Reklama

Reklama

Najmniej wierny znak zodiaku. Bliźnięta? Też, ale ktoś jest jeszcze gorszy

Statystycznie (badania przeprowadził jeden z portali randkowych w USA) najmniej skłonnym do zdrady znakiem jest Skorpion. Ten wynik zgadza się z ogólnym opisem tego znaku – to ludzie z pasją i niezwykle wprost lojalni i tego samego wymagający od swoich partnerów. Kolejny na liście jest Wodnik, a stawkę wierności zamyka Strzelec. A w drugą stronę? Kto w zodiaku najczęściej skacze w bok?

Niewierne znaki zodiaku - najgorszą opinię mają Bliźnięta

Nie najlepszą w tej kwestii opinię mają Bliźnięta. Przez swój dość chwiejny charakter, często zmieniają zdanie, wciąż czegoś szukają. Szukają także miłości i emocji, to jedne z najważniejszych rzeczy w ich życiu. Niestety, często te poszukiwania kończą się zdradą, bo ona daje tak pożądane emocje. Bliźnięta są dobrymi kochankami, są śmiałe, skore do eksperymentów, ale szybko się nudzą i partner musi wciąż dbać o ogień w związku. 

Prowadzenie podwójnego życia? Któż poradzi sobie z nim lepiej niż Bliźnięta - znak o dwóch twarzach. Mogą romansować do woli, a konkretnie do czasu, aż ogień nie wygaśnie. Kiedy emocje znikają, Bliźnięta bez żalu porzucają swój dotychczasowy obiekt westchnień. Poczucie winy? Nic z tych rzeczy. Myśl o tym, że ktoś tu ucierpiał nawet nie przelatuje mu przez głowę.

Reklama

Czytaj też: Znaki zodiaku, które nie wybaczą ci zdrady. Nigdy

Niewierne znaki zodiaku - Waga na podium

A jednak to nie Bliźnięta wypadły najgorzej w tym amerykańskim badaniu. Okazuje się, że cichą wodą zodiaku jest zupełnie niespodziewanie... Waga!

Jakie może być wytłumaczenie takiego wyniku badań? Ekspertka, która na zlecenie serwisu skomentowała tę sytuację mówi, że Wagi to "motyle społeczne", które poszukują potwierdzenia własnej wartości na zewnątrz, u innych ludzi - a więc i w dużej liczbie romansów, a Bliźnięta po prostu boją się zaangażowania, stąd ich niewierność. Skorpiony są znacznie bardziej wytrwałe i zdeterminowane, aby ich relacje "chodziły jak w zegarku", co prawdopodobnie powoduje u nich tak niski wskaźnik niewierności.

Czytaj też:

Zdradza męża z młodszym: "Za schadzki płacę kartą męża"

Osoby o tych imionach tworzą najsilniejsze związki. Jesteś w tej grupie

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy