Wakacyjny horoskop. Co szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym czasie?

Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi rozleniwienie, brak czujności i otwarcie nowych perspektyw. Dla jednych znaków zodiaku będzie to czas pełen pozytywnych niespodzianek. Inne jednak będą marzyć o tym, aby jak najszybciej się skończyły. Sprawdź, co cię czeka na wakacje i bądź przygotowany!

Dla jednych czas wakacji okaże się pomyślny, dla innych zgubny
Dla jednych czas wakacji okaże się pomyślny, dla innych zgubny123RF/PICSEL

Wodnik - wakacje z punktem zwrotnym

Wodniki w wakacje zanurzą się w krystalicznie czystej i ciepłej wodzie, gdzieś w odległym zakątku świata. Tam odnajdą kryjówkę, w której będą mogły przemyśleć to, co zostawiły za sobą. Być może wakacyjny wyjazd stanie się początkiem poważnych zmian w ich życiu.

Ryby - ładowanie pozytywnej energii blisko domu

Zapracowane Ryby mogą liczyć na urlop dopiero w drugiej połowie wakacji. Choć będzie to niepozorny wypad blisko domu, przyniesie upragniony spokój i wypoczynek. Ryby wrócą z nich naładowane pozytywną energią.

Przeczytaj także: Horoskop na czerwiec 2024

Baran - okładanie planów nie wyjdzie na dobre

Barany stracą na swojej nieustępliwości. Ciągle odkładanie planów wakacyjnych na później spowoduje, że wszystkie wymarzone destynacje staną się nierealne. Dni urlopu w pracy Barany spędzą na miejscu, co tylko zniechęci je do podejmowania kolejnych prób aktywności.

Byk - wakacje w pracy

Byki odpoczną w pracy. Zaplanowana na letnie miesiące delegacja okaże się wspaniałą okazją do wypoczynku w niezwykłym miejscu. Nie przesadź z zabawą i pamiętaj o tych, którzy zostali w domu.

Bliźnięta - czas rozstania

Rak - tajemnice i niespodzianki

Raki mogą liczyć na odrobinę szczęścia. Niezapowiedziani goście złożą niecodzienną propozycję. Jeśli podążą za swoją intuicją, mogą liczyć na nagrodę. Wakacje zatem malują się przed nimi pozytywnie, pełne tajemnic do odkrycia.

Lew - zapracowane wakacje

Upór i zuchwałość tym razem nie przyniosą Lwom szczęścia. Sam początek wakacji maluje się pod znakiem niepewności o pracę. Tylko od Lwów zależy czy reprymenda szefa zamieni się w zwolnienie. Czekają ich zatem zapracowane wakacje.

Panna - lekkomyślność i jej konsekwencje

Świat nie zawsze jest przychylny Pannom, o czym będą mogły przekonać się w wakacje. Ich lekkomyślność i brak ustatkowania doprowadzą do tego, że przyjemny wyjazd przemieni się w koszmar. Panny powinny uważać na wakacjach, aby chwila nieuwagi nie przekreśliła ich stabilnego życia.

Horoskop na wakacje 2024 r.
Horoskop na wakacje 2024 r. 123RF/PICSEL

Waga - wakacyjny twist

Dotąd zrównoważone i rozsądne Wagi dadzą ponieść się emocjom. Wakacyjny wyjazd uwolni z nich długo skrywane uczucia i pragnienia. Wyjdzie im to na dobre, ponieważ z wakacji wrócą nie tylko z pełną walizką pamiątek.

Skorpion - metamorfoza na wakacjach

Uszczypliwe skorpiony single w wakacje w końcu odnajdą swoją drugą połówkę. Jak to możliwe? Wszystkiemu winna wakacyjna aura w dalekich i egzotycznych krajach.

Skorpiony w parze z kolei złagodnieją, co również przyniesie korzyści ich związku. W końcu zdejmą pancerz i pokażą swoje wielkie serce.

Strzelec - strzał w dziesiątkę!

Strzelcowi uda się coś ustrzelić. Niestety nie będzie to miłosna zdobycz na wakacjach, a intratny biznes. Choć wakacje przeminą Strzelcom w pracy, to jednak czeka ich opóźniony w pełni zasłużony urlop po sezonie.

Koziorożec - rodzinne perypetie

U Koziorożców mały huragan w rodzinie. Zaplanowane wakacje nie dojdą do skutku przez mocne nieporozumienia i kłótnie. Niestety jednodniowe wyjazdy nie zrównoważą straty po dużych planach. Czeka Koziorożców czas pełen napięcia.

Przeczytaj także:

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas