Reklama

Najbardziej opiekuńcze znaki zodiaku - ci ludzie to prawdziwe skarby

Macie ich w swoim otoczeniu? Ludzi, którzy zawsze, niezależnie od okoliczności, rzucą wszystko, by wam pomóc, by się zaopiekować, by otrzeć wam łzy miękką chusteczką? Jeśli tak, jesteście szczęściarzami. Oto najbardziej opiekuńcze znaki zodiaku.

Empatia i chęć pomocy przychodzą im łatwo. Biorą na swoje barki problemy innych. Zrobią wszystko, żeby ułatwić bliskim życie. Zrobią wszystko, aby uratować ich przed niebezpieczeństwem i bronić ich przed ludźmi, którzy chcą ich skrzywdzić, celowo lub nieumyślnie. 

Najbardziej opiekuńcze znaki zodiaku - BYK

Byki zawsze chcą, aby inni czuli się w ich towarzystwie swobodnie. Jeśli ktoś ma osobisty lub zawodowy związek z Bykiem, wie, że mogą być jednymi z najmilszych i najbardziej oddanych ludzi. Kiedy Byk zobowiązuje się do czegoś, możesz być pewny, że się z tego zobowiązania wywiąże. I że nie będzie to zobowiązanie na chwilę. Byki są tak opiekuńcze, że wręcz mają tendencję do rozpieszczania swoich bliskich. To zasługa Wenus, rządzącej znakiem Byka, a która odpowiedzialna jest za wszystko, co w życiu najlepsze. Byk dołoży wszelkich starań, aby jego bliscy czuli się dobrze również dlatego, że od tego zależy jego własny komfort. 

Reklama

Najbardziej opiekuńcze znaki zodiaku - LEW

Ludzie spod znaku Lwa uwielbiają patrzeć, jak inni się uśmiechają. Ich największym pragnieniem w życiu jest stworzenie przyjemnego i pełnego ciepła i dobrej energii środowiska wokół siebie. Ten stały znak ognia jest majestatyczny i emanuje słoneczną charyzmą. Lwy dokładają wszelkich starań, aby uszczęśliwić innych, również materialnie. Lubią wydawać pieniądze i zaskakiwać swoich bliskich drobnymi prezentami. Ludzie muszą tylko pozwolić im się kochać. Lew nie pozostawi wtedy nawet centymetra marginesu, który będzie niezaopiekowany. Lwy są lojalne i serdeczne. Podium rankingu najbardziej opiekuńczych znaków zodiaku słusznie im się należy.  

Najbardziej opiekuńcze znaki zodiaku - RAK

Ludzie urodzeni pod znakiem Raka są naturalnie macierzyńscy. Ten kardynalny znak wodny ma obsesję na punkcie roztaczania parasola opieki nad swoimi bliskimi. Dla Raka nie ma granic w kwestii otaczania ludzi opieką. To ludzie niesamowicie empatyczni, zawsze gotowi wysłuchać i otrzeć łzy. Angażują się bez reszty, zawsze są dostępni na 100 proc., nie uznają w opiece i relacjach półśrodków. Trzeba jednak uważać, bo nie tak łatwo przyjmują opiekę od innych, łatwo je zagłaskać na śmierć. 

Sprawdź: To będzie rok nadziei. Sprawdź horoskop chiński na 2023 - Rok Wodnego Królika

Najbardziej opiekuńcze znaki zodiaku - SKORPION

Tuż za podium rankingu najbardziej opiekuńczych znaków zodiaku znalazły się Skorpiony. Dla urodzonych pod tym znakiem inni ludzie są bardzo ważni i zależy im na bliskich z nimi relacjach. Niestety bywają zazdrosne i absorbujące, opieka w ich wydaniu może przekraczać granice. Skorpiony budują wokół siebie fortece, bo boją się zdrady i zranienia. Ta obawa jest tak silna, że Skorpion czasem woli być sam, niż ryzykować. Ale jeśli tylko ktoś jest wobec nich lojalnym, Skorpion będzie go uwielbiać i chronić zaciekle, na każdym kroku udowadniając swoje przywiązanie. Dla Skorpiona bycie lojalnym to niedopowiedzenie. Jego miłość jest bezwarunkowa. Dołożą wszelkich starań, aby bronić swoich bliskich i bliskich.

Polecamy: Algorytm miłości - numerologia partnerska, czy do siebie pasujecie

Horoskop, tarot, numerologia, znaki zodiaku - wszystko o tym, co przyniesie los. Na www.kobieta.interia.p znajdziesz wróżby, przepowiednie, wizje i horoskopy dzienny, miesięczny, roczny.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: empatia | znaki zodiaku | horoskop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy