Reklama

Reklama

Na to możesz liczyć już od 26 września. Sprawdź swój horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Anne. Co nas czeka już od 26 września? Na co powinniśmy uważać? Z jakimi problemami zmierzą się Byk, Rak czy Panna. Co wydarzy się w życiu miłosnym Barana i Bliźniąt? Sprawdź swój horoskop tygodniowy na 26.09-2.10.2022 r.

  • Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od wróżki Anne
  • Więcej na stronie:  HOROSKOPY

Horoskop na 26 września - 2 października 2022 r. - BARAN

Już od samego  poniedziałku pojawi się wiele wydarzeń, będzie odrywać cię od powstania. W pracy liczyć się będzie tylko możliwość wykorzystania wyboru. Zajęte barany nieco będzie niespokojne, bo ich zaangażowanie w związek nie będzie odwzajemnione. Wolne, raczej nie była winna szczęścia w miłości, a wszelkie nowe znajomości przyniosą tylko rozczarowanie. 

Reklama

Czytaj również:  Równonoc jesienna przyniesie zmiany. Każdy ze znaków zodiaku coś zyska

Horoskop na 26 września - 2 października 2022 r. - BYK

W tym tygodniu postaraj się polegać na sobie. W pracy nie było wolnych godzin i ograniczało się do rzeczy, do których jesteś tylko ze swoimi ograniczeniami. Zagwarantowane Byki możne być zabezpieczeniem i zmienić w sobie pewne zabezpieczenie na lepsze. Wolne zaślubiliśmy ciekawą osobę, ale nie wzbudziło w nich zbytnio popularu. W weekend czeka cię aż taka w wesołym gronie.

Horoskop na 26 września - 2 października 2022 r. - BLIŹNIĘTA

W tym tygodniu z dużą energią zabierzesz się za sprawy uczuciowe. Postanowisz poukładać sobie te sytuacje, które do tej pory budziły twój niepokój. Zajęte Bliźnięta dojdą do wniosku, że nie wszystko wygląda tak źle, jak sobie wyobraziły. Wolne zaś będą musiały bardziej zaangażować się w poszukiwania miłości. W weekend nie staraj się poprawić sobie nastroju zbytnią rozrzutnością. 

Horoskop na 26 września - 2 października 2022 r. - RAK

Czeka cię kapryśny tydzień. W pracy znajdziesz rozwiązanie jakiegoś problemu, a interesująca cię sprawa rozwiąże się na twoją korzyść. Zajęte Raki będą czerpać więcej radości z przebywania w swoim towarzystwie, choć  w weekend  ich uwagę skupi osoba z przeszłości. Uważaj, by drobny flirt  nie przyniósł więcej szkody niż pożytku. Wolne zaś mają szansę uwiedzenia kogoś lub same  wpadną w sidła uwodziciela. 

Horoskop na 26 września - 2 października 2022 r. - LEW

Aura tego tygodnia wymagać będzie od ciebie większej rozwagi. W pracy możesz liczyć na interesujące spotkania i ciekawe dyskusje w szerszym gronie. Zajęte Lwy wykażą się większą niezależnością, ale ich nietypowe posunięcia mogą źle wpłynąć na atmosferę w relacji. Wolne zaś zauroczą się kimś z sąsiedztwa  i będą starały się sprowokować tę osobę do zainteresowania nimi. 

Horoskop na 26 września - 2 października 2022 r. - PANNA

W tym tygodniu będziesz miał sporo sprzeczności pomiędzy planami a obowiązkami. W pracy zmiany szefa zdecydowanie nie będą szły ci na rękę, a poszukiwanie kompromisu sprowokuje niesnaski.  Zajęte Panny będą starały się robić więcej rzeczy wspólnych z partnerem. Wolne zaś skupią się na powrocie do przeszłości, bo ich uczucie będzie silniejsze niż pamięć, o których krzywdach doznały.

Horoskop na 26 września - 2 października 2022 r. - WAGA

Jesienna aura obudzi w tobie chęć posiadania rzeczy luksusowych. W pracy ujawniasz swoje talenty, które pozwolą ci zarabiać większe pieniądze. Zajęte Wagi powinny zwiększyć swoje pole działania i zadbać o czas spędzany z partnerem, który powinien być bardziej aktywny. Wolne zaś stracą cierpliwość w oczekiwaniu na kontakt od kogoś, kto jakiś czas temu wpadł im w oko. 

Horoskop na 26 września - 2 października 2022 r. - SKORPION

Aura tego tygodnia wymagać będzie więcej rozsądku w kwestiach finansowych. W pracy postępuj dyplomatycznie i nie pozwól sobie, by ktoś narzucił ci swoje zdanie. Zajęte Skorpiony będą chciały okazać więcej pragnienia i zabiorą się za organizowanie romantycznych randek. Podejmą też rozmowy, których dotychczas unikały. Wolne zaś mogą liczyć na znajomość, która pozytywnie wpłynie na ich psychikę.

Horoskop na 26 września - 2 października 2022 r. - STRZELEC

W tym tygodniu będziesz pełen dobrej energii. W pracy podejmiesz tylko właściwe decyzje i uchronisz się od błędów, które mogłyby cię kosztować utratę stanowiska. Zajęte Strzelce przetrwają trudny czas, a od piątku  mogą liczyć na większe zrozumienie oraz możliwość zrelaksowania się na wspólnym wyjeździe z partnerem. Wolne zaś nie za bardzo będą interesować się płcią przeciwną. 

Horoskop na 26 września - 2 października 2022 r. - KOZIOROŻEC

Już od samego poniedziałku twoimi działaniami kierować będzie wrodzone poczucie obowiązku. W pracy zrobisz wszystko, by wyjaśnić ostatecznie pewne zagmatwane sytuacje, które blokują ci dalsze pole działania. Zajęte Koziorożce spojrzą na swój związek zupełnie z innej perspektywy i postarają się poprawić relacje z partnerem. Wolne zaś poznają namiętną osobę. Niestety nowa relacja szybko zakończy się wielkim krachem. 

Horoskop na 26 września - 2 października 2022 r. - WODNIK

Aura tego tygodnia przyniesie wiele pozytywnej energii. W pracy pojawi się możliwość odskoczenia od codziennych nudnych obowiązków. Zajęte Wodniki mogą liczyć na więcej przychylności ze strony partnera i podjęcie wspólnych rozmów co do przyszłości. Wolne zaś będą miały możliwość wejścia w nową fascynującą znajomość, choć może być ona przelotna. 

Horoskop na 26 września - 2 października 2022 r. - RYBY

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy