Reklama

Trzy znaki zodiaku, które poniesie w październiku siła anioła. Jesteś na liście?

Według astrologii, październik tego roku będzie miesiącem niezwykłym. Wiele znaków zodiaku dokona ważnych podsumowań, część będzie zastanawiać się nad swoim życiem, układać je na nowo i porządkować bałagan ostatnich miesięcy, a nawet lat. Trzy znaki zodiaku zapamiętają tegoroczny październik na zawsze - w tym miesiącu poczują bowiem wyjątkową, anielską energię!

Bliźnięta

Październik tego roku to miesiąc, który Bliźnięta zapamiętają na długo. Jeśli dobrze wykorzystają krążącą wokół nich dobrą energię, to będą w stanie osiągnąć dosłownie wszystko! Bliźnięta będą w październiku w doskonałym humorze, a ich nastrój udzieli się wszystkim osobom z ich otoczenia. Miesiąc ten przyniesie nowe możliwości rozwoju, wytyczy świeże ścieżki i otworzy zamknięte dotąd drzwi. Bliźnięta będą korzystać z tej niesamowitej energii i, co ważne, dzielić się nią z innymi ludźmi, zarażając ich szczęściem i niczym niezmąconą radością.

Październik to dla Bliźniąt czas podsumowań - powinny one znaleźć spokojne, odizolowane miejsce, w którym skupią się na wszystkich swoich sukcesach i porażkach. Wynik tej analizy na pewno je zadowoli! 

Rada Anioła:

Pamiętaj o przyszłości. Przed tobą przecież jeszcze długa droga. 

Strzelec

Strzelec również zapamięta tegoroczny październik na długo - ten miesiąc będzie dla niego dosłownie niesamowity. Wszystko, czego się dotknie, zamieni się w złoto, każde podjęte zadanie skończy się sukcesem, a ludzie będą dosłownie jeść mu z ręki. Jeśli Strzelec ma jakieś ciężkie zadanie do wykonania, niech zaczeka z nim do października - w tym miesiącu uda mu się dosłownie wszystko. 

Reklama

W październiku nie będzie dla Strzelca rzeczy niemożliwych - los będzie mu sprzyjał na każdym kroku, a on sam będzie w doskonałym humorze i nic nie będzie w stanie wpędzić go w zwątpienie. W październiku Strzelec wywiąże się z wszystkich swoich obowiązków, zrealizuje wszelkie plany - nic i nikt nie stanie mu na drodze do sukcesu. 

Rada Anioła:

Jeśli w siebie wierzysz, jesteś w stanie osiągnąć wszystko. 

Wodnik

Październik upłynie Wodnikowi pod znakiem miłości. Jeśli jest zakochany, każdą wolną chwilę będzie chciał spędzać ze swoją drugą połówką, a jeśli jej nie ma, poświęci swój czas na budowanie relacji z bliskimi. Przez cały miesiąc miłość płynąć będzie do Wodnika dosłownie z każdej strony - nie tylko od bliskich, ale nawet całkowicie obcych ludzi.  Co ciekawe, październik 2023 roku to również doskonały czas na pogłębianie relacji z partnerami biznesowymi - w tym miesiącu Wodnik namówi ich dosłownie na wszystko!

Rada Anioła: 

By odnieść sukces, niezbędna jest praca, zaangażowanie i... miłość. 

Zobacz również: 

Z tymi znakami zodiaku życie jest usłane różami 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: astrologia | horoskop miesięczny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy