Reklama

Horoskop tygodniowy od wróżki Anne. Tylko niektórzy mogą spać spokojnie [6-12 marca 2023 r.]

Horoskop tygodniowy dla Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wodnika, Strzelca, Skorpiona, Koziorożca, Wagi i Ryby. Co wydarzy się w najbliższych dniach? Co zobaczyła wróżka Anne? Sprawdź!

Aktualny horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop tygodniowy ogólny [6.12.03.2023 r.] - BARAN

Odwrócony Król karo. Początek tygodnia przyniesie nieco negatywnych emocji. W pracy popatrzysz na wszystko z dystansem i zaczniesz układać nowy plan działania. Zajęte Barany będą chciały tchnąć więcej uczucia w obecny związek, ale trudno im będzie wyrazić samych siebie. Wolne zaś po nieudanej miłości będą pocieszać się kolejnym podbojem, jednak szybko się zniechęcą takim postępowaniem. 

Reklama

Czytaj równieżTrzy znaki zodiaku, które nie muszą zaciskać pasa. Wkrótce zastrzyk gotówki!

Horoskop tygodniowy ogólny [6.12.03.2023 r.] - BYK

Dama pik. Marcowa aura doda ci pozytywnej energii. W pracy będziesz miał ochotę na aktywne działania, które wciągną cię bez reszty, jednak może pojawić się problem z robotą papierkową, która cię nudzi. Zajęte Byki będą musiały stawić czoła widzimisię partnera, który oczekiwał będzie od nich całkowitego zaangażowania. Wolne zaś niespodziewanie zauroczą się w kimś, kto wcześniej wydawał im się niewart zainteresowania. W weekend zregeneruj siły. 

Horoskop tygodniowy ogólny [6.12.03.2023 r.] - BLIŹNIĘTA

Odwrócona 2 trefl. W tym tygodniu postawisz na sprawy rodzinne. Trzeba będzie uporządkować pewne sytuacje, które są przyczyną nieustannych konfliktów. W pracy padną puste obietnice, nie daj się na nich nabrać! Zajęte Bliźnięta mogą być pełne pretensji do partnera, że ich ogranicza i nie pozwala się rozwijać. Wolne zaś nie powinny wracać do przeszłości, ona nic dobrego nie przyniesie.  W weekend postaw na sport. 

Horoskop tygodniowy ogólny [6.12.03.2023 r.] - RAK

10 karo. Początek tygodnia przyniesie zaskakujące sytuacje. W pracy odkryjesz wszelkie możliwości, które przynoszą większe pieniądze. Zajęte Raki będą życzliwe i wyrozumiałe wobec partnera oraz jego potrzeb. Samotne zaś powinny uważać na uwodzicieli, bo mogą wpaść w ich sidła. W weekend zajmij się sprawami rodzinnymi, które spędzają co sen z powiek. 

Horoskop tygodniowy ogólny [6.12.03.2023 r.] - LEW

10 karo. Początek tygodnia przyniesie zaskakujące sytuacje. W pracy odkryjesz wszelkie możliwości, które przynoszą większe pieniądze. Zajęte Raki będą życzliwe i wyrozumiałe wobec partnera oraz jego potrzeb. Samotne zaś powinny uważać na uwodzicieli, bo mogą wpaść w ich sidła. W weekend zajmij się sprawami rodzinnymi, które spędzają co sen z powiek. 

Czytaj również: Niepokojąca wizja Wojciecha Glanca. Wyjawił, co wydarzy się w kwietniu

Horoskop tygodniowy ogólny [6.12.03.2023 r.] - PANNA

Odwrócona 8 kier. Marcowa aura zachęci cię do skupienia się na sprawach zawodowych. W pracy zapragniesz zarabiać więcej i piąć się wyżej. To świetny moment, żeby zapisać się na jakieś dobre szkolenie. Zajęte Panny mogą krytykować poglądy partnera, który ogranicza je w poznawaniu innych. Wolne zaś poznają kogoś, kto niespodziewanie rozgrzeje ich zatwardziałe serce. W weekend dobrze ci zrobią domowe porządki. Oczyścisz aurę wokół siebie. 

Horoskop tygodniowy ogólny [6.12.03.2023 r.] - WAGA

3 pik. W tym w tygodniu postanowisz zaprowadzić porządek wokół siebie. W pracy trzeba będzie uporządkować chaos, który zrobił się od jakiegoś czasu. Trudno ci przez to teraz zrozumieć, co jest dla ciebie ważne, a co może jeszcze poczekać. Zajęte Wagi będą miały spokojny czas i raczej niewiele będzie się działo. Wolne zaś na udanych spotkaniach towarzyskich mają szansę by ktoś, kto wpadł im w oko, zakochał się w nich od pierwszej chwili. 

Horoskop tygodniowy ogólny [6.12.03.2023 r.] - SKORPION

Walet trefl. Aura tego tygodnia przyniesie rozwiązanie problemów. W pracy poprosisz o radę kogoś starszego, kto rozwieje twoje wątpliwości i nakieruje we właściwym kierunku. Zajęte Skorpiony będą starały się pomóc partnerowi w domowych obowiązkach, ale w zamian oczekiwać będą większego zaangażowania partnera w ich życie intymne. Wolne zaś niezadowolone będą ze swojej samotności i zaczną wychodzić do ludzi.  W weekend spaceruj i bywaj w miejscach, które lubisz. 

Horoskop tygodniowy ogólny [6.12.03.2023 r.] - STRZELEC


As pik. Aura tego tygodnia przyniesie więcej energii. W pracy unikaj ryzykownych przedsięwzięć, bo potem możesz żałować, ale czasu nie da się już cofnąć. Zajęte Strzelce zamiast flirtować z kimś z pracy, powinny zadbać o swój związek, bo może się on nieco sypać. Wolne zaś mogą liczyć na miłe niespodzianki miłosne. W weekend warto zmienić plany, by spotkać się z kimś z przeszłości. 

Horoskop tygodniowy ogólny [6.12.03.2023 r.] - KOZIOROŻEC

4 karo. Już od samego poniedziałku nabierzesz odwagi w działaniu. W pracy sięgniesz po to, co jest dla ciebie ważne i zrozumiesz, że nie mogłeś postąpić inaczej, nawet jeśli ktoś cię za to skrytykuje. Zajęte Koziorożce powinny zapomnieć o kłótniach i pogodzić się z partnerem dając mu jeszcze jedną szansę. Wolne zaś zaczną narzekać na brak zainteresowania w miłości, jednak ze swojej strony nic nie zrobią w tym kierunku, tylko wciąż zostawiają to losowi. 

Horoskop tygodniowy ogólny [6.12.03.2023 r.] - WODNIK

9 kier. W tym tygodniu dopisywać ci będzie dobry humor. W pracy zastanów się nad tym, czym się obecnie zajmujesz, i ile cię to kosztuje siły. To dobry moment, by pomyśleć o zmianach! Zajęte Wodniki będą starały się zrobić miłosną rewolucję ożywiając swoją relacje nowymi działaniami. Wolne zaś mają szansę poznać sympatyczną osobę, jednak znajomość rozwinie się tylko, jeśli onieśmielą się kontynuować ją dalej. 

Horoskop tygodniowy ogólny [6.12.03.2023 r.] - RYBY

2 kier. Marcowa aura przyniesie pozytywny przepływ energii. W pracy będziesz jeszcze bardziej słowny i obowiązkowy, dzięki czemu twoja osoba zacznie być doceniana. Zajęte Ryby będą starały się spędzać z partnerem taki czas, który je relaksuje i pozwoli na wspólne długie rozmowy. Wolne zaś powinny pozbyć się wątpliwości wobec kogoś, kto od dawna stara się zaistnieć w ich życiu. W weekend poczytaj dobrej książki. INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | znaki zodiaku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama