Horoskop na 2022 rok. Sprawdź, co cię czeka w nowym roku!

Miłość, awans i dalekie podróże? A może wyzwania, którym nie będzie łatwo sprostać? Sprawdź swój horoskop na 2022 rok i przekonaj się, co o twojej przyszłości mówią gwiazdy.

article cover

Horoskop na 2022 rok. Sprawdź, co cię czeka w nowym roku!

Choć w planowaniu przyszłości najlepiej zdać się na chłodną analizę możliwości i ryzyka, wiele osób przed podjęciem ważnych decyzji radzi się gwiazd, wierząc że zostały w nich zapisane wskazówki dotyczące przyszłości.  Niezależnie od tego, czy ufamy horoskopom, czy też patrzymy na nie z przymrużeniem oka, ich lektura może być świetną zabawą. Zobaczmy więc, co może czekać nas w 2022 roku.
KOZIOROŻEC

Miłość:
Koziorożce w 2022 roku będą się cieszyć olbrzymim powodzeniem u płci przeciwnej. Szczególnie odczują to samotne Koziorożce, które poznają wiele ciekawych osób i trudno będzie im się zdecydować na tą jedyną, która będzie najbliższa jego sercu. Niezależnie od tego, jaką podejmie decyzję, to Ryby mogą się stać najbliższe jego sercu.
Koziorożce będące w związku, przeżyją spokojny czas, pełen stabilizacji i spełnionych nadziei.

Praca:
Wszystko, co założą sobie Koziorożce do zrobienia i osiągnięcia w roku 2022, uda im się zrealizować. Pracy będą miały dużo, ale dzięki temu poczują się spełnione i szczęśliwe, tym bardziej, że bezpośrednio przełoży się to na ich finanse. Szczególnie dużo pracy, czeka ich w czerwcu i lipcu. Natomiast w grudniu Koziorożec będzie mógł ogłosić duży sukces, do którego może znacznie się przyczynić Panna, która mu bardzo dużo pomoże.

Zdrowie:
Koziorożec w 2022 roku nie będzie miał czasu na choroby, a jego pozytywne myślenie i silny organizm uchronią go przed problemami zdrowotnymi i nie będzie on narzekał na złe samopoczucie.
STRZELEC

Miłość:
Samotne Strzelce mają olbrzymią szansę na miłość w 2022 roku. To, czy zwiążą się na długi czas, zależy głównie od tego, czy nie będą za bardzo wybredni, bo miłość będzie tuż obok. Ważne jest jednak, aby nie angażowały się w związek ze Skorpionem, gdyż to może przynieść olbrzymie rozczarowanie.
Strzelce będące w związku powinny docenić swojego partnera i nie szukać niczego na boku. To nie będzie dla nich dobry czas na zmianę partnera, a pobudki, którymi będą się kierować nie do końca odpowiednie. Wszystko wróci do normy pod koniec roku.

Praca:
Strzelec poświęci dużo czasu na pracę w 2022 roku. Weźmie na swoje barki dużo, czasami za dużo. Nie wszystko pójdzie zgodnie z planem, szczególnie jeśli za bardzo zaufa Koziorożcowi, który może przypisać sobie zasługi Strzelca. Większości zadań jednak Strzelcowi uda się zrealizować, a jeśli jeszcze o siebie zawalczy, to zostanie dostrzeżony. Powinien jednak uważać na finanse, będą mu przeciekać przez palce.

Zdrowie:
Zdrowie Strzelca w 2022 roku nie będzie w najlepszej kondycji. Od samego początku potrzebna jest mu kompleksowa profilaktyka, w innym wypadku czekają go długotrwałe problemy zdrowotne.
RYBY

Miłość:
Samotne Ryby czeka wiele zawirowań uczuciowych w 2022 roku. Niestety nie wszystkie mogą się okazać dla nich korzystne. Dlatego Ryby powinny być wyjątkowo ostrożne, szczególnie gdy na horyzoncie pojawi się Strzelec, może to bowiem być zwiastunem zawodu miłosnego Ryb i złamanym sercem.
Dla Ryb będących w związku, będzie to rok rozkwitu ich uczuć. Ich relacja umocni się, a miłość okaże się silniejsza niż drobne problemy.

Praca:
Rozwojowo, rok 2022 będzie bardzo dobry dla Ryb. Zrobią dużo, jeszcze więcej się nauczą. Niestety niekoniecznie może przełożyć się to na awans, pomimo tego, że Ryby na niego absolutnie sobie zasłużą. Jeśli będzie konkurował z Bykiem, ten go wyprzedzi, dlatego Ryby nie powinny obdarzać go zaufaniem. Niemniej będzie to zawodowo owocny rok, jeśli nie odczują tego otrzymując awans, to osłodzi im ten fakt odpowiednia gratyfikacja finansowa.

Zdrowie:
Niestety rok 2022, pod względem zdrowia, nie będzie dla nich najlepszym okresem. Przez cały czas towarzyszyć im będą problemy. Jedne będą się kończyć, inne zaczynać. Na pewno potrzebna będzie im stała kontrola lekarska i poprawa odporności.
+9
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}