Wcale nie Skorpion! Oto najsilniejsze znaki zodiaku

Astrologowie (i wielu z nas!) wierzą, że znaki zodiaku mocno wpływają na nasze zachowanie i sposób bycia. W gwiazdach zapisane zostały ponoć nasze obawy, pragnienia i sposób, w jaki reagujemy na różne sytuacje w życiu. Niezależnie od tego, czy wierzymy, że cechy osobowości zostają nam przypisane w dniu urodzenia czy nie, nie zaszkodzi w formie ciekawostki zapoznać się z tematem. Dziś skupimy się na tym, które znaki zodiaku mają najsilniejszy charakter. Potrafią wiele znieść i niczym kameleony dopasowują się do sytuacji.

Najsilniejsze znaki zodiaku
Najsilniejsze znaki zodiaku123RF/PICSEL

Najsilniejsze znaki zodiaku. Potrafią wiele znieść i niełatwo na nie wpłynąć

Tak naprawdę każdy znak zodiaku można uznać za silny pod innym względem. W jednym przypadku będzie to wytrwałość w dążeniu do celu, w innych elastyczność czy zdolność do podnoszenia się po upadku.

Poznajcie cztery znaki, które w zodiaku uznawane są za najsilniejsze. Każdy z innego powodu.

Baran - ambitny i uparty

Do najsilniejszych znaków zodiaku niewątpliwie zaliczyć można Barana. Urodzeni pod tym znakiem są ambitni i zdeterminowani, aby osiągnąć sukces zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jeżeli tylko mają szansę na awans lub wymarzony związek, na pewno łatwo nie odpuszczą. 

Niezależność oraz nieustępliwość w dążeniu do celu to ich cechy charakterystyczne. Gdy sytuacja zacznie wymykać się spod kontroli, nie zaczną panikować. Z chęcią za to przejmą stery, aby móc się wykazać i zrobią wszystko, co w ich mocy, aby znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie.

Bliźnięta to osoby elastyczne i szybko dostosowujące się do zmian

Znaki zodiaku o najsilniejszych charakterach
Znaki zodiaku o najsilniejszych charakterach123RF/PICSEL

Jesteście zaskoczeni, widzą na tej liście Bliźnięta? Faktycznie, to zaskakujące - siła nie jest pierwszym, o czym myślimy w kontekście tego znaku zodiaku. Trzeba jednak wziąć pod uwagę ich elastyczność i łatwość nawiązywania kontaktów, które sprawiają, że szybko akceptują nawet najtrudniejsze zmiany i się do nich dostosowują.

Bliźnięta są inteligentne emocjonalnie, dzięki czemu zawsze spoglądają na życie z różnych perspektyw. W niewygodnych sytuacjach komunikują wprost, co im nie odpowiada i starają się rozwiązywać konflikty szczerą rozmową. To ekspresyjne jednostki, które bardzo trudno złamać.

Lew jest charyzmatyczny i ma posłuch u innych

Lew jest pewny siebie i niczym prawdziwy król dżungli nie boi się podejmować śmiałych decyzji niezależnie od okoliczności. Drobne niepowodzenia nie są w stanie stanąć mu na drodze do sukcesu. To urodzony lider, który dzięki wrodzonej charyzmie szybko zjednuje sobie sojuszników.

Mimo że bywa egoistą, dobrze wie, jak sprawić, żeby ludzie wokół niego poczuli się komfortowo, a urok i zdolność przekonywania są jego największą siłą.

Koziorożec jest stabilny emocjonalnie i ma praktyczne podejście do życia

Największą siłą zodiakalnego Koziorożca jest jego niezrównana samokontrola. To cecha nie do przecenienia. Dzięki niej Koziorożec bez problemu radzi sobie z manipulatorami. Jako znak ziemi twardo po niej stąpa i nie buja w obłokach. Ma też ogromną wiedzę i stale się kształci, dzięki czemu bardzo trudno go okłamać.

Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca to ludzie odpowiedzialni i ciężko pracujący na swój sukces, a dodatkowo są niezwykle pomocne. Dla wielu osób stają się więc naturalnym autorytetem.

***

Wszystko o znakach zodiaku
Wszystko o znakach zodiaku123RF/PICSEL
Wojciech Mann u Alicji Resich. W programie "5-10-15" mógł być tylko jako anonimowy głosINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas