Imiona przyciągające gotówkę jak magnes. Sprawdź, czy jesteś na liście!

Karolina Woźniak

Karolina Woźniak, Anna Gburek

Z imion można odczytać znacznie więcej, niż się tego spodziewasz. Pewne cechy i pomyślność w życiu zapisane są właśnie w nich. Czy wiesz, że niektóre imiona przyciągają pieniądze jak magnes? Sprawdź, czy twoje jest wśród nich! A może zastanawiasz się, jakie imię nadać dziecku? Dobrze dobrane imię zabezpieczy je na przyszłość.

Niektóre imiona przyciągają pieniądze. Sprawdź, które!
Niektóre imiona przyciągają pieniądze. Sprawdź, które! 123RF/PICSEL

Imię można wybrać na szereg różnych sposobów. Jedni nadają je po bliskich w rodzinie, inni ze względu na ulubioną postać historyczną, z książek czy filmów. Bez względu na sposób i kryteria w końcu dochodzi do chwili, w której rodzice nie mają wątpliwości: to będzie Kacper, Ania, Kasia lub Filip. I właśnie w tym magicznym momencie w gwiazdach zapisuje się przyszłość maleństwa, jego cechy, predyspozycje i pomyślność, którą można wyczytać z imienia. Niektóre z imion skutecznie przyciągają bogactwo.  Sprawdź, czy znajdujesz się na liście!

Bez pracy nie ma kołaczy - Jakub i Anna

Anna kocha życie w luksusach
Anna kocha życie w luksusach123RF/PICSEL

Anna jest pewnym żeńskim odpowiednikiem Jakuba. Imię to również pochodzi z języka hebrajskiego i oznacza wdzięk i łaskę. Osoby noszące to imię zazwyczaj są ambitne i dążą zawsze do wyznaczonego sobie celu. W ich życiu pieniądze odgrywają ważną rolę, dlatego uparcie dożą do ich zdobycia ciężką pracą połączoną z inwencją twórczą.

Dziecko szczęścia - Feliks i Wiktoria

Bogactwo często jest też zasługą szczęścia. Wygrana w loterii, przypadkowo napotkany człowiek lub oferta, która nadarza się raz w życiu. Z takiego szczęścia potrafi doskonale skorzystać Feliks. Imię to pochodzenia łacińskiego oznacza łaskawy, szczęśliwy. Mężczyźni obdarzeni tym imieniem często podejmują decyzje w przypływie impulsu, cieszą się dużą intuicją, dzięki której zdobywają bogactwo.

Tak samo potrafi swoje szczęście wykorzystać Wiktoria. Imię to pochodzi z języka greckiego i oznacza zwycięstwo. Choć Wiktoria zazwyczaj musi szczęściu trochę pomóc, to jednak nie może narzekać na jego brak. Kobiety o tym imieniu także cechują się dobrą intuicją, która pomaga im zdobyć znaczną kwotę na koncie.

Bogactwo z miłości - Aleksander i Olga

Aleksander jest imieniem pochodzenia greckiego i oznacza “Obrońcę mężów". Choć kipi z niego testosteron, to jednak nie odmawia sobie przyjemności i ma skłonność do wygodnego życia. Ta mieszanka powoduje często, że bogactwa szuka u swojej wybranki, która łatwo ulega jego wdziękom.

Olga wygodne i szczęśliwe życie ma zapisane w gwiazdach
Olga wygodne i szczęśliwe życie ma zapisane w gwiazdach123RF/PICSEL

Podobnie jest z imieniem Olga. Choć kobiety o tym imieniu nie robią tego do końca świadomie. Imię to pochodzi prawdopodobnie od skandynawskiego imienia Helga, oznaczającego szczęśliwa. Olga wygodne i szczęśliwe życie ma zapisane w gwiazdach. Nie musi jednak pracować na nie ani za bardzo się poświęcać. Bogactwo przyjdzie do niej razem z księciem z bajki.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas