorpion

Jesteś samotny, ponieważ lubisz spędzać czas w samotności. Ale tylko jeśli dzieje się to na twoich warunkach. Kłopot w tym, że ludzie już przywykli do twojej samotniczej osobowości i po prostu myślą, że ich nie potrzebujesz, więc się nie narzucają.

Strzelec

Jesteś samotny, ponieważ spędzasz tyle czasu na poszukiwaniu siebie, że zapominasz, że czasami miło jest mieć towarzystwo. Nie boisz się nowości, nie boisz się samotnych przygód, ale przyznaj, że obecność innych ludzi czasem jest po prostu miła. 

Koziorożec

Jesteś samotny, ponieważ nie wiesz, jak się otworzyć. Pragniesz intymności, pragniesz relacji z ludźmi, ale jesteś zbyt dumny, by się ku ludziom zwrócić. 

Wodnik

Jesteś samotny, ponieważ odpychasz ludzi. Stawiasz wszystko na jedną kartę, potrafisz jednym ruchem odciąć od siebie osoby, które nie są skłonne działać dokładnie tak, jak ty to sobie wymyślisz. W końcu nadejdzie moment, w którym po prostu zostaniesz całkiem sam. 

Ryby

Jesteś samotny, ponieważ jesteś zagubiony we własnych myślach. Nawet gdy jesteś otoczony przez bliskich przyjaciół, nadal czujesz się niezrozumiany i samotny. A ludzie po prostu nie potrafią czytać w twoich myślach. 

Czytaj też: Horoskop na 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku. Co nas czeka w 2023 roku?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: samotność | znaki zodiaku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy