Porażki i sukcesy. Wróżka Anne mówi, kto zyska, a kto straci w najbliższych dniach

Co wydarzy się w najbliższych dniach? Na co mogą liczyć zodiakalne Barany, a na co powinny uważać Ryby? Sprawdź swój horoskop tygodniowy od wróżki Anne.

Horoskop tygodniowy od wróżki Anne
Horoskop tygodniowy od wróżki Anne123RF/PICSEL

Horoskop tygodniowy ogólny na 15-21.03.2024 r. dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Anne. 

Horoskop tygodniowy dla Barana

Aura tego tygodnia doda ci pewności siebie. W pracy poprzez sprytne działania polepszysz swoją pozycję, a koledzy z zespołu poczują przed Tobą respekt. Zajęte Barany będą zirytowane nadskakiwaniem partnera, który za wszelką cenę będzie chciał im nieba przychylić. Wolne zaś zdystansują się do kogoś, z kim znajomość wcześniej toczyła się dosyć intensywnie. W weekend nie zmarnuj szans, jakie nadejdą.

Horoskop tygodniowy dla Byka

W tym tygodniu możesz liczyć na pozytywny przepływ energii. W pracy porzucisz nudne zajęcia i zrobisz z zespołem burzę mózgów, aby odważyć się na coś, czego wcześniej nie robiliście. Zajęte Byki w czasie rozmowy z partnerem będą musiały czytać między wierszami, aby dotrzeć do sedna tego, co partner chce im przekazać. Wolne zaś zignorują znaki ostrzegawcze! W weekend możesz być humorzasty i odmówić wyjścia.

Sprawdź też swój horoskop dzienny

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Horoskop tygodniowy dla Raka

Początek tygodnia zmotywuje cię do rozwiązania zaległych problemów. W pracy nie przesadzaj zbytnio z surowymi ocenami wobec innych, bo mogą się odwrócić, gdy będziesz potrzebował ich pomocy. Zajęte Raki będą zabiegały o wspólne cele lub innego rodzaju pozytywną zmianę, która odzwierciedli ich uczucia. Wolne zaś spotkają kogoś, kto od pierwszej chwili wpadnie im w oko. W weekend czas sprzyjał będzie zawieraniu nowych przyjaźni.  

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Kwietniowa aura pozwoli ci cieszyć się bieżącymi chwilami. W pracy możesz liczyć na satysfakcję z tego, co sobie wypracowałeś. Warto zaplanować kolejny krok! Zajęte Lwy będą buntować się przeciwko jakiemuś aspektowi wspólnego życia, który wydaje im się zbyt restrykcyjny. Wolne zaś powinny uważać, bo mogą trafić na nieuczciwego partnera. W weekend rozwiążesz stary problem.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Aura tego tygodnia sprzyjać będzie dobrym pomysłom. W pracy nie będzie dla ciebie rzeczy niemożliwych, bo skomplikowane sytuacje będą dla ciebie wyzwaniem z którym bez trudu się uporasz. Zajęte Panny będą podekscytowane szczęściem jakie zapewnia im życie we dwoje. Wolne zaś mogą być zawiedzione, że ktoś, kto wpadł im w oko nie poświęca im wystarczająco dużo uwagi.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Czeka cię pracowity tydzień. W pracy nie przesadzaj z podkreśleniem swoich zasług, bo inni zaczną cię krytykować. Zajęte Wagi wybaczą urazy i zapomną o starych sprawach, które wpłynęły na oddalenie od partnera. Wolne zaś będą wywierały presję na nowo poznanej osobie, która pod wpływem nacisku szybko wycofa się ze znajomości. W weekend na zakupach pilnuj portfela, a wieczorem warto spotkać się z ciekawymi ludźmi.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Aura tego tygodnia doda ci energii i optymizmu. W pracy twoja sytuacja wreszcie się ustabilizuje i nie będziesz musiał martwić się o jutro. Zajęte Skorpiony będą obserwować działania partnera, który obiecał im zmiany. Wolne zaś rozpoczną ekscytująco zapowiadający się nowy związek, jednak nie warto wierzyć pustym słowom, które jeszcze nie mają znaczenia. W weekend poznasz ludzi z nowego środowiska, dzięki którym twoja sytuacja zawodowa nabierze tempa.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Kwietniowa aura przyniesie ci genialne pomysły i chęć pomocy innym. W pracy nie bądź nad opiekuńczy wobec nowo przybyłych, bo oni szybko zaczną wykorzystywać Twoje dobre serce. Zajęte Strzelce będą poszukiwać wspólnych aktywności, które mogą ożywić zastały związek. Wolne zaś będą intensywniej flirtować i udzielać towarzysko przy okazji ciesząc się wolnością, która nie potrwa już długo.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

W tym tygodniu nie będziesz narzekać na brak inspiracji i ciekawych zajęć. W pracy możesz liczyć na imponujące sukcesy, które zapewnią ci szanse na awans. Zajęte Koziorożce będą cieszyć się obecną ekscytacją jaka panuje w ich związku. Wolne zaś znajdą nowe i wspierające otoczenie, które aktywuje ich radość w poszukiwaniu miłości. W weekend będziesz leniuchował w domowym zaciszu.

Wszystko o znakach zodiaku. Sprawdź>>>
Wszystko o znakach zodiaku. Sprawdź>>>123RF/PICSEL

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Aura tego tygodnia może przynieść przejściowe trudności. W pracy dobrze oceniaj swoje siły, bo nie dasz rady wziąć na barki więcej niż zwykle. Zajęte Wodniki będą starały się pokonać destrukcyjną bierność w związku. Wolne zaś będą bez końca czekać na spotkanie partnera, który zaakceptuje ich niezależność. W weekend możesz spóźnić się na ważne spotkanie.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

W tym tygodniu wstąpi w ciebie wojowniczy duch. W pracy chętnie weźmiesz na siebie trudniejsze zadania, bo łatwo ci będzie szło ich rozwiązywanie. Zajęte Ryby odnowią więzy uczuciowe z partnerem i wzajemnie potwierdzą zaangażowanie. Wolne zaś powinny zachować ostrożność, bo mogą trafić w sidła hosztaplera uczuciowego. W weekend wybierzesz się na kawę z przyjaciółmi.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas