Reklama

Nie wtrąca się w życie syna, nigdy nie robi synowej pod górkę. Taka teściowa to skarb! Poznaj jej znak zodiaku

Mówi się, że toksyczna teściowa jak mało kto potrafi zatruć życie świeżo upieczonej panny młodej. Na szczęście jest prosty sposób, aby jeszcze przed pierwszym spotkaniem poznać, z kim mamy do czynienia. W jaki sposób możemy poznać cechy charakteru matki swojego ukochanego, nawet jej nie widząc? Jednym ze sposobów jest zapytanie partnera o jej datę urodzenia. Okazuje się bowiem, że teściowe spod tych czterech znaków zodiaku to prawdziwy skarb, dlatego nie powinnyśmy się ich obawiać.

  • Popularność niewybrednych żartów o teściowych sprawia, że kobiety często obawiają się pierwszego spotkania z matką swojego partnera. Na ogół są to jednak lęki nieuzasadnione
  • Oczywiście zdarzają się kobiety chorobliwie zazdrosne o swoich synów, jednak są one w znacznej mniejszości. Wbrew pozorom, większość teściowych to dobre i wyrozumiałe osoby, którym zależy na szczęściu swojego dziecka.
  • Nie zrażajmy się więc do nich już na początku, tylko po prostu dajmy im szansę. Zwłaszcza jeśli zaliczają się do czterech poniżej opisanych znaków zodiaku. Według horoskopu te kobiety to najlepsze teściowe pod słońcem

Reklama

Znaki zodiaku najlepszych teściowych. Te kobiety to prawdziwy skarb

Pierwsze spotkanie z matką partnera bywa stresujące. Wiadomo, że teściowej się nie wybiera. Jednak, zanim staniemy na ślubnym kobiercu, koniecznie sprawdźmy, czy aby na pewno nasz ukochany ma ze swoją rodzicielką zdrową relację. Sporadycznie zdarzają się teściowe z piekła rodem, które robią wszystko, aby zniszczyć związek syna i jego ukochanej. 

Większość matek ma jednak dobre intencje i to na tych paniach dzisiaj się skupiamy. W formie ciekawostki sprawdźmy więc znaki zodiaku najlepszych teściowych. Według astrologii zawsze liczyć będziemy mogły na wsparcie:

  • Byka
  • Raka
  • Wodnika
  • Ryby

Może cię zainteresować: Teściowe spod tych znaków mają charakterki. Lepiej uważać

Byk (20.04 - 22.05). To prawdziwa dama o złotym sercu

Teściowa spod znaku Byka na pierwszy rzut oka może sprawiać wrażenie chłodnej i nieco zdystansowanej. Szybko okaże się jednak, że to kobieta o złotym sercu, która gotowa jest obdarzyć miłością również swoją synową. 

Pani Byk jest wyrafinowana i ma ogromną klasę, a jako matka zawsze sprowadza swoje dzieci na ziemię, gdy tylko "zaczną bujać w obłokach". Powinniśmy przygotować się na wiele niewygodnych pytań, ale i cennych rad, które nieraz mogą wyciągnąć nas z tarapatów. 

Rak (22.06 - 22.07). Rodzinna i ciepła opiekunka

Pani Rak to domatorka, która swe potomstwo kocha mocniej, niż samą siebie. Nieco irytujące mogą więc wydawać się jej kilkudniowe wizyty i częste zaproszenia na niedzielne obiady. Trzeba jednak wiedzieć, że nie robi ona tego w złej intencji, a z powodu tęsknoty za synem, wnukami, a często również... synową. 

To kobieta, która bardzo szybko przywiązuje się do ludzi. Warto jednak szczerze z nią porozmawiać, jeśli zrobi się zbyt natarczywa. W końcu szczerość jest tym, co teściowa spod znaku Raka ceni sobie najbardziej.

Sprawdź: Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku

Wodnik (20.01 - 18.02). Nowoczesna teściowa z dystansem do świata

Teściowa spod znaku Wodnika to prawdziwy skarb. Jako przedstawicielka żywiołu powietrza patrzy na wiele spraw z dystansem. Znalezienie z nią wspólnego języka jest dziecinnie proste, a niekiedy można wręcz odnieść wrażenie, że jest bardziej jak przyjaciółka, niż matka. 

Pani Wodnik to osoba serdeczna i bardzo otwarta, która nigdy nie ocenia innych z góry. W jej towarzystwie można poczuć się więc swobodnie i pewnie. Raczej nie powinna ingerować w sprawy rodzinne swojego syna, dopóki widzi, że partnerka traktuje go z szacunkiem

Zobacz także: Natalia Rybicka wyszła za mąż. Jej teściową jest gwiazda "M jak miłość"

Ryby (19.02 - 20.03). Empatyczna i wyrozumiała kobieta

Ryby słyną ze swojej emocjonalnej natury. Wydawać by się więc mogło, że taka teściowa będzie bez powodu robić awantury. W praktyce zdarza się to jednak wyjątkowo rzadko w sytuacjach, gdy czuje się przez nas odrzucona. 

Teściowa spod znaku Ryb to nowoczesna kobieta, która ma w sobie mnóstwo empatii, dlatego drobne potknięcia raczej nie zniechęcą jej do synowej. Jest wyrozumiała i bardzo życzliwa, a dzięki ogromnym pokładom kreatywności zabawa z wnukami również sprawia jej ogromną przyjemność. 

Czytaj również:  Zniszczył nagrobek teściowej. Płyta nagrobna przygniotła mu nogę


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | Astrologia | teściowa | najlepsze teściowe | horoskop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy