Ten znak zodiaku ma szczególnie zdolności. Unikanie pecha to dopiero początek

Astrologowie są przekonani, że każdy znak zodiaku ma przypisaną pewną moc. Wyjątkowe zdolności, które zakrawają niekiedy nawet o magiczne, mają pomagać nam w codziennym życiu. Jak się jednak okazuje, jeden ze znaków zodiaku posiada supermoce, dzięki którym nie tylko skutecznie unika pecha, ale również… potrafi czytać w myślach. O kim mowa?

Znak zodiaku, który posiada supermoce. Unikanie pecha to dopiero początek
Znak zodiaku, który posiada supermoce. Unikanie pecha to dopiero początek123RF/PICSEL

Nasz charakter i sposób życia jest zapisany w gwiazdach - co do tego wątpliwości nie mają miłośnicy astrologii. Data urodzenia ma, według nich, determinować zarówno nasze przyzwyczajenia i działania, jak i podejmowane decyzje. Tymczasem jeden ze znaków zodiaków ma posiadać wyjątkowe zdolności, które mocno ułatwiają mu codzienność.

Panna: znak zodiaku, który posiada największe nadnaturalne zdolności

Zodiakalna Panna, przypisana żywiołowi ziemi, znana jest ze swojego praktycznego podejścia do życia. Opieka Merkurego sprawia jednak, że jej zdolności komunikacyjne są poszerzone o kosmiczne możliwości. Mimo iż każdy znak zodiaku posiada swoje supermoce, to właśnie Panna ma największy potencjał.

Osoby urodzone w okresie od 24 sierpnia do 23 września określa się mianem "wróżbiarzy". Zodiakalne Panny mają bowiem dostęp do nadnaturalnych zdolności, umiejąc przenikliwie i błyskawicznie ocenić zamiary drugiego człowieka. Mają również doskonałą intuicję, dzięki której potrafią między innymi skutecznie omijać wszelkie niebezpieczeństwa. Pech omija je szerokim łukiem.

Każdy znak zodiaku ma jakąś supermoc, jednak zodiakalna Panna mocno się wyróżnia
Każdy znak zodiaku ma jakąś supermoc, jednak zodiakalna Panna mocno się wyróżnia123RF/PICSEL

Zodiakalna Panna i jej supermoce. Zdolność czytania w myślach i nie tylko

Zodiakalna Panna jest jednym z najinteligentniejszych znaków zodiaku, będąc jednocześnie niezwykle krytyczną i analityczną. Uczy się na błędach, potrafiąc świetnie wyciągać wnioski z każdego niepowodzenia. Jej kreatywność i nowatorskość sprawia, że szybko przyswaja wiedzę, nie bojąc się także poważnych dyskusji.

Panna może pochwalić się niezwykłą cierpliwością. Jest jednak także pedantyczna i nadmiernie skupiona na sobie. Wyczuwa to, co nadejdzie. Swoją wiedzę opiera na analizie świata i systemie przyczynowo-skutkowym. Często nazywa się ją również "uzdrowicielem". Potrafi pomagać innym na różne sposoby. Posiada głęboką empatię i współodczuwanie, mając jednocześnie dostęp do pamięci wcześniejszych wcieleń.

Zodiakalnej Pannie towarzyszyć mogą prorocze sny oraz wróżbiarstwo. Ma mocny wpływ na innych ludzi za pomocą rad, sugestii i perswazji. W swoim otoczeniu Panna uchodzi za perfekcjonistkę. Mądra i spostrzegawcza, potrafi kierować się zdrowym rozsądkiem.

Choroba naszych czasów - wypalenie zawodowe. Dr Anna Kieszkowska-Grudny i Katarzyna Motelska u Katarzyny ZdanowiczINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas