Reklama

W andrzejki wykonaj prosty rytuał. Przyniesie szczęście w miłości, pracy i finansach

Lanie wosku jest podstawową, andrzejkową wróżbą, która popularność zyskała już przed laty. Astrolodzy przekonują, że przelana przez dziurkę od klucza parafina może zdradzić wiele, jeśli chodzi o naszą przyszłość, wskazując kierunek rozwoju i konieczne do podjęcia kroki. Jak się okazuje, w andrzejkową noc zyskuje ona dodatkową, szczególną moc. Prosty rytuał z jej użyciem pozwoli oczyścić dom ze złej energii.

Wróżby andrzejkowe. Tak świętowano tę noc przed laty

Przed laty noc z 29 na 30 listopada była prawdziwym świętem magii. Młode i nieco starsze panny mogły wówczas zajrzeć nieco w przyszłość, dowiadując się między innymi czy kiedykolwiek przeznaczone będzie im zamążpójście i założenie rodziny. Wyposażone w świece, klucze oraz miski z wodą przystępowały do wytężonej pracy, wróżąc sobie przyszłość.

Sprawdź swój horoskop. Oto co cię czeka

Wszystkim zabiegom magicznym patronował św. Andrzej, opiekun panien na wydaniu. Pomagał w poznaniu imienia przyszłego męża, jego pochodzenia oraz stanu posiadania. Uważany był także za najlepszego powiernika i orędownika dziewczęcych pragnień dotyczących starań o odwzajemnioną miłość.

Reklama

Dziś andrzejkowych wróżb nie traktujemy już z taką powagą, jak kiedyś. Andrzejkowy wosk nie musi jednak wyłącznie wskazywać naszej przyszłości. Przy jego pomocy jesteśmy w stanie oczyścić dom ze złej energii, ściągając na siebie szczęście w miłości, pracy czy finansach. Jak to zrobić?

Zobacz również: Co mówi o tobie pierwsza litera nazwiska? Astrolodzy nie mają wątpliwości

W Andrzejki wykonaj prosty rytuał. Ściągniesz na siebie szczęście i miłość

Lanie wosku nabrać może zupełnie nowego znaczenia. Parafina w noc z 29 na 30 listopada nabiera bowiem szczególnej mocy, będąc w stanie zapewnić nam ochronę. Wystarczy jeden prosty rytuał, aby zaprosić do naszego domu pomyślność i sprawić, że już wkrótce w naszym życiu zaroi się od splotu szczęśliwych zdarzeń.

Chcąc pozbyć się z domu złej energii należy zapalić cztery świece, stapiając z nich wosk i przelewając kolejno przez klucz od domu - prosto na wodę. Świece ustawmy olejno w czterech kątach największego pomieszczenia w mieszkaniu i poczekajmy, aż się wypalą. W tym czasie figurki z wosku należy wyrzucić przez okno, wraz z całym złem, które dotąd nas spotkało. A potem otworzyć swoje serce na dobro.

Zobacz również: To jedna z twoich cyfr w numerze PESEL? Świadczy o twojej wyjątkowości

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Andrzejki | wosk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy