Reklama

Horoskop na piątek. Sprawdź, co wydarzy się 23 września

Horoskop dzienny na piątek, 23 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Aira.

Horoskop dzienny na piątek, 23 września 2022 r. - BARAN 

Jeśli, Baranie, zaczyna cię męczyć relacja z bliską ci osobą, zastanów się, jaka jest przyczyna i gdzie tkwi błąd? Może w tobie, może w partnerze, a może w splocie okoliczności...

Horoskop dzienny na piątek, 23 września 2022 r. - BYK


Przed Bykami dość ciekawy, choć pracochłonny dzień. Różne spotkania w pracy z interesującymi ludźmi mogą wyczerpujące, ale będą obfitować w obiecujące kontakty. 

Horoskop dzienny na piątek, 23 września 2022 r. - BLIŹNIĘTA

Niepowodzenia zawodowe to czas przejściowy. Zdarzają się, Bliźniaku każdemu... Zmień stosunek do potencjalnych partnerów branżowych czy kolegów z działu, a wszystko się zmieni.

Horoskop dzienny na piątek, 23 września 2022 r. - RAK

Dzisiaj się będziesz musiał, Raku, wykazać wyjątkowym zaangażowaniem w firmie. Będziesz miał duży wpływ na przebieg pewnych ważnych spraw i realizację istotnych zadań.

Reklama

Horoskop dzienny na piątek, 23 września 2022 r. - LEW

Nie lekceważ dzisiaj, Lwie, przeciwnika, jakim będzie od rana twoja niechęć do pracy, związana z myśleniem o weekendzie. 

Horoskop dzienny na piątek, 23 września 2022 r. - PANNA


Już piątek; jesteś, Panno, nastawiona na ulgowy dzień, bo weekend za pasem, ale czeka cię niemiła niespodzianka ze strony szefa. Któreś z zadań okaże się priorytetowe.

Horoskop dzienny na piątek, 23 września 2022 r. - WAGA

Jeśli będziesz czuła dzisiaj, Wago, że jesteś jak w środku syberyjskiej tajgi bez kompasu, nie martw się - ten stan się zmieni, a twoje wątpliwości zawodowe zostaną rozwiane. 

Czytaj równieżRujnują związki na równi ze zdradą. Ryzyko rozwodu drastycznie rośnie

Horoskop dzienny na piątek, 23 września 2022 r. - SKORPION


Przygotuj się dzisiaj, Skorpionie, do poważnych rozmów z ważną dla ciebie osobą z trygonu powietrza. Te wieczorne rozmowy mogą zaważyć na waszej relacji.

Horoskop dzienny na piątek, 23 września 2022 r. - STRZELEC


Twoja zmiana pracy jest już całkiem blisko. Tydzień przeznaczony na poszukiwanie nowej firmy zakończy się znalezieniem oferty, która spełnia twoje oczekiwania.

Horoskop dzienny na piątek, 23 września 2022 r. - KOZIOROŻEC

Nie wymagaj w przed weekendowy dzień zbyt dużo od swoich współpracowników. Oni ma masę zawodowych spraw na głowie, więc nie dodawaj im dodatkowych zadań.

Horoskop dzienny na piątek, 23 września 2022 r. - WODNIK

Postaraj się wyjaśnić dzisiaj swoim współpracownikom, że jesteście w pracy i tylko to powinno mieć znaczenie, mimo że piątek, więc wszyscy myślą o wolnych dniach. 

Horoskop dzienny na piątek, 23 września 2022 r. - RYBY

Dopiero dzisiaj, Rybo, zaplanujecie z bliską ci osobą wyjazdowy weekend. Wprawdzie nie uda się wyjechać zaraz po pracy, ale wieczorem będzie to już realne.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop dzienny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy