Reklama

Wstydliwa cecha zodiakalnego Byka. Musi z nią walczyć

Zodiakalny Byk stoi wysoko w rankingu znaków zodiaku. Nic dziwnego, bo ma mnóstwo zalet i jest wyjątkowo pożądanym partnerem, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Niestety, Byk ma jedną, wstydliwą wadę, która może ponieść go na samo dno. Wciąż musi z nią walczyć!

Byk to drugi ze znaków zodiaku - pewny siebie, wytrwały i niezawodny nie bez przyczyny uznawany jest za (zaraz za Baranem) najsilniejszego w całym zodiaku. Byk ma mnóstwo zalet i pożądanych cech charakteru - jest mocno skupiony na celu, zdyscyplinowany i prawie zawsze udaje mu się zrealizować większość swoich planów i marzeń. Jest też zaskakująco cierpliwy, zaangażowany, wytrwały i hojny. Uznawany jest więc za doskonałego partnera, zarówno w życiu prywatnym, jak i w biznesie. 

Zodiakalny Byk słynie z umiejętności bezbłędnego działania i rzadko zdarzają mu się pomyłki. Jest bowiem bardzo wnikliwy, dokładny i lubi wszystko porządnie zanalizować - nie ma możliwości, by robił coś powierzchownie i "po łebkach". Choć Byk ma mnóstwo zalet i można na nim polegać, to ma także kilka uciążliwych wad. Bywa bardzo uparty i zaborczy, ale to nic przy innej, trudnej cesze charakteru - ta może naprawdę utrudnić życie!

Najbardziej wstydliwa cecha Byka. Musi nad nią panować

Byk potrafi być wyjątkowym materialistą - bardzo ceni sobie wygodę oraz dobra materialne i czerpie z życia pełnymi garściami. Byk nie dopuszcza, by ktoś stanął mu na drodze w realizowaniu planów - on chce żyć komfortowo i nie ma zamiaru niczego sobie odmawiać. 

Reklama

Zodiakalny Byk znany jest z tego, że kocha zakupy - uwielbia piękne przedmioty, luksusowe dobra, ale sporo wydaje także na dobre jedzenie i dalekie podróże. Byk uwielbia również gromadzić majątek i robi wszystko, by inni widzieli jak świetnie mu się powodzi. 

Niestety, w skrajnych przypadkach Byk może przemienić się w chciwego skąpca - musi więc panować nad swoimi popędami i nauczyć się doceniać także małe, często całkowicie darmowe przyjemności. 

Zobacz również: 

Bogactwo i luksusy. Tylko trzy znaki mają to zapisane w gwiazdach 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Astrologia | znaki zodiaku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy