Straty czy spore zyski? Wróżka Anne zdradza, co nas czeka w tym tygodniu

Co wydarzy się w najbliższych dniach? Na co mogą liczyć zodiakalne Barany, a na co powinny uważać Byki? Sprawdź swój horoskop finansowy tygodniowy od wróżki Anne.

Horoskop finansowy od wróżki Anne. Sprawdź, co przepowiedziała
Horoskop finansowy od wróżki Anne. Sprawdź, co przepowiedziała123RF/PICSEL

Horoskop finansowy na 27.05- 02.06.2024 r. dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Anne. 

Horoskop tygodniowy finansowy dla Barana

W tym tygodniu będziesz energiczny i pewny siebie, a ludzie wokół ciebie będą pod wrażeniem twojego entuzjazmu. W pracy na etacie nie pozwolisz sobie na słabości i wyprzedzisz konkurencję. Barany prowadzące własną działalność gospodarczą nie powinny słuchać różnych ploteczek, aby zapobiec zawodowej aferze. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia mają sprzyjający czas na przekonanie potencjalnego pracodawcy do siebie bez większego wysiłku. W sprawach finansowych bądź ostrożny podczas zakupów, bo kusić Cię będą luksusowe produkty, które kosztują niemało.

Horoskop tygodniowy finansowy dla Byka

Aura tego tygodnia sprzyjać będzie samorozwojowi. W pracy na etacie będzie w miarę spokojnie, ale zachowaj czujność, bo szef będzie miał do rozdania lukratywne szkolenie dla tych, którzy się wykazują. Byki prowadzące własną działalność gospodarczą wyłapią własne błędy i niedociągnięcia i będą starały się zmienić sytuację na lepsze. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia każdą ofertę powinny sprawdzać trzy razy, bo mogą łatwo się pomylić i podjąć wakat, którego szybko pożałują. W sprawach finansowych bez zmian, ale jeśli będziesz planował zakup czegoś większego, lepiej doradź się doradcy, który pomoże ci w wyborze.

Sprawdź też swój horoskop dzienny

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Już od samego poniedziałku skupisz się na tym, co najważniejsze. W pracy na etacie nie ufaj pozorom i nie daj się nabrać komuś, kto tylko myśli o swoich korzyściach i chce cię wykorzystać. Bliźnięta prowadzące własną działalność gospodarczą czeka okres trudnych, ale inspirujących zadań, z których wywiążą się doskonale. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia powinny wykorzystać znajomości, jeśli zależy im na szybkiej robocie. W sprawach finansowych dobrze będzie ci się wiodło, bo na czas zapłacisz wszystkie rachunki i odetchniesz z ulgą, że jeszcze ci trochę zostało.

Horoskop tygodniowy dla Raka

W tym tygodniu warto zaczynać nowe sprawy. W pracy na etacie będziesz miał sporo energii i nie oglądając się na innych wyprzedzisz resztę zespołu. Raki prowadzące własną działalność gospodarczą zainteresują się nową dziedziną, która może im przynieść całkiem niezłe zyski. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia powinny uważać podczas rozmów ze starszymi osobami, bo grożą im nieporozumienia jeszcze na starcie. Jeśli zaś planujesz własny biznes, to teraz masz świetny moment, aby rozpocząć działania w tym kierunku. Sprawy finansowe poprawią ci humor, bo na Twoje konto wpłyną dodatkowe pieniądze.

Wszystko o znakach zodiaku>>>
Wszystko o znakach zodiaku>>>123RF/PICSEL

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Aura tego tygodnia przyniesie pozytywne wibracje. W pracy na etacie pierwsze dni okażą się niezwykle owocne i pracowite oraz uda się załatwić wszystkie ważne sprawy. Lwy prowadzące własną działalność gospodarczą będą starały się promować nowe projekty, które mają im przynieść dodatkowe zyski. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia dzięki życzliwości znajomych nawiążą kontakt z kimś bardzo wpływowym, kto pomoże im w karierze zwłaszcza artystycznej. W sprawach finansowych zwracaj uwagę na swoje wydatki, które pod wpływem impulsu mogą przekraczać znacząco przeznaczony na ten tydzień budżet.

Horoskop tygodniowy dla Panny

W tym tygodniu trzymaj nerwy na wodzy. W pracy na etacie mało powinno cię obchodzić zdanie innych, bo tylko dzięki samodzielności osiągniesz sukces. Panny prowadzące własną działalność gospodarczą powinny uważać, aby nie mylić się w rachunkach, bo mogą słono za to zapłacić. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia będą miały dobrą okazję do otworzenia własnego biznesu. Jeśli to było wcześniej twoim marzeniem to teraz masz doskonały czas, aby działać. W sprawach finansowych nie narażaj zbytnio swojego portfela na zbędne straty.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Czeka cię spokojny tydzień. W pracy na etacie możesz być nieuważny i gubić papiery, które będą w danym momencie bardzo potrzebne. Wagi prowadzące własną działalność gospodarczą będą mieć więcej niż zwykle obowiązków, ale poradzą sobie z nimi i spełnią wymagania swoich klientów zgodnie z ich życzeniami. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia będą spotykać surowych krytyków, którzy mogą czepiać się drobiazgów.  W sprawach finansowych nie wyciągaj dodatkowych środków, jeśli na coś ci brakuje, tylko zastanów się, czy możesz żyć bez tych przyjemności.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Początek tygodnia przyniesie więcej zadań do wykonania. W pracy na etacie nie bierz na siebie zbyt wiele ciężkich obowiązków, bo nie wyrobisz się ze wszystkim na czas. Skorpiony prowadzące własną działalność gospodarczą będą doskonale współpracować z ludźmi, dzięki czemu uda im się wybrnąć z trudnych sytuacji lub zdobyć lukratywne zlecenia. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia nie powinny kłamać w swoich kompetencjach, bo prawda szybko wyjdzie na jaw. W sprawach finansowych licz dokładnie swoje pieniądze i nie wydawaj na głupoty.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Aura tego tygodnia przyniesie ci  odpowiedzi na ważne pytania. W pracy na etacie będzie trochę zamieszania, ale dzięki dobrej organizacji wszystko uporządkujesz. Strzelce prowadzące własną działalność gospodarczą będą rozglądać się za okazją do nowej inwestycji lub rozwoju. W piątek będziesz nieprzejednany w negocjacjach i uzyskasz dla siebie jak najlepsze warunki współpracy. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia będą miały szanse na zdobyciu wakatu wyższego niż dotychczas zajmowane stanowisko. W sprawach finansowych będziesz mógł liczyć na wsparcie rodziny, ale postaraj się tak rozporządzać swoją gotówką, abyś nie musiał z tego korzystać.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

W tym tygodniu uda ci się rozwiązać różne problemy. W pracy na etacie będziesz miał okres dogadywania się z ludźmi i omawiania ważnych kontraktów, które okażą się twoim sukcesem. Koziorożce prowadzące własną działalność gospodarczą powinny pilnować telefonu i dokładnie sprawdzać wszystkie wiadomości, bo mogą przegapić coś ważnego. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia nie powinny słuchać złośliwych krytyków, tylko walczyć o wymarzony wakat, bo dobrze przygotowane okażą się silniejsze od konkurencji. W sprawach finansowych warto szukać różnych oszczędności i sprawdzać ceny w sklepach, aby kupić tam, gdzie jest taniej.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Początek tygodnia przyniesie konieczność zajęcia się sprawami bankowymi lub urzędowymi. W pracy na etacie pozbądź się niezdrowych przyzwyczajeń i zacznij lepiej organizować swój dzień roboczy, a nie będziesz miał tyle zaległości. Wodniki prowadzące własną działalność gospodarczą będą poznawać nowe dziedziny wiedzy, aby jeszcze lepiej prowadzić swoją firmę. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia będą spotykać się z ludźmi, którzy mogą im pomóc w tej sprawie. W sprawach finansowych nie gódź się na wyższe wydatki, niż masz zaplanowane, bo potem nie będziesz miał od kogo pożyczyć jak zabraknie ci na rachunki.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Aura tego tygodnia przyniesie dobre pomysły. W pracy na etacie nie będziesz się mylić, co zaoszczędzi ci czasu, bo nie będziesz musiał niczego poprawiać. Ryby prowadzące własną działalność gospodarczą będą spotykać się z wpływowymi osobami i przekonywać je do swoich racji. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia powinny unikać niepotrzebnych przechwałek, bo źle wypadną w oczach potencjalnego pracodawcy. W sprawach finansowych warto zadbać o oszczędności i szukać tańszych produktów lub zamienników.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas