Mocny początek tygodnia dla trzech znaków. Wróżka Anne zobaczyła to wyraźnie

Jaki będzie drugi tydzień czerwca? Na co mogą liczyć zodiakalne Koziorożce, a na co powinny uważać Byki? Sprawdź swój horoskop tygodniowy od wróżki Anne.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od wróżki Anne
Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od wróżki Anne123RF/PICSEL

Horoskop tygodniowy ogólny na 10-16.06.2024 r. dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Anne. 

Horoskop tygodniowy dla Barana

Aura tego tygodnia sprzyjać będzie dyscyplinie.  W pracy wiele spraw ułoży się pod Twojej myśli pod warunkiem, że wykorzystasz szansę na zdobywanie cennej wiedzy. Zajęte Barany będą wspominać minione szczęśliwe czasy i zastanawiać się, czy jeszcze da się je ożywić. Wolne zaś zwiążą się z kimś, z kim łączy je  duża różnica wieku.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Początek tygodnia przyniesie słabą aktywność. W pracy uważaj, aby nie podejmować lekkomyślnego ryzyka, ponieważ szybko możesz tego żałować, a spowodowanej katastrofy nie da się cofnąć. Zajęte Byki będą zdziwione jak łatwo im pójdzie pokonanie problemów związkowych. Wolne zaś ponownie wejdą w relacje z kimś, z kim już raz próbowały stworzyć coś wartościowego, ale im nie wyszło.

Sprawdź też swój horoskop dzienny

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Czerwcowa aura pobudzi uśpione emocje. W pracy możesz być nieco zgorzkniały, bo nudne obowiązki zaczynają wyczerpywać Twoją energię, a szef nie chce ci dać kreatywnego projektu. Zajęte Bliźnięta nie powinny ryzykować długoletniej relacji chwilą przyjemności z nowo poznaną osobą. Wolne zaś przeżyją przygodę z kimś z zagranicy. W weekend unikaj alkoholu, bo ktoś może cię zwabić w nieprzyjemną zasadzkę.

Horoskop tygodniowy dla Raka

W tym tygodniu dojdziesz do wniosku, że czas zacząć dbać o zdrowie i kondycję. W pracy będziesz robił tylko pilne sprawy, a resztę mniej ważnych zostawisz na późniejszy okres. Zajęte Raki skierują swoją uwagę na poprawienie atmosfery w związku, bo mają trudność z porzuceniem negatywnych emocji. Wolne zaś będą szukały kontaktu z byłym partnerem. W weekend warto spotykać się z ludźmi.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Aura tego tygodnia zachęci cię do odkrywania nowych rzeczy. W pracy odpuścisz sobie dobrze znajome terytorium i zbliżysz się do nowego otoczenia. Zajęte Lwy pomału i ostrożnie zaczną naprawiać popsutą relację zbliżając się do partnera w sposób bardziej wrażliwy. Wolne zaś na spotkaniu towarzyskim zauroczą się kimś, kto pokaże im, że można żyć inaczej nie mając nawet dużej gotówki.

Horoskop tygodniowy dla Panny

W tym tygodniu odłóż na bok swoje uczucia. W pracy musisz myśleć jasno, jeśli nie chcesz ponieść dotkliwej klęski ufając niewłaściwej osobie. Zajęte Panny będą starały się polepszyć atmosferę tak, aby wspólnie spędzany czas poprawił samopoczucie obojga. Wolne zaś troskliwie zajmą się sobą i unikną wejścia w bliższą relację z Koziorożcem, który tylko działa im na nerwy, choć podoba się fizycznie.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Początek tygodnia zachęci cię do wcielania w życie ważnych planów. W pracy unikaj trudnych rozmów z szefem, bo teraz nie uda ci się go do niczego przekonać. Zajęte Wagi mogą usłyszeć jakieś niezbyt przyjemne plotki, ale zanim zrobisz partnerowi awanturę, warto je zweryfikować. Wolne zaś szybko porzucą nową poznano osobę bo stwierdzą, że do nich nie pasuje.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

W tym tygodniu dostrzeżesz zmiany związane ze swoimi problemami. W pracy na etacie uwolnisz się od starych obowiązków i wreszcie będziesz mógł zabrać się za coś nowego. Zajęte Skorpiony nie powinny dać się odwieźć partnerowi od swojego planu na życie, nawet jeśli ten szantażuje je emocjonalnie. Wolne zaś spotkają się z kimś, kogo poznały w sieci, jednak nie będzie to wartościowa znajomość.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Czerwcowa aura przyniesie optymistyczne wieści. W pracy uda się wyjaśnić zaistniałą sytuację i przekierować uwagę na właściwą stronę. Zajęte Strzelce powinny mieć więcej zaufania do partnera, aby uwolnić się z dokuczliwych sideł podejrzeń. Wolne zaś u znajomych poznają kogoś, kto oczaruje ich od pierwszej chwili, ale wrażliwa Rybka nie na długo zagości w twym sercu.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

W tym tygodniu będziesz musiał uniknąć zaostrzonego konfliktu z kimś bliskim. W pracy nie pozwalaj sobie na wykorzystywanie własnej osoby tylko dlatego, że lubisz swoją robotę  a inni nie. Zajęte Koziorożce mogą być bezduszne wobec słabości partnera i zadawać mu złośliwe ciosy zamiast znaleźć polubowne rozwiązanie. Wolne zaś przyjmą propozycję randki w ciemno.

Wszystko o znakach zodiaku. Sprawdź>>>
Wszystko o znakach zodiaku. Sprawdź>>>123RF/PICSEL

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Początek tygodnia przyniesie zainteresowania intelektualne. W pracy pojawi się nowy temat zawodowy, który pozwoli ci rozwinąć karierę i zająć konkretnymi zadaniami. Zajęte Wodniki będą odczuwały radość związaną z przebywaniem w towarzystwie partnera, co ostatnio zdarzało im się rzadko. Wolne zaś powinny być bardziej moralne wobec osoby, która liczy na coś więcej, a przecież wiesz, że nie wejdziesz z nią w dojrzałą relację.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Aura tego tygodnia przyniesie pozytywne wibracje. W pracy przede wszystkim skupisz się na zarabianiu pieniędzy, żeby odkuć się za poprzednie tygodnie. Zajęte Ryby zrobią sporo zamieszania poprzez podejrzenia jakie będą miały wobec partnera. Wolne zaś będą chciały iść przez życie spokojnym równym krokiem unikając skomplikowanych znajomości. W weekend zapragniesz się dobrze bawić i śmiać.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas