Reklama

Uwodzicielskie i pewne siebie. Imiona kobiet femme fatale

Femme fatale doprowadza mężczyzn do upadku. Jest tajemnicza, uwodzicielska i pewna siebie. Budzi pożądanie i zazdrość. To kobieta, która nie boi się wykorzystać swoje atuty do osiągnięcia tego, czego chce. Jakie imiona mają cechy typowej femme fatale?

Motyw femme fatale pojawia się w wielu filmach i książkach. W mitologii cechami osobowości femme fatale charakteryzowały się syreny, Sfinks oraz Skylla i Klitajmestra. Cechy, którymi kiedyś postrzegano potwory, obecnie są pożądane przez kobiety. Pewność siebie i nieprzejmowanie się zdaniem innym są ważne w codziennym życiu i mogą polepszyć jego jakość. Kobiety, które noszą te imiona, mogą cieszyć się tymi cechami od urodzenia.

Judyta, pewna siebie kobieta

To kobieta, która charakteryzuje się siła i pewnością siebie. Ceni sobie niezależnością i nie pozwala, aby ktoś jej wszedł w drogę. W obliczu zagrożenia może stać się agresywna. Poważnie podchodzi do osiągania założonych celów. Nie pozwala, aby opinie i sugestie innych powstrzymały ją w działaniu. Lubi stawiać na swoim również w związku. Może bywać wojowniczo nastawiona do płci przeciwnej. Jest partnerką, która lubi dominować. Może uciekać się do manipulacji.

Liliana: zdystansowana i chłodna

Liliana ma w sobie dwie natury. Z jednej strony lubi podejmować ryzyko i nie boi się porażek. Jest konsekwentna i obowiązkowa. Kiedy jest u władzy, ma tendencję do wykorzystywania innych. Jednocześnie cieszy się dobrze wykształconą intuicją. Potrafi czytać ludzi i rzadko kiedy jej opinie o kimś się nie sprawdzają. Jest czuła i kochająca, ma jednak trudności z okazaniem tego. Ciężko jej zdobyć sympatię otoczenia. Często jest chłodna i zdystansowana. Mężczyźni szaleją za nią, a jej niedostępność sprawia, że zdobycie jej staje się wyzwaniem.

Reklama

Sprawdź także: Te 5 znaków zodiaku to wampiry energetyczne. Unikaj ich za wszelką cenę

Marlena - czaruje mężczyzn

To indywidualistka i kobieta niezależna. Cechuje się upartością. To kobieta o niebagatelnym guście. Jest wrażliwa na sztukę i ma zmysł piękna i elegancji. Uwielbia podróże i życie na poziomie. W relacjach może być materialistką.  Czasami potrafi być kapryśna. Mężczyźni często są nią oczarowani. Marlena lubi być traktowana jak księżniczka. Kiedy kocha, oddaje się temu uczuciu w całości. Należy jednak pamiętać, aby nie stracić jej zaufania. Zdradzona, zapamięta tę krzywdę na zawsze.

Przeczytaj także: Oto idealny kolor włosów dla twojego znaku zodiaku! W 2023 czeka cię metamorfoza

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: femme fatale | imiona damskie | nietypowe imiona

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy