Reklama

Reklama

Aida Kosojan-Przybysz zaapelowała do Polaków. Fanka: "Będę to sobie powtarzać"

Samoakceptacja jest niezwykle ważna, a w dzisiejszym świecie trudno jest znaleźć miłość do siebie samego. O to właśnie apeluje Aida Kosojan-Przybysz, która uważa, że da nam to szczęście. Jasnowidzka ma jasne przesłanie dla swoich fanów.

Aida Kosojan-Przybysz i jej wizje

Aida Kosojan-Przybysz to niezwykle popularna w naszym kraju jasnowidzka. Kobieta urodziła się w Gruzji, jest pochodzenia ormiańskiego, jednak do Polski przybyła już latach 90. i tutaj zamieszkała na stałe. Ma męża i dwie córki.

W przyszłości Aida nagrała kilkanaście piosenek i kilka płyt. Oprócz tego kobieta jest stale aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się ze swoimi fanami wizjami dotyczącymi przyszłości i różnymi uniwersalnymi myślami, które mogą być przydatne w życiu każdego z nas.

Reklama

Czytaj także: Aida wskazała kluczowy dzień 2023 roku i zwraca się do Polaków. Oto co nas czeka

Najnowsza myśl Aidy Kosojan-Przybysz

Ostatnio wizjonerka podzieliła się na Instagramie wizją dotyczącą miłości, a dokładnie miłości do siebie samego. Aida mówi, że jest ona w stanie zapewnić nam szczęście i wskazać właściwą ścieżkę.

Fani jak zwykle dali w komentarzach wyraz swojej aprobaty dla słów Aidy. Jedna z internautek napisała, że będzie to sobie powtarzać. Inne użytkowniczki życzyły jasnowidzce miłości na święta, a także podkreślały prawdziwość i mądrość jej przesłania.

Przesłanie Aidy na 2023 roku

Niedawno Aida prowadziła live na Instagramie, w którym mówiła zarówno o kończącym się jak i nadchodzącym roku. Jeśli chodzi o minione 12 miesięcy, wizjonerka jest zdania, że należy je pożegnać i oczyścić przestrzeń wokół siebie.

Natomiast nadchodzący 2023 rok ma być jej zdaniem rokiem klucza, który zamknie część rzeczy, a inne otworzy. Aida ufa także horoskopowi chińskiemu, według którego nadchodzi Rok Wodnego Królika, co w skrócie oznacza, że będziemy dawać coś od siebie innym ludziom.

Zobacz również: Wizjonerka Aida zaapelowała do Polaków. Chodzi o ostatnie dni grudnia

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy