Reklama

Reklama

Październikowa pełnia Księżyca. Cztery znaki zodiaku będą miały problemy

Podczas pełni Księżyc tworzy opozycję do Słońca, tworząc zamęt w naszych emocjach i zmuszając nas do działania. W czasie pełni najgłębiej skrywane emocje wychodzą na jaw, często z siłą eksplodującego wulkanu... Często to czas, który prowokuje do zmian. Pełnia zawsze jest wyzwalająca.

Pełnia Księżyca w Baranie

9 października będziemy świadkami pełni w Baranie. To wojowniczy znak ambicji i agresji, może to być najbardziej emocjonalna pełnia w tym roku. Dlaczego i komu da się we znaki najbardziej? 

Ta pełnia Księżyca zwróci twoją uwagę właśnie na tę kwestię - relacji z samym sobą. Oś Baran-Waga (w której jest Słońce) reprezentuje indywidualność i niezależność, czyli przeciwieństwo partnerstwa i lojalności. Waga instynktownie dąży do tego, by wszyscy byli szczęśliwi i żeby przypadkiem nie doszło do konfliktu. Baran natomiast odwrotnie - jest bezpośredni i gwałtowny, mówi prawdę, choćby była najtrudniejsza. 

Reklama

Rada na tę pełnię dla każdego? Zamiast przejmować się tym, co myślą o tobie inni, zajmij się tym, co sam o sobie myślisz. 

Czytaj też: Przed nami "upiorny" miesiąc - gwiazdy zgotują nam nie lata huśtawkę nastrojów

Te znaki zodiaku najmocniej odczują październikową pełnię Księżyca

Baran

Październikowa pełnia Księżyca zachęci cię do spojrzenia głęboko w siebie i przyjrzenia się, kim naprawdę jesteś. Będziesz się zastanawiać, jak na twoje życie wpłynęły błędy z przeszłości - czy ukształtowały cię na lepsze, a może nadal je popełniasz? Pozwól sobie na analizę swojego rozwoju. Przygotuj się na kulminację wydarzeń i uczuć. Pełnia jest zawsze momentem zmiany i pewnych zakończeń. Zostawiasz za sobą starego siebie i poznajesz nowego. 

Sprawdź miesięczny horoskop dla Barana

Rak

Ta pełnia rzuci światło na twoją pozycję społeczną, karierę i reputację. Będziesz się zastanawiać się: co chcesz osiągnąć, z czego chciałbyś być znany, w czym najlepszy. Być może przemyślisz teraz swoje cele zawodowe i zdasz sobie sprawę, co nie działa. Nie jest rzeczą łatwą zawrócić wielki statek ze złego kursu, ale lepsze próby niż kontynuowanie rejsu złym kursem. Masz ogromny potencjał, żeby osiągnąć coś naprawdę wielkiego. Zacznij na to pracować już teraz. Przed tobą droga pełna przygód, wyzwać i oczywiście rozczarowań. Ale warto.

Sprawdź miesięczny horoskop dla Raka

Waga

Twój czas nadchodzi. Uruchom pewność siebie i wiarę w to, że możesz stać się lepszym człowiekiem. Ta pełnia Księżyca zwróci twoją uwagę na relacje. Będziesz się poważnie zastanawiać nad tym, co działa, a co nie działa w twoim związku. Jeśli fundamenty są słabe, związek nie ma prawa dobrze działać. Ale jeśli ty i twój partner jesteście gotowi wziąć za siebie nawzajem odpowiedzialność i podjąć pracę nad związkiem, na pewno wam się uda. 

Sprawdź horoskop miesięczny dla Wagi

Koziorożec

Pracowałeś bardzo ciężko na to, co masz. Pracowałeś nad siłą przebicia, tak potrzebną w karierze. Ale to nie wygrana powinna być dla ciebie najważniejsza, zwłaszcza jeśli w jej imię odpuszczasz sobie życie prywatne, troskę o bliskich. W czasie tej pełni Księżyca pojawią się impulsy do zrozumienia, co się tak naprawdę dzieje w twoim życiu. Możesz poczuć się przytłoczony presją w życiu prywatnym. Jeśli nie jesteś zadowolony z takiego życia, pełnia zainspiruje cię do zrobienia z tym czegoś. 

Sprawdź horoskop miesięczny dla Koziorożca


***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pełnia księżyca | horoskop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy