Reklama

Najbardziej skomplikowany znak zodiaku. 9 brutalnych prawd o Bliźniętach

Czy kiedykolwiek czułeś, że osoba, z którą się spotykasz, to jakby... dwie różne osoby jednocześnie? Spokojnie, to nie dlatego, że jesteś szalona - może to być spowodowane tym, że spotykasz się z kimś spod znaku Bliźniąt. I choć czasem może być trudno kochać taką osobę, to naprawdę w końcu okazuje się, że to najlepszy do kochania człowiek. Co warto wiedzieć o miłości do Bliźniąt?

Ludzie spod znaku Bliźniąt są ciekawscy, towarzyscy, dowcipni i kreatywni, a jednocześnie emocjonalnie nieosiągalni i trudni do zdobycia. Ze względu na wewnętrzną dwoistość Bliźniąt, często są one błędnie postrzegane jako dwulicowe. W rzeczywistości jednak Bliźnięta rzadko mają jakiś ukryty plan. Zabawne i ciekawskie, nieustannie żonglują różnymi pasjami, hobby, karierami i grupami przyjaciół. Są społecznymi motylami zodiaku: mogą rozmawiać z każdym i o wszystkim. 

1. Spontaniczność to drugie imię Bliźniaka

Masz dość jedzenia w tych samych restauracjach lub lubisz próbować nowych aktywności? Idealnie, on też to uwielbia. Chcesz spróbować kochać się w nowym i ekscytującym miejscu? Proszę bardzo. Z Bliźniętami nigdy nie będziesz się nudzić. Pytanie, jakim kosztem dla twojego zdrowia psychicznego?

Reklama

2. Za każdym razem chcą czegoś innego

Bliźnięta są domatorami, ale z drugiej strony uwielbiają imprezy. Zaraz, czy tu wszystko gra? Tak, w przypadku Bliźniąt tak właśnie jest. W jeden weekend chcą szaleć w klubie całą noc, a za tydzień wybiorą kanapę, chipsy i pilot do telewizora.

3. Uwielbiają flirtować

Bliźnięta to wierni, lojalni ludzie, ale... uwielbiają flirty! Uwielbiają komplementy i być w centrum uwagi, czuć się sexy. Nie szukają od razu romansu, wystarczy im samo zainteresowanie - czują się wtedy docenione i wspaniałe.

Zobacz też: Znaki zodiaku, które najbardziej kochają samych siebie

4. Są rozmowne

Zadają wiele pytań, a na pierwszych randkach będziesz czuć się, jak na przesłuchaniu. Bliźnięta są inteligentne, uwielbiają dyskusje, debaty i długie Polaków rozmowy. Nie chcą się kłócić, po prostu lubią dyskutować. 

5. Bliźnięta są kreatywne

Daj im wolną rękę w kwestii dekorowania domu, czy wymyślenia pomysłu na imprezę urodzinową - sprawdzą się świetnie i jeszcze ci podziękują za to wyzwanie. W ten sposób w pewnym sensie spełniają własne marzenia.

6. Są też niestałe 

Przygotuj się na ciągłe zmiany planów, decyzji, lokalizacji czy czasu spotkania. A jeśli nawet nie zmienią planów, to na bank się spóźnią. 

Czytaj też:  Najmądrzejsze znaki zodiaku. Lista nie jest długa

7. Bliźnięta lubią analizować

Ta cecha sprawia też, że są bardzo samoświadome. Wydawać by się mogło, że to prosta droga do pewności siebie, w rzeczywistości w Bliźniętach powoduje kumulowanie się kolejnych wątpliwości. Cały czas zastanawiają się, czy postąpiły dobrze, czy coś "powinny", czy nie. '

8. Bliźnięta są rozrzutne

Wydają za dużo pieniędzy. Uważają, że skoro zarabiają, to mogą wydawać. Bo dlaczego nie? 

9. Są konfliktowe

Buzuje w nich wewnętrzny konflikt między emocjami a intelektem i nie potrafią nad tym zapanować. To powoduje, że łatwo wchodzą w konflikty. 

QUIZ: Kultowe wieczorynki PRL-u. Jak dobrze je znasz?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | bliźnięta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy