Reklama

Horoskop partnerski na 2023 rok. Które znaki czeka płomienny romans?

Najbliższe miesiące będą wyjątkowe dla wszystkich dwunastu znaków zodiaku. Zadba o to Mars, który wniesie sporo zmian do naszego życia. Ta ognista planeta nie pozwoli nam stać w bezruchu. Jednych czekają dalekie wyjazdy, a innych płomienny romans. Komu pisane jest powodzenie w życiu uczuciowym? Oto horoskop partnerski na 2023 rok.

 • Horoskop partnerski określa idealne dopasowanie znaków zodiaku na podstawie przypisywanych im wad i zalet. Kompatybilność pod tym względem nie jest jedynym wyznacznikiem udanej relacji, jednak może wpływać na nasze zachowania i relacje. 

 • Zdradzamy więc, które znaki zodiaku do siebie pasują i wyjaśniamy, dlaczego te połączenia w astrologii uznaje się za niemalże idealne. 

Reklama

 • W przyszłym roku single śmiało mogą wykorzystać swój miłosny potencjał. Będą ku temu idealne warunki, gdyż patronować będzie nam wówczas energetyczna i bezkompromisowa planeta Mars. Komu przyniesie płomienny romans, a dla kogo może okazać się przekleństwem? Oto horoskop na rok 2023 dla 12 znaków zodiaku.

Horoskop na 2023 rok. Planeta Mars wzywa do przekraczania swoich granic!

O ile w tym roku patronował nam optymistyczny Jowisz, o tyle horoskop na 2023 pisze dla nas planeta Mars, która zwiastuje prawdziwe życiowe przełomy. Jednoznacznie wzywa nas do wyzbycia się ograniczeń, przekraczania swoich granic i spełniania marzeń, na których realizację do tej pory nie mieliśmy odwagi. 

Mars dodaje nam pewności siebie i motywacji w każdym aspekcie życia. Zatem, jeśli od dawna tłumiliśmy w sobie potrzebę zmiany życia o sto osiemdziesiąt stopni, to właśnie nadchodzi najlepszy czas na podjęcie nowej pracy czy zmianę miejsca zamieszkania. To również świetny moment, aby odbywać dalekie podróże. 

Trzeba jednak również uważać. Pomimo tego, że roczny horoskop na 2023 rok zwiastuje nam powodzenie w wielu aspektach, dla niektórych najbliższe miesiące mogą okazać się przekleństwem. 

Dotyczy to zwłaszcza znaków powietrznych i ognistych, które podjudzone przez Marsa w relacjach z innymi częściej mogą wywoływać poważne konflikty, a nawet zdrady!

Algorytm miłości. Sprawdź, czy do siebie pasujecie. Można to obliczyć

Roczny horoskop partnerski 2023 dla wszystkich znaków zodiaku. Kogo czeka płomienny romans?

Co pewny siebie Mars przyniesie każdemu z 12 znaków zodiaku? Prezentujemy roczny horoskop 2023. Których singli czeka płomienny romans, a kto powinien skupić się raczej na rozwoju osobistym? Oto odpowiedzi zapisane w gwiazdach! 

 • Baran - horoskop na 2023 rok. Rozstanie na horyzoncie

Nowy rok będzie sprzyjał Baranom, którym dotąd nie powodziło się w miłości. Energetyczny Mars wyzwoli w nich energię do flirtów, dzięki czemu bez trudu zauroczą drugą osobę. Od nich będzie zależało, czy rozwinie się z tego stały związek, czy jedynie przelotna przygoda. Barany w stałych związkach muszą uważać, by nie generować niepotrzebnych konfliktów. W końcu przeleją one czarę goryczy, a to może prowadzić do niepotrzebnego rozstania. 

 • Byk - horoskop na 2023 rok. Druga szansa od losu

Samotne Byki, które żałują rozstania z partnerem, powinny jeszcze raz przemyśleć swoją decyzję. Gwiazdy zwiastują bowiem powrót  utraconej miłości. Może chodzić zarówno o świeżo zakończony związek, jak i o dawno utracone uczucie. W końcu stara miłość nie rdzewieje. W stałych relacjach będzie stabilnie, jeśli tylko Byki będą poświęcać partnerowi czas. 

 • Bliźnięta - horoskop na 2023 rok. Czas intensywnych poszukiwań

Horoskop na 2023 rok przyniesie samotnym Bliźniętom kilka interesujących znajomości. Najprawdopodobniej jednak nie będą one zwiastować niczego poważnego. Osoby spod tego znaku powinny zresztą skupić się teraz na sobie, zamiast "skakać z kwiatka na kwiatek". Lepsze poznanie własnych oczekiwań w przyszłości ułatwi im stworzenie stabilnego związku. Osoby w stałych relacjach powinny więcej dawać od siebie, a jeśli nie widzą w tym sensu - zakończyć relację. 

 • Rak - horoskop na 2023 rok - Nowa miłość na horyzoncie

Raki po ostatnich zawodach miłosnych w końcu otrząsną się z letargu. Pierwsza połowa roku będzie dla nich dobrym czasem na znalezienie drugiej połówki. Nowa miłość na horyzoncie może przewrócić ich życie do góry nogami, jednak będzie warto. Raki pozostające w wieloletnich związkach powinny teraz zawalczyć o swoje. Nie mogą wciąż dawać się tłamsić partnerowi, które uważa swoje potrzeby za najważniejsze.

 • Lew - horoskop na 2023 rok. Trzeba pójść na kompromisy

Pewność siebie jest wskazana, jednak Lwy, które z natury i tak mają spore mniemanie o sobie, w 2023 roku mogą już zacząć przesadzać. Niezależnie od tego, czy będą chciały utrzymać przy sobie partnera, czy przekonać do siebie wymarzoną osobę, będą musiały pójść w relacjach na kompromisy. Nikt nie chce żyć z egoistą, dlatego rządzę władzy Lwy muszą przekierować na inne aspekty życia. 

 • Panna - horoskop na 2023 rok. Pora w końcu wyjść przed szereg

Panny powinny jasno określić swoje oczekiwania w związku i wyartykułować je swojemu partnerowi. Jeśli zależy im, aby ukochana osoba spędzała więcej czasu w domu i sprawiedliwie dzieliła z nimi obowiązki, muszą z nią o tym porozmawiać. Sama raczej nie domyśli się, dlaczego są obrażone. Single spod znaku Panny nie mogą w nieskończoność czekać na pierwszy krok potencjalnego partnera. Pora w końcu wyjść przed szereg, zapraszając kolegę z pracy na kawę.

 • Waga - horoskop na 2023 rok. Idealna pora na pogłębienie więzi z partnerem

Wagi powinny w końcu określić swoją relację, jeśli jeszcze tego nie zrobiły. W przeciwnym razie może się okazać, że miłość ucieknie im sprzed nosa. 2023 rok to również dobry czas, aby pogłębić więź z przyjacielem, na którego Wagi niespodziewanie mogą teraz zacząć patrzeć z innej perspektywy. 

 • Skorpion - horoskop na 2023 rok. To dobry czas, aby się otworzyć

Skorpiony mają twardą skorupę, jednak w środku są bardzo wrażliwe. Stąd, często obawiają się inwestować czas i zaangażowanie w relację. To błąd. W 2023 roku los daje im ponownie szansę, aby się otworzyły. Nawet jeśli związek zakończy się przysłowiową klapą, wyniosą z niego życiową naukę. 

 • Strzelec - horoskop na 2023 rok. Warto dbać o relację niezależnie od stażu

Gwiazdy pomogą Strzelcowi rozniecić na nowo płomień miłości, jeśli tylko będzie z nimi współpracował. W stałych związkach, w których zaczęło już nieco powiewać rutyną, może teraz na nowo zaiskrzyć. Wszystko dobrze się ułoży, o ile od czasu do czasu Strzelec zorganizuje dla partnera kolację przy świecach, czy przygotuje gorącą kąpiel z płatkami róż. Romantyczne gesty zawsze popłacają.   

 • Koziorożec - horoskop na 2023 rok. Najwyższy czas na nowe otwarcie

Horoskop partnerski na 2023 rok dla Koziorożca zwiastuje mu nowe otwarcie w miłości. W praktyce oznacza to, że pora w końcu porzucić samodestrukcyjne przekonania. Nie warto trwać w relacji bez przyszłości, tylko dlatego, że w jakiś sposób jest to dla nas wygodne. W związku potrzeba zarówno przyjaźni, jak i chemii. Wygląda na to, że zodiakalne Koziorożce niedługo w końcu to zrozumieją. 

 • Wodnik - horoskop na 2023 rok. Uwaga na zdrady

Wodniki będą bardzo porywcze w 2023 roku. Dla singli jest to dobry omen, bo łatwiej będzie im znaleźć kogoś, z kim realnie "zaiskrzy". Dla osób w stałych związkach - wręcz przeciwnie. Ludzie będą lgnąć do zodiakalnego Wodnika jak ćmy do ognia, przez co trudniej będzie mu się oprzeć zdradzie. Trzeba więc uważać.

 • Ryby - horoskop na 2023 rok. Prawdziwa miłość jest blisko

Samotne Ryby mają teraz dużą szansę, aby znaleźć swoją drugą połówkę. Powinny jednak starannie wybrać kolejnego partnera, gdyż kierowanie się emocjami nie zawsze wychodzi im na dobre. Być może warto na spokojnie rozważyć kilka opcji, a dopiero później się angażować? U Ryb w stałych związkach zapanuje większa harmonia. To dobry czas, aby podjąć decyzję o wspólnym mieszkaniu czy wyjeździe na wakacje, aby poznać się dogłębnie. 

Horoskop 2023 dla wszystkich znaków zodiaku. 3 muszą szczególnie uważać

Które znaki zodiaku do siebie pasują? Horoskop partnerski na 2023 rok - najlepsze połączenia

Biorąc pod uwagę archetypowe cechy 12 znaków zodiaku oraz roczny horoskop 2023 dla każdego z nich, ustaliliśmy, które znaki zodiaku do siebie pasują. Te połączenia mają największy potencjał w relacji miłosnej. 

 • Baran i Bliźnięta - dynamiczna i pełna emocji para, która da sobie zdrową przestrzeń. W związku tych dwojga na pewno nie zapanuje rutyna, a emocje są gwarantowane. To jedno z najlepszych połączeń w całym horoskopie partnerskim.
 • Byk i Rak - mają podobne podejście do życia i uzupełniają siebie nawzajem. Rak wprowadzi nieco rodzinnego ciepła do domu często do bólu przyziemnego Byka. Byk zaś pomoże Rakowi ostudzić emocje, które często nad nim panują i da mu stabilność której potrzebuje.
 • Lew i Skorpion - Jeśli ktokolwiek jest w stanie ujarzmić wybuchowe nastroje zodiakalnego Lwa, to właśnie Skorpion. Gdy będzie trzeba, najbardziej bezpośredni znak zodiaku bez większego problemu przemieni władcę dżungli w potulnego kotka domowego. A to dobrze mu zrobi.

Najmniej wierny znak zodiaku? Nie tylko Bliźnięta są na "czarnej liście"

 • Panna i Ryby - Stworzą związek stabilny, oparty na wzajemnym szacunku. Ryby nauczą Pannę mówić o swoich potrzebach, a Panna sprowadzi Ryby na ziemię, jeśli za bardzo zaczną bujać w obłokach. Ta para wydobędzie z siebie swoje największe zalety.
 • Koziorożec i Wodnik - Mars sprawi, że te dwa na pozór różne znaki będą sobie bliższe niż kiedykolwiek. Oba będą intensywnie pracować nad sobą i przekażą sobie to, co najbardziej jest im potrzebne, aby mogły stać się najlepszą wersją samych siebie. 
 • Strzelec i Waga - Strzelce uwielbiają przygody, które Waga bez trudu im zapewni. Oba znaki są dość ugodowe i potrafią się starać, gdy widzą, że cel jest tego wart. W horoskopie partnerskim na 2023 rok Strzelec i Waga stworzą świetną, rozrywkową parę.

Czytaj również: Dlaczego trzeba wtedy spać nago? Oto najpopularniejsze andrzejkowe przesądy

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop partnerski | horoskop na 2023 rok | horoskopy | Astrologia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy