Ten człowiek to prawdziwy skarb. Jaka jest numerologiczna 6?

Każdy człowiek jest mieszanką unikalnych cech osobowości, które pozwalają mu wpływać na świat w absolutnie unikalny sposób. Tak samo jest z liczbami w numerologii! Liczby jednocyfrowe 1-9 stanowią podstawę numerologii, a każdy z tych symboli niesie inną energię. Niezależnie od tego, czy te liczby są częścią twojej daty urodzenia, pojawiają się w czytaniu numerologii, czy po prostu widzisz te same liczby wszędzie, gdzie spojrzysz, poznanie ich znaczenia pomoże ci zrozumieć ich wpływ na twoje życie. W przypadku liczny 6 chodzi o miłość.

Jaka jest numerologiczna 6?
Jaka jest numerologiczna 6?123RF/PICSEL

Jaka jest definicja 6 w numerologii?

Liczba 6 jest ucieleśnieniem serca. Reprezentuje bezwarunkową miłość i zdolność do wspierania, pielęgnowania i uzdrawiania. Jest potężną siłą współczucia i empatii, a jej ciepłe światło jest jak latarnia - wskazuje kierunek i daje nadzieję. Szóstka używa serca i duszy, aby służyć innym.W numerologii 6 pojawia się we wszelkich konfiguracjach związanych z partnerstwem. Szczególnie w tych emocjonalnych. Empatia numerologicznych szóstek sprawia, że inni czują się przy nich komfortowo, tracą czujność i są otwarci i szczerzy w swoich uczuciach. Wszyscy moglibyśmy mieć w naszym życiu kogoś, kto jest numerologiczną szóstką. Byłoby wspaniale.

Jednym z najlepszych aspektów numerologicznej 6 jest życie miłosne. Samą swoją obecnością dodaje intensywności i podniecenia do związku. Numerologiczna 6 jest bardzo kochająca i jest oddanym kochankiem. Chociaż nie zakochuje się łatwo, kiedy już to zrobi, dołoży wszelkich starań, aby zapewnić swojemu partnerowi szczęście i bezpieczeństwo. Szóstki to entuzjastyczni ludzie, którzy dają światu wiele miłości i entuzjazmu.

Mocne strony numerologicznej 6

Mocne strony numerologicznej 6
Mocne strony numerologicznej 6123RF/PICSEL
  1. Wsparcie: Kiedy potrzebne jest ramię, na którym trzeba się oprzeć, numerologiczna 6 będzie pierwszą osobą, która pojawi się na miejscu. W dodatku wyposażona w ciepło i serdeczną radę. Nie tylko czeka, aby móc coś powiedzieć - naprawdę słucha i stara się zrozumieć, aby skierować swoje współczucie i uzdrowienie tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne.
  2. Ochrona: Bezwarunkowa miłość 6 rozciąga się na wszystkie istoty i pozwala jej mówić w imieniu tych, którzy nie mają głosu. Ale ta ochrona staje się szczególnie zacięta, jeśli chodzi o rodzinę. Wszystko, co grozi zakłóceniem emocjonalnej lub duchowej równowagi jej bliskich, obudzi gniew w numerologicznej 6.
  3. Romantyzm: 6 jest bardziej romantyczna niż jakikolwiek inny numer. Ciężko pracuje, aby stworzyć dobre, wzajemne relacje i biegle posługuje się wszystkimi językami miłości. Liczba 6 jest szczęśliwa tylko wtedy, gdy jej druga połowa jest szczęśliwa, więc skieruje cały swój czas, wsparcie i uczucie, aby tak się stało.

Słabości numerologicznej 6

Dlaczego jesteś samotna?
Dlaczego jesteś samotna?123RF/PICSEL
  1. Pasywność: Starając się zadowolić innych i utrzymać spokój, numerologiczn 6 może padać ofiarą manipulatorów i osób, które pragną ją wykorzystać. Bardziej asertywne, kontrolujące osoby, mogą łatwo obezwładnić 6. Numerologiczne 6 dla świętego spokoju są bowiem skłonne zgodzić się na wszystko. 
  2. Poświęcenie: Numerologiczna 6 jest tak skłonna poświęcić się dla innych ludzi i w imię harmonii, że zaniedbuje własne potrzeby i dobre samopoczucie. Często pomija troskę o siebie, która jest tak konieczna dla zachowania równowagi w życiu. 
  3. Idealizm: 6 oczekuje, że każdy będzie traktował innych tak, jak to robi ona. W głowie numerologicznej 6 świat jest idealny. Ale w rzeczywistości niestety nie i zderzenie z tą prawdą jest dla 6 bardzo bolesne. 

Czy to na pewno ten jedyny? Sprawdź!

Czy to na pewno ten jedyny? Sprawdź!
Natalia de Barbaro: Czuje się szczęśliwa, kiedy słyszę śmiech kobietINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas