Reklama

Najszczęśliwsze dni września dla każdego znaku zodiaku. Wtedy wszystko się zmieni

Koniec wakacji, schyłek letnich wyjazdów i szaleństw, a jednocześnie początek podróży w nieznane. Wrzesień daje nam możliwość rozwinięcia skrzydeł, a jednocześnie, wraz z pierwszymi, brązowymi liśćmi pojawiającymi się na drzewach, zachęca do przemyśleń. To miesiąc zmian, przepełniający nas pozytywną energią. Wtedy wszystko się zacznie. Oto najszczęśliwsze dni tego miesiąca.

Wkrótce wiele może się zmienić. Wrzesień otwiera bramę do szczęścia

Wrzesień, wibrując energią numerologicznej 7, zachęca do głębokiej refleksji i podróży w głąb siebie. Najbliższe dni to idealna okazja do zrozumienia samego siebie i zaprzyjaźnienia się z własnym "ja". Czas zdać sobie sprawę, że nie ma ważniejszej osoby w naszym życiu, niż my sami.

Energia Siódemki zachęca do samoleczenia i przywracania życiowej równowagi, przekonując jednocześnie, aby zawsze, bez względu na okoliczności, ufać swojej intuicji i podążać za nią. A wkrótce wiele może się zmienić.

Reklama

To najważniejszy dzień września. Wibruje niezwykłą mocą

Według numerologii najważniejszą datą we wrześniu będzie 9 dzień tego miesiąca. Dziewiątka wibruje bowiem mocą oznaczającą zamknięcie i ukończenie cyklu, sprawiając, że to właśnie wtedy najmocniej odczujemy skutki podejmowanych w przeciągu ostatnich 12 miesięcy decyzji. Tego dnia warto zdać się na los.

Zobacz również: Numerologia na wrzesień. Czas refleksji i wewnętrznych zmian

Szczęście we wrześniu będzie jednak uśmiechać się do nas wielokrotnie. Oto najszczęśliwsze dni tego miesiąca dla każdego znaku zodiaku. Twoje życie może zmienić się wtedy bezpowrotnie. Nie zmarnuj szansy, jaką daje ci Wszechświat.

Najszczęśliwszy dzień zodiakalnego Barana i Byka: idź naprzód!

Zodiakalnym Baranom oraz zodiakalnym Bykom na zmiany przyjdzie poczekać nieco dłużej. Nic jednak straconego. Tego dnia ich życie zupełnie się odmieni.

Ich najszczęśliwszym, wrześniowym dniem będzie 30 września. Wtedy poczują się lepiej niż kiedykolwiek, a napełnieni energią zapałają chęcią do zmian. Podjęcie radykalnych decyzji nie będzie stanowiło dla nich wówczas najmniejszego problemu. Łap wiatr w żagle i cała naprzód.

Zobacz również: Wrzesień będzie przełomowy dla jednego znaku zodiaku. Musi być ostrożny

Najszczęśliwszy dzień zodiakalnego Skorpiona: czas na podjęcie ważnej decyzji

14 września Wszechświat obdarzy zodiakalnego Skorpiona determinacją do osiągnięcia ambitnych celów, z którymi zwlekał już od dłuższego czasu. Jeśli od dawna nosisz się z poważnym zamiarem podjęcia odważnej decyzji, jednak dotąd brakowało ci na to sił, czas pomóc szczęściu.

Najszczęśliwszy dzień zodiakalnych Ryb i Raków: odpowiedź na trudne pytanie

Najkorzystniejszym dniem września będzie dla zodiakalnych Ryb oraz Raków 11 dzień tego miesiąca. Wówczas Wszechświat da im znak, odpowiadając na trapiące ich dotąd pytanie. Odpowiedź może nie być oczywista, dlatego dokładnie obserwuj swoje otoczenie. Pomoc możesz zauważyć nawet w najdrobniejszych gestach lub słowach.

Zobacz również: Nieustające pasmo sukcesów. Wrzesień dla trzech znaków zodiaku będzie złotym czasem

Najszczęśliwszy dzień zodiakalnego Koziorożca: nowe możliwości staną przed tobą otworem

17 września zodiakalny Koziorożec poczuje przypływ sił do działania. Tego dnia otworzy się przed nim nowy rozdział. Nowe możliwości to coś, na co czekałeś od dłuższego czasu. Nie zmarnuj tej okazji.

Najszczęśliwszy dzień zodiakalnej Panny: sprawdź stan konta

Zodiakalna Panna zostanie otoczona opieką gwiazd 22 września. Jej uwaga powinna zostać skierowana wówczas na finanse. Sprawdź stan swojego konta, a następnie dokładnie zastanów się nad tym, co możesz zrobić, aby poprawić swoją sytuację. Nie będziesz musiał się zbyt mocno wysilać. Gwiazdy szybko pokażą ci odpowiednią ścieżkę.

Zobacz również: "Mimo sporej kwoty na koncie uważaj na wydatki ". Wróżka Anne ostrzega jeden znak zodiaku

Najszczęśliwszy dzień zodiakalnej Wagi: gwiazdy sprzyjają we wszystkim

Zodiakalna Waga we wrześniu powinna mocno skupić się na sobie, dając możliwość dojścia do głosu własnym, wewnętrznym potrzebom. Samoopieka powinna wówczas stać się jej priorytetem. 28 września przyjrzyj się mocniej swoim dotychczasowym działaniom. Tego dnia wiele może się zmienić.

Najszczęśliwszy dzień zodiakalnych Bliźniąt i Lwa: ważna zmiana

19 września zodiakalne Bliźnięta oraz zodiakalne Lwy zapałają chęcią do zmian. Daleka podróż, a może wymarzona przeprowadzka? Usiądź wtedy nad kartką i spisz wszelkie "za" i "przeciw". A potem po prostu podejmij decyzję. Bez obaw, to twój szczęśliwy dzień. Gwiazdy nie pozwolą ci zginąć.

Zobacz również: Czego najbardziej będziesz żałować w swoim życiu? Tajemnicę wyjawi twój znak zodiaku

Najszczęśliwszy dzień zodiakalnego Strzelca i Wodnika: impuls do życia towarzyskiego

Trzynastka obrosła w legendę pecha, ale ta wrześniowa da dużo spełnienia zodiakalnym Strzelcom oraz zodiakalnym Wodnikom. 13 dnia tego miesiąca szczęście się do nich uśmiechnie, prowadząc ich życie na zupełnie inne tory. Niewiarygodne, jak bardzo się zmieni! Wystarczy, że poddasz się energii gwiazd i zaufasz własnej intuicji. Jesteś na progu ogromnych przemian. Pod koniec września zrozumiesz, jak ważny był to moment. Staniesz się innym człowiekiem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wrzesień | znaki zodiaku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy