Reklama

Reklama

Horoskop na sobotę. Co będzie się działo 24 września? Odpowiada wróżka Aira

Horoskop dzienny na sobotę, 24 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Anne.

Horoskop dzienny na sobotę, 24 września 2022 r. - BARAN 

Jeśli pracujesz na umowę-zlecenie, to czeka cię dzisiaj sporo ciekawej pracy, i nawet nie będziesz żałował, że nie masz wolnej soboty. Sprawi ci ona nie tylko satysfakcję zawodową, ale i materialną. 

Horoskop dzienny na sobotę, 24 września 2022 r. - BYK

W końcu, Byku, spełnią się twoje sercowe marzenia. Zdobycie zainteresowania osoby z trygonu ognia, które dotąd wdawało się nierealne, dzisiaj stanie się faktem.

Czytaj równieżKrzysztof Jackowski z nową wizją. "Trzeba będzie zachować rozsądek"

Reklama

Horoskop dzienny na sobotę, 24 września 2022 r. - BLINIĘTA

Od dzisiaj czekają na Bliźniaka spotkania... Zdawać by się mogło, że nowo poznana osoba nigdy nie zdecyduje się na rozmowę i bliższy kontakt. A jednak.

Horoskop dzienny na sobotę, 24 września 2022 r. - RAK

Jeśli dzisiaj, Raku, na spotkaniu ze znajomymi nie będziesz mógł znieść obecności pewnych osób, wróć do domu. Po co psuć swoim nastrojem humor innym.

Horoskop dzienny na sobotę, 24 września 2022 r. - LEW

Postaraj się, Lwie, być dzisiaj bardziej sprawiedliwy i rzeczowy w ocenach w stosunku do bliskiej ci osoby. Czekają was tzw. życiowe rozmowy, trudne tematy i wyjaśnienia.

Horoskop dzienny na sobotę, 24 września 2022 r. - PANNA

Nie przekreślaj, Panno, do końca tego, co da się jeszcze uratować, nawet odbudować w twojej relacji z partnerem; bliska ci osoba jest otwarta na rozmowy o waszym związku.

Horoskop dzienny na sobotę, 24 września 2022 r. - WAGA

Nie jest dziś dobry dzień na podejmowanie żadnych decyzji. Przemyśl wszelkie sprawy, które tego wymagają, bardzo dokładnie. Nie działaj pochopnie!

Horoskop dzienny na sobotę, 24 września 2022 r. - SKORPION

Nie wyładowuj dzisiaj, Skorpionie, swoich emocji na osobach, które darzysz uczuciem. Staraj się opanowywać nerwy i nie dzielić swoimi problemami z innymi.

Horoskop dzienny na sobotę, 24 września 2022 r. - STRZELEC

Będziesz się dzisiaj musiał sprężać. Czeka cię wyjazdowa niespodzianka, której zupełnie nie oczekiwałeś, bo partner do ostatniej chwili będzie ją trzymać w tajemnicy.

Horoskop dzienny na sobotę, 24 września 2022 r. - KOZIOROŻEC

W uczuciach dzisiaj nic nowego - spokój. Masz wyrozumiałego partnera, na którego w każdej życiowej sytuacji możesz liczyć, a dziś po raz kolejny się o tym przekonasz. 

Horoskop dzienny na sobotę, 24 września 2022 r. - WODNIK

Będziesz miał dzisiaj, Wodniku, zapewnioną siłę, dzięki której uporasz się z wszelkimi kłopotami w domu, a przed tobą wyjątkowo męczący i trudny dzień.

Horoskop dzienny na sobotę, 24 września 2022 r. - RYBY

Jeśli coś dzisiaj mocno zaiskrzy między tobą, Rybo, a nowo poznaną osobą z trygonu powietrza, nie lekceważ tych emocji, ale jednocześnie myśl racjonalnie.

Horoskop dzienny na sobotę, 24 września 2022 r. - BARAN 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop dzienny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy