Reklama

Reklama

Horoskop na 26 sierpnia. Piątek nie dla wszystkich znaków zodiaku będzie udany

Co wydarzy się 26 sierpnia? Na co mogą liczyć znaki zodiaku? Niektóre zodiaki czekają weekendowe wyjazdy. Inne mogą zapomnieć o odpoczynku, niestety praca zajmie ich wolny czas. Co jeszcze czeka na nas w piątek? Sprawdźcie horoskop dzienny

  • Horoskop dzienny na piątek, 26 sierpnia przygotowała wróżka Aira 

Horoskop dzienny na piątek, 26 sierpnia 2022 r. - BARAN 

Jeżeli, Baranie, bliska ci osoba ma inne od twoich plany weekendowe, to może warto tę kwestię omówić? Dzisiejszy wieczór będzie sprzyjał takim rozmowom.

Horoskop dzienny na piątek, 26 sierpnia 2022 r. - BYK

Nie uda ci się dzisiaj, Byku, wcześniejsze wyjście z pracy. Może być nawet gorzej, niż myślisz, bo trzeba będzie pozostać w firmie po godzinach, czyli twój weekend się skróci.

Horoskop dzienny na piątek, 26 sierpnia 2022 r. - BLIŹNIĘTA

Nie odwołuj dzisiaj, Bliźniaku, spotkania z nowo poznaną osobą. Ona zabiega o to spotkanie od kilku dni. Gwiazdy mówią, że będziesz zadowolony z tej randki.

Reklama

Horoskop dzienny na piątek, 26 sierpnia 2022 r. - RAK

Dzisiaj, Raku, trudno ci będzie znaleźć nić porozumienia z bliską ci osobą; będą spory na każdy temat. Nie dyskutujcie, przełóżcie do jutra - jutro wszystko się ułoży.

Horoskop dzienny na piątek, 26 sierpnia 2022 r. - LEW

Dzisiaj czeka cię, Lwie, spotkanie, które pozwoli ci się przekonać, co tak naprawdę czujesz do nowo poznanej osoby... Wątpliwości kłębią się w tobie od dawna.

Sprawdź także: Takich mężczyzn najbardziej pragną kobiety. Nowe wyniki badań

Horoskop dzienny na piątek, 26 sierpnia 2022 r. - PANNA

Przed tobą, Panno, krótki wyjazd weekendowy, co do którego nie masz zupełnie przekonania. Posłuchaj, co mówią gwiazdy. A gwiazdy radzą wyrwanie się z domu!

Horoskop dzienny na piątek, 26 sierpnia 2022 r. - WAGA

Nie działaj dzisiaj, Wago, bez zastanowienia. Chodzą ci po głowie pewne pomysły, deklaracje, jakieś radykalne kroki, ale nie rób nic pochopnie. Przemyśl!

Horoskop dzienny na piątek, 26 sierpnia 2022 r. - SKORPION

Dojdziesz dzisiaj, Skorpionie, do porozumienia z partnerem na temat wspólnych chwil w najbliższy weekend. Nie będzie to łatwe, bo oboje pracujecie, ale się dogadacie.

Horoskop dzienny na piątek, 26 sierpnia 2022 r. - STRZELEC

Dziś Strzelec zapragnie pobyć sam - żadnych spotkań ze znajomymi, żadnych telefonów, kompletna cisza. Gwiazdy mówią, że dobrze ci zrobi takie oderwanie.

Horoskop dzienny na piątek, 26 sierpnia 2022 r. - KOZIOROŻEC

W pracy będzie dziś spokojnie, w zasadzie taka weekendowa leniwa atmosfera. Uda ci się wyrwać trochę wcześniej, więc jest szansa, że jeszcze dziś wyjedziesz za miasto.

Horoskop dzienny na piątek, 26 sierpnia 2022 r. - WODNIK

Zwlekałeś, Wodniku, do ostatniej chwili z decyzją, czy chcesz wyjechać na weekend ze znajomymi. Dziś jest ostatni dzwonek - wyjazd zaplanowany na wieczór!

Horoskop dzienny na piątek, 26 sierpnia 2022 r. - RYBY 

Gwiazdy mówią, żebyś wzięła się dzisiaj, Rybo, w garść!  Zmęczenie odczuwasz od kilku dni, a teraz jest okazja, by podjąć decyzję w związku z wyjazdowym weekendem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop dzienny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy