Reklama

Reklama

Horoskop na dzisiaj. Co zobaczyła wróżka Aira

Horoskop dzienny na piątek, 7 października 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Aira.

Horoskop dzienny na piątek, 7 października 2022 r. - BARAN

Twoje relacje, Baranie, ze współpracownikami będą dzisiaj pozostawiały wiele do życzenia. Nie znajdziecie wspólnego języka; szansa na ich poprawę - dopiero po weekendzie.

Horoskop dzienny na piątek, 7 października 2022 r. - BYK

Dzisiaj, Byku, nieumiejętnie będziesz oceniał ludzi czy ich postępowanie, a także zamiary wobec ciebie. Miej się na baczności, bo możesz kogoś skrzywdzić.

Czytaj również: Wprawne oko dostrzeże kobietę. Uda ci się od razu?

Horoskop dzienny na piątek, 7 października 2022 r. - BLIŹNIĘTA

Dzisiaj, Bliźniaku, czeka cię dość duże powodzenie w pracy zawodowej. Uda ci się zakończyć wszelkie zadania, więc z czystym sumieniem zaczniesz weekend.

Reklama

Horoskop dzienny na piątek, 7 października 2022 r. - RAK

W czasie dzisiejszej imprezy grozi ci, Raku, niewłaściwe i zbyt pochopne ulokowanie swoich uczuć. Nowo poznane osoby mogą ci się wydać fascynujące, ale poznaj je najpierw dobrze.

Horoskop dzienny na piątek, 7 października 2022 r. - LEW

Nie rób dzisiaj, Lwie, niczego bez dokładnego przemyślenia i przeanalizowania tematu. Uważaj też na swoich partnerów w interesach. Ostrożności nigdy za wiele!

Horoskop dzienny na piątek, 7 października 2022 r. - PANNA

W sferze uczuć, Panno, rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję. A dziś czekają cię rozmowy z bliską ci osobą na temat wspólnej przyszłości...

Horoskop dzienny na piątek, 7 października 2022 r. - WAGA

Twoje, Wago, relacje z partnerem i najbliższymi przyjaciółmi nie będą dziś dobre. Postaraj się nie okazywać złości; wszystko się poukłada w czasie weekendu.

Horoskop dzienny na piątek, 7 października 2022 r. - SKORPION

Bardzo ważne życiowe wybory zostaw sobie, Skorpionie, na następne dni; dziś nie jest na to najlepszy czas ani na przemyślenia, ani tym bardziej na podejmowanie decyzji.

Horoskop dzienny na piątek, 7 października 2022 r. - STRZELEC

Jeśli masz odpowiedzialne zadania przed sobą, postaraj się dzisiaj o wyjątkową koncentrację. Od twojej skuteczności zależy w dużej mierze twoja pozycja w firmie. 

Horoskop dzienny na piątek, 7 października 2022 r. - KOZIOROŻEC

Czeka cię rozrywkowy dzień. Posypią się propozycje spotkań i imprezy; będziesz miał w czym wybierać... Pamiętaj jednak, że nie jesteś sam, weź ze sobą partnera.

Horoskop dzienny na piątek, 7 października 2022 r. - WODNIK

Dzisiaj dadzą ci się, Wodniku, we znaki wymagania szefa; będziesz zły, wszak piątek i jedną nogą już jesteś na wyjazdowym weekendzie, ale pamiętaj, że to jednak praca!

Horoskop dzienny na piątek, 7 października 2022 r. - RYBY

Zwolniło się stanowisko w firmie, o której myślisz od bardzo dawna. Będziesz miała, Rybo, cały weekend na zastanowienie się, czy podjąć tę wymarzoną pracę... 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop dzienny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy