Reklama

Reklama

Maruda czy organizator - jakim typem urlopowicza jesteś wg znaku zodiaku?

Świadectwa rozdane, urlopy w pracy wypisane i zaakceptowane - czas ruszać na wczasy. Czy to nad morzem, czy w górach każdy z nas ma swój styl wypoczywania. Jedni nie wyobrażają sobie wakacji bez leżaka i słodkiego lenistwa, inni muszą non stop coś robić. Jak jest z tobą i co mówi na ten temat twój znak zodiaku? Sprawdzamy.

Baran

Jesteś uzależniony od adrenaliny. Nie możesz tak po prostu siedzieć na plaży, tylko czytając lub opalając się. Musisz skakać z klifów lub pływać z rekinami. W przeciwnym razie czujesz, że wakacje zostały zmarnowane.

Byk

Ty jesteś planistą. Masz plan podróży z wymienionymi godzinami i działaniami. Jeśli ktoś spowoduje, że wypadniesz z harmonogramu, wpadasz w panikę. Chcesz mieć pewność, że masz wystarczająco dużo czasu na wszystko, co chcesz zrobić.

Bliźnięta

Jesteś niezdecydowany. Pozwalasz wszystkim ustalać plany, ponieważ nie możesz zdecydować się, gdzie chcesz jeść lub co chcesz robić. Zbyt często zmieniasz zdanie, ponieważ jest zbyt wiele opcji.

Reklama

Zobacz też: Znaki zodiaku a sposób, w jaki flirtują!

Rak

Jesteś opiekunem grupy. To ty sprawdzasz, czy wszyscy poszli do łazienki i zastosowali krem przeciwsłoneczny. W torbie masz apteczkę i komplet map (wraz ze wszystkim, co inni ci do tej torby wrzucą). Upewniasz się, że wszyscy dobrze się bawią.

Lew

Jesteś fotografem. Zatrzymujesz się co kilka kroków, aby zrobić zdjęcia zabytkom, kwiatom i sobie. Nigdy nie wyjeżdżasz z wakacji bez pełnej zdjęć karty pamięci.

Panna

Jesteś pracoholikiem. Mimo że jesteś na wakacjach, sprawdzasz swoje e-maile i odbierasz telefony. Nie możesz trzymać się z dala od pracy, nawet jeśli masz się dobrze bawić.

Waga

Jesteś fashionistką. Twoja walizka jest przepełniona uroczymi strojami, ponieważ chcesz uzyskać niesamowite zdjęcia z wakacji i setki serduszek na Instagramie.

Skorpion

Jesteś królem w towarzystwie. Nawiązujesz rozmowy z zupełnie obcymi ludźmi i rozmawiasz z kelnerami znacznie dłużej niż to konieczne. Zaprzyjaźniasz się z wszystkimi na całym świecie. Możesz nie planować utrzymywania z nimi kontaktu, ale gdy jesteś w domu, dodajesz ich w mediach społecznościowych.

Zobacz też: Najseksowniejsze znaki zodiaku. Jesteś w tej grupie?

Strzelec

Jesteś narzekaczem. Nawet gdy jesteś w najpiękniejszych miejscach na świecie, znajdujesz powód do marudzenia. Może jest za gorąco lub za zimno. Może daleko na basen. Może twój telefon umiera. Zawsze coś jest nie tak.

Koziorożec

Jesteś badaczem. Chcesz wiedzieć wszystko o miejscach, które odwiedzasz. Zatrzymasz się, aby przeczytać znaki, odebrać broszury i wygooglować zabawne fakty o miejscu, do którego zmierzasz. Zawsze chcesz nauczyć się czegoś nowego.

Wodnik

Jesteś wygodny. Nie obchodzi cię, czy wyglądasz jak turysta. Nosisz swoje najwygodniejsze buty, fantazyjne plecaki i kapelusze. Bardziej zależy ci na przygotowaniu niż na tym, aby wyglądać uroczo.

Ryby

Jesteś kochliwy. Angażujesz się w romansowanie ze swoim partnerem, nie dbając o to, czy i kto obserwuje. A jeśli jesteś singlem, flirtujesz z barmanami, kelnerami i zupełnie obcymi ludźmi. Jesteś odważniejszy, gdy jesteś w nowym miejscu, ponieważ wiesz, że więcej cię tam nie zobaczą.

Czytaj też:

12 znaków zodiaku. 12 różnych cech osobowości

Znaki zodiaku, które najbardziej kochają samych siebie

Znaki zodiaku, które najbardziej kochają samych siebie


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskop | wakacje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy