Reklama

Trzy znaki zodiaku skazane na samotność. Jesteś na smutnej liście?

Podczas gdy jedni trwają w szczęśliwym związku od lat, inni w nieskończoność poszukują „tego jedynego”, cierpiąc po każdym kolejnym rozstaniu. Jak się okazuje, wiele w tym temacie ma nam do powiedzenia znak zodiaku. Miłośnicy astrologii są pewni, że data urodzenia definiuje to, czy jesteśmy wręcz skazani na samotność. Posiadacze tych znaków zodiaku nie mają szczęścia w miłości.

Data urodzenia potrafi zdradzić wiele o charakterze oraz podejściu do życia konkretnej osoby. Miłośnicy astrologii są przekonani, że znak zodiaku ma ogromny wpływ na nasze zachowania oraz emocje. Jak się okazuje, niektórzy z nas mają do tego stopnia nie mieć powodzenia w miłości, że są skazani na samotność.

Zobacz również: Trzy znaki zodiaku, które zakochują się najszybciej. Jesteś na liście?

Reklama

Koziorożec

Zodiakalne Koziorożce są nieufne i mocno zdystansowane w stosunku do innych, przez co trudno im stworzyć silną więź z innym człowiekiem. Co więcej, są wyjątkowo krytyczne i uparte, czym zrażają do siebie potencjalnych partnerów.

Najbliższe otoczenie uważa zodiakalnego Koziorożca za pozbawionego uczuć i bezwzględnego. Jest twardy, nieustępliwy, a w działaniu kieruje się przede wszystkim rozumem. Rzadko podchodzi do czegokolwiek z entuzjazmem. W związku często czuje się samotny, jednocześnie nie potrafiąc okazać zainteresowania drugiej osobie.

Zobacz również: Wredne i kłótliwe. Kobiety spod tych znaków zodiaku mają wyjątkowo trudny charakter

Panna

Zodiakalne Panny stawiają karierę na pierwszym miejscu. Nie zrezygnują z zawodowych planów na rzecz miłości czy rodziny. Są kapryśne, nadmiernie drobiazgowe, zbyt często krytykujące i odrobinę zbyt mocno snobistyczne. To odstrasza od nich potencjalnych partnerów.

Panny są rozważne i mało romantyczne. Bardzo łatwo je zawieść. Wystarczy nie dotrzymać raz danej obietnicy lub jedynie spóźnić się na spotkanie, a cały ich zapał natychmiast umyka. To sprawia, że ciężko im znaleźć wymarzoną osobę, z którą pragną spędzić całe swoje życie.

Zobacz również: Uważaj na mężczyznę spod tego znaku. Rozkocha, a potem zmieni życie w koszmar

Skorpion

Zodiakalny Skorpion jest indywidualistą, który niechętnie idzie na jakiekolwiek kompromisy. Cechuje go niezwykle silna osobowość. Bywa zaborczy i zazdrosny, dlatego woli być sam, aniżeli martwić się o ewentualne przewinienia swojego partnera.

Aby być szczęśliwym nie potrzebuje wokół siebie całego wianuszka przyjaciół i znajomych. Kiedy ktoś chce być częścią jego życia, natychmiast zaburza spokój, nad którym Skorpion do tej chwili pieczołowicie pracował. Nowe osoby szybko traktuje jako intruzów.

Zobacz również: Znaki zodiaku najgorszych partnerów. Na tych mężczyzn uważaj

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku a samotność | nieszczęście | miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy