Reklama

Reklama

Oto co wydarzy się po 9 września. Ormiańska wizjonerka apeluje do Polaków

Aida Kosojan-Przybysz to znana w Polsce jasnowidzka, która od lat dzieli się swoimi przemyśleniami, wizjami. Doradza, daje nadzieję, otula dobrym słowem tych, którzy tego potrzebują. Ma wiernych fanów, do których często zwraca się w mediach społecznościowych. Ostatnio jasnowidzka Aida zdradziła, jaki będzie wrzesień. Podała też kilka wskazówek, jak przygotować się do tego, co wydarzy się po 9 września.

Aida Kosojan-Przybysz, Ormianka urodzona w Gruzji. W Polsce mieszka od lat 90. - Wizjonerka, kompozytorka, wokalistka, autorka tekstów, felietonistka - tak mówi o sobie. 

Jasnowidzka często podkreślała, że dar jasnowidzenia był przekazywany w jej rodzinie z pokolenia na pokolenie. Jak przyznała w jednym z wywiadów:  - Od pokoleń wiemy, że widzimy więcej, czujemy więcej i przekazujemy. Nie jesteśmy tylko od razu tego świadomi. 

Aida często dzieli się przemyśleniami, wskazówkami, wizjami na swoich profilach społecznościowych, które obserwuje tysiące osób. Jak ważne są to przekazy, możemy dowiedzieć się już z komentarzy, które fani umieszczają pod postami. 

Jasnowidzka Aida: "9 zajmuje szczytowe miejsce w paradzie cyfr"

Reklama

Ostatnio jasnowidzka Aida zdradziła w jednym ze swoich postów, co czeka na nas we wrześniu. Przyznała, że wrzesień, to miesiąc wyzwań. - Wrzesień, to czas wchodzenia na szczyty, na wędrówkę w górę pragnień i własnych możliwości - napisała Aida. Dodała także, że to właśnie 9 zajmuje szczytowe miejsce w paradzie cyfr, to prawdziwa góra". 

Wielu potwierdza, że wrzesień jest faktycznie miesiącem dość specyficznym.  - Oj, góra, góra ten wrzesień. W tym roku nawet nie muszę przyspieszać tempa, bo ono samo galopuje bez opamiętania... Taki czas...- skomentowała jedna z fanek. - Miesiąc, który prowadzi do wnętrza - dodała inna. 

Wizjonerka zapowiedziała także, co czeka nas niebawem. Zauważa, że już 9 września "rozpocznie się proces podsumowania roku". 

Przesłanie Aidy Kosojan - Przybysz: "Chłoń piękno"

Aida podała kilka wskazówek, jak się przygotować, jak zachować we wskazanym czasie. Na co powinniśmy zwrócić uwagę po 9 września i co powinno stać się w naszym życiu ważne? 

- Nie przyspieszaj tempa, nie próbuj gonić nikogo i niczego. Poczuj każdy stawiany przez siebie krok. Twoja stabilność to twoje poczucie bezpieczeństwa. Dbaj o równowagę wewnętrzną, a jednocześnie podziwiaj i chłoń piękno płynące z zewnątrz. Żyj - czytamy we wpisie. 

Dla wielu to cenne rady dają spokój i ukojenie. "Uspokoiłam się bardzo, miłe słowa", "Dziękuję za ten post" - czytamy w komentarzach. 

Czytaj również: Krzysztof Jackowski miał nowe przeczucie. "Szykuje się przewrót"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy