Sukces będzie na wyciągnięcie ręki. Trzy znaki zodiaku czeka wyjątkowy czas

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Pełnia w maju, czyli kwiatowy księżyc, zagości na nocnym niebie już 23 maja. Pełnia zawsze jest ważnym momentem w astrologii, bo moc księżyca, który jest odpowiedzialny za nasze emocje i skryte pragnienia, jest wówczas najmocniej odczuwalna. W tę majową pełnię energię ziemskiego satelity w pełni odczują wyjątkowo trzy znaki zodiaku.

Co przyniesie kwiatowa pełnia w maju?
Co przyniesie kwiatowa pełnia w maju?123RF/PICSEL

Majowa pełnia Księżyca, czyli kwiatowy księżyc. Nazywa się tak nie bez powodu

Kwiatowy księżyc, czyli nazwa majowej pełni Księżyca, została pierwszy raz opublikowana najpewniej w latach trzydziestych XX wieku w czasopiśmie "The Old Farmer's Almanac". Była to gazeta, w której osoby uprawiające ziemie, mogły sprawdzić fazy księżyca w najbliższym czasie, prognozy pogody, wykresy sadzeń, czy tabele kwitnień.

Podaje się także, że niektóre plemiona rdzennych Amerykanów z północy nazywały majową pełnię księżyca "księżycem pączkującym" lub "księżycem pączkujących liści", aby uczcić nowe wiosenne, kwiaty. Niektórzy nazywali go nawet "Księżycem sadzenia", ponieważ wyznaczał czas siewu nasion na nadchodzący sezon rolniczy.

Choć pełnie Księżyca w tym aspekcie mają związek z sadzeniem roślin i zbiorem plonów, to w astrologii Księżyc i jego fazy mają wpływ nie tylko na przyrodę, ale na konkretne osoby, urodzone pod danymi znakami zodiaku.

Podczas nadchodzącej pełni 23 maja energię Księżyca odczują wyjątkowo trzy znaki zodiaku.

Strzelec. Ognista moc wypełni tę pełnię

Majowa pełnia należy do Strzelców
Majowa pełnia należy do Strzelców 123RF/PICSEL

Majowa pełnia odbędzie się w znaku Strzelca. Ognisty Strzelec więc będzie odczuwał tę fazę księżyca wyjątkowo silnie. Dla osób urodzonych pod tym znakiem będzie to czas działania. Moc jest po stronie Strzelców, a przyszłość leży w ich rękach.

Osoby spod znaku Strzelca będą w centrum uwagi. Ważny cel osobisty lub zawodowy, do którego zmierzał Strzelec przez ostatnie sześć miesięcy lub dłużej, może być teraz na wyciągnięcie ręki.

Jednak realizacja tego celu nie powinna odbyć się w ognistej energii, ale ze spokojem. To największe wyzwanie dla Strzelca, by nie dać ponieść się emocjom w tę pełnię.

Baran powinien skupić się na rozwiązaniu spraw z przeszłości, by pójść dalej

Baran, w którego znaku także obecny jest ogień, będzie odczuwał tę pełnię na kilku poziomach. Baran powinien się przygotować na nadejście nowego, ale tylko pod warunkiem, że rozliczy się z przeszłością.

Tym razem Baran będzie musiał rozważyć przyszłość i odpowiedzieć na kilka trudnych dla niego pytań. Gdy to zrobi, Możesz poczuć się ożywiony, aby zmienić swoje rutyny i podążać w nowych kierunkach. To może być okazja do dalekiej podróży, oczyszczenia kontaktów z bliskimi, czy do rozpoczęcia nowej pracy.

Miłość zakwitnie dookoła Lwa

Ta majowa pełnia Księżyca upłynie Lwom pod znakiem miłości, związków i rodziny. Osoby urodzone pod znakiem Lwa, które mają już swoje rodziny, powinny spędzić z nimi jak najwięcej czasu, a zaprocentuje to w przyszłości.

Zaś te Lwy, które narazie są samotnikami, mogą liczyć na ognisty zawrót głowy! Romanse, randki i zaloty mogą być teraz szczególnie przyjemne. Dla Lwa po prostu miłość kwitnie dookoła, a lubiący być w środku zainteresowania Lew, będzie czarował wszystkim wdziękiem.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas