Najwierniejsze znaki zodiaku. Lista astrologów nie jest długa

To, jak ułożone są planety w chwili, gdy przychodzimy na świat, ma ogromny wpływ na całe nasze życie, także na to, jakimi jesteśmy partnerami i jak radzimy sobie w kwestii wierności. Które znaki zodiaku są najmniej podatne na skoki w bok? Oto najwierniejsza szóstka!

Najwierniejsze znaki zodiaku. Sprawdź, kto znalazł się na liście
Najwierniejsze znaki zodiaku. Sprawdź, kto znalazł się na liście123RF/PICSEL

Raki - najbardziej wierne i oddane osoby spośród wszystkich znaków zodiaku

Rodzina jest dla nich największą wartością, a miłość - życiowym drogowskazem i priorytetem. Bardzo rzadko więc decydują się na zrobienie czegoś, co mogłoby zagrozić trwaniu własnej rodziny i życiowej stabilizacji. Życie w długim związku jest dla zodiakalnych Raków gwarancją poczucia bezpieczeństwa, powodem do radości i dumy, źródłem poczucia spełnienia i bezpieczeństwa. Chronią więc swoje małżeństwo i rodzinę, jak tylko mogą. Od życia nie oczekują zbyt wielu szaleństw, nie szukają mocnych wrażeń, zabawy ani romansów. Skoki w bok zdarzają im się ogromnie rzadko, a jeśli już - wynikają z długotrwałego poczucia niekochania i osamotnienia.

Zodiakalne Lwy - ludzie o twardym charakterze i niezłomnych zasadach

Jeśli prawdziwie kochają, czują się bezpieczne i podziwiane (przede wszystkim!), trwają u boku ukochanej osoby i nie są im wtedy w głowie żadne skoki w bok. Kochają być w centrum uwagi, wzbudzać szacunek, są opiekuńcze i bardzo zaradne. Wszystkie te cechy mają jednak sens, gdy Lwy są otoczone pełną i kochającą rodziną. Jeśli nie są szczęśliwe, prędzej odejdą do innego partnera, niż zdecydują się na niewierność, romanse i sekretne schadzki.

Wszystko o znakach zodiaku
Wszystko o znakach zodiaku123RF/PICSEL

Zodiakalne Panny cenią porządek: w domu i w życiu

Lubią jasne relacje, chętnie wchodzą w poważne związki, decydują się na małżeństwo i założenie rodziny. Jeśli znajdą osobę, którą pokochają i wybiorą na życiowego partnera, są bardzo wierne i ogromnie angażują się w tę relację. Lubią się troszczyć, opiekować, zabiegać o względy drugiej strony. Nawet po wielu latach razem nie doskwiera im nuda ani rutyna. Jeśli chcą zaszaleć - szaleją z żoną lub mężem. Sekretne romanse i potajemne skoki w bok to nie ich świat. Bardzo rzadko dopuszczają się zdrady, więc jeśli same zostaną zdradzone, można się po nich spodziewać dosłownie wszystkiego.

Zodiakalne Koziorożce - uczciwe i poważnie traktują związek

Powszechnie uważane za poważnych, nieco sztywnych i chłodnych racjonalistów, zodiakalne Koziorożce są ludźmi niezmiernie uczuciowymi i bardzo poważnie traktującymi swoje uczuciowe zobowiązania. Po pierwsze, partnera lub partnerki na życie szukają długo, więc kiedy już znajdą osobę godną zaufania i miłości, trwają przy niej wiernie, na dobre i na złe. Po drugie, każda niewierność jest dla nich formą złamania przysięgi czy obietnicy, a raz dane słowo to dla Koziorożca rzecz święta. A jeśli już przydarzy się Koziorożcowi skok bok, zwykle jest to znak, że poprzedni związek się wypalił i czas zbudować nowy. Znów, na wiele lat.

Zodiakalne Barany - cenią sobie wierność

Choć od życia oczekują wiele i kochają, gdy wokół nich wciąż dzieje się sporo nowego, zodiakalne Barany potrafią dochować wierności i wytrwać przed długie lata u boku jednej osoby. Jest jednak jeden warunek: musi być to osoba ciekawa, barwna, potrafiąca towarzyszyć Baranowi w jego najbardziej szalonych pomysłach, a także ktoś, kto pozwoli mu na granie pierwszych skrzypiec w związku i rodzinie. W takim układzie Baran nigdy nie będzie się nudził i nie będą mu w głowie żadne zdrady czy romanse.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas