Reklama

Reklama

Horoskop tygodniowy WODNIK [28.11-04.12.2022 r.]

Horoskop tygodniowy dla Wodnika przygotowała wróżka Anne. Sprawdź, co wydarzy się w dniach 28 listopada-4 grudnia 2022 r.

Horoskop tygodniowy WODNIK [28.11-04.12.2022 r.]

Przed tobą czas wytężonej nauki. W pracy zajdzie konieczność wykorzystania posiadanych zasobów, jeśli pragniesz zatrzymać swoje stanowisko. Zajęte Wodniki będą angażowały swoją energię w  poprawę relacji, jednak twoja dobra wola nie wystarczy, aby to nastąpiło. Wolne zaś muszą zacząć intensywniej poszukiwać nowych znajomości, jeśli nie chcą  Sylwestra spędzić samotnie w domowym zaciszu. 

Sprawdź: 2023 to będzie ich rok. Trzy znaki zodiaku będą przyciągać do siebie pieniądze

Reklama

Horoskop tygodniowy finansowy WODNIK [28.11-04.12.2022 r.]

Jesienna aura zapowiada mnóstwo obowiązków do wykonania. W pracy jeśli jesteś przygotowany, to dasz sobie ze wszystkim radę i nic nie będzie ci ciążyć oraz nie pojawią się opóźnienia, które spowodują, że te ambitne projekty nie zostaną spełnione. Wodniki prowadzące własną działalność gospodarczą muszą pilnować i nie dopuszczać do swoich sekretów konkurencji, bo zostaną im one skradzione. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia nie powinny brać na siebie pracy, której nie są w stanie podołać.  W sprawach finansowych całkiem dobrze pod warunkiem, że nie będziesz brał na siebie spłaty nie swoich zobowiązań. 

Zobacz również: Wielkie zmiany w 2023 roku. Dla czterech znaków zodiaku to będzie kluczowy rok   

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskop tygodniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy