Przygotuj się na czerwiec. Pierwszego dnia miesiąca zajdą poważne zmiany

Czerwiec przyniesie wzloty i upadki oraz sytuacje wymagające podjęcia radykalnych decyzji. Już pierwszego dnia miesiąca odczujemy zmianę za sprawą pewnej planety. W dodatku przed nami trzy retrogradacje i wpływy faz księżyca. Co się stanie 1 czerwca?

Wraz z początkiem czerwca Merkury powróci na właściwy tor
Wraz z początkiem czerwca Merkury powróci na właściwy tor123RF/PICSEL

Jakie są skutki retrogradacji Merkurego?

Warto podkreślić, że retrogradacja to złudzenie optyczne, a planeta nie wykonuje ruchu wstecznego w rzeczywistości. W związku z tym naukowcy twierdzą, że nie ma mowy o żadnej mocy tego zjawiska. Astrologowie są jednak zdania, że w tym czasie da się odczuć kosmiczną siłę, która ma wpływ na życie na Ziemi.

Wielu uważa, że układ planet ma wpływ na codzienne życie
Wielu uważa, że układ planet ma wpływ na codzienne życie123RF/PICSEL

Co się wydarzy 1 czerwca?

Czerwiec pod względem astrologicznym wygląda niezwykle ciekawie. Przed nami m.in. pełnia księżyca w Strzelcu, powrót Plutona do Koziorożca, nów księżyca w Bliźniętach, retrogradacja Saturna w Rybach oraz retrogradacja Neptuna. Czerwiec więc nie dla wszystkich zapowiada się optymistycznie. Wielu na swojej drodze napotka liczne przeszkody, a więc nie zabraknie wzlotów i upadków.

Już pierwszego dnia czerwca zaczną zachodzić pewne zmiany, które przyniosą nową energię. Otóż tego dnia Merkury opuści fazę cienia, która następuje po retrogradacji planety. Jak już wyżej wspomniano, w ostatnim czasie miał on na nas duży wpływ i wielu odczuwało skutki jego retrogradacji.

Wraz z początkiem czerwca Merkury powróci jednak na właściwy tor. Można się więc spodziewać, że wcześniejsze problemy i zakłócenia zaczną się rozwiązywać i wszystko wróci do normy. W tym czasie warto też dostrzegać wszelkie znaki i wskazówki, które pojawią się na drodze i ich nie ignorować.

***

To dlatego jesteśmy sfrustrowani w pracy. "Zdanowicz pomiędzy wersami"INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas