Reklama

Wstydliwa cecha zodiakalnego Barana. Mało kto o niej wie

Baran to jeden z najciekawszych znaków zodiaku. Silny, odważny i pomysłowy jest urodzonym przywódcą, śmiało i odważnie kroczącym po swoje. Niestety, Baran ma też kilka uciążliwych wad, a jedna z nich jest naprawdę wstydliwa i potrafi zatruć życie.

Zodiakalny Baran - symbol nowego początku

Baran to pierwszy znak zodiaku, określany często mianem symbolu nowego początku, pionierem i przewodnikiem. To silny, pewny siebie i odważny przywódca, który niczego się nie boi i śmiało stawia czoło nowym wyzwaniom i przygodom. 

Zodiakalny Baran ma mnóstwo zalet. Jest bardzo aktywny i ambitny, nie cierpi stać w miejscu i ciągle do czegoś dąży. Ma ogromny temperament, kocha podróże, nowe wyzwania i przygody, uwielbia się uczyć i wciąż stawia przed sobą trudne zadania. Ma własne zdanie, którego chętnie broni, jest wojowniczy, a czasem nawet skłonny do ekstremalnych zachowań. Bywa też bardzo emocjonalny, porywczy i impulsywny, więc niełatwo żyje się z nim pod jednym dachem. Ma również jedną wstydliwą cechę, która nie ułatwia mu kontaktów z innymi ludźmi!

Reklama

Czytaj równieżTe znaki zodiaku dotknie w październiku ręka anioła. Oto co się stanie

Wstydliwa cecha zodiakalnego Barana. Potrafi zatruć życie

Zodiakalny Baran jest niezwykle inteligentny. Bardzo szybko się uczy, szczególnie jeśli nowa wiedza może pomóc mu w realizacji własnych planów. Jest pomysłowy oraz kreatywny i potrafi znaleźć zupełnie nowe rozwiązania starych problemów. Baran jest również otwarty, bezpośrednii i zawsze mówi to co myśli. Niestety, powinien popracować nad swoją zbytnią szczerością. 

Jeśli Baran nie chce zrażać do siebie ludzi, powinien panować nad językiem i swoją wylewnością. Jest to oczywiście ogromna zaleta, ale Baran często posuwa się za daleko w mówieniu prawdy. Baran potrafi ranić innych ludzi, często brakuje mu empatii i wyrozumiałości, a refleksja przychodzi zbyt późno. Baran musi nauczyć się więc panować nad swoim językiem, bo zbyt często i łatwo przychodzi mu ranienie nawet bliskich osób. 

Zobacz również:  Dla tych trzech znaków zodiaku październik będzie dużym wyzwaniem


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Astrologia | znaki zodiaku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy