Wybierz kartę i sprawdź, co cię czeka w 2024 roku. Niektóre osoby muszą uważać

Sprawdź, czego doświadczysz w nowym roku. Karty Tarot mają ogromną moc przewidywania przyszłości, jednak istotne jest twoje skupienie. Spójrz na obrazek przedstawiający cztery karty, zamknij oczy i zadaj sobie pytanie „co mnie czeka w 2024 roku?”. Następnie zaufaj swojej intuicji i przeczytaj opis wybranej karty.

article cover
opracowanie własneINTERIA.PL

Pierwsza karta: Umiarkowanie Tarot

Odwrócona karta jest symbolem wielorakich niedomówień, które mogą wystąpić w twoim życiu. Spotkają cię nieprzyjemne sytuacje wynikające z braku cierpliwości i nadmiernego przewrażliwienia z twojej lub czyjejś strony. Może to doprowadzić do uczucia osamotnienia i przyczynić się do obaw związanych z wyrażaniem uczuć. Dodatkowo możesz się do czegoś lub kogoś zniechęcić, albo stracić w jakiejś dziedzinie motywację. Jeśli zauważysz podobne zachowania w swoim otoczeniu, zacznij reagować. Jeśli ktoś będzie przewrażliwiony - wykaż zrozumienie, natomiast jeżeli to będzie dotyczyło ciebie - spróbuj nabrać dystansy do sytuacji.

Obrazek nr 1
Obrazek nr 1opracowanie własneINTERIA.PL

Druga karta: Księżyc Tarot

Księżyc często związany jest z poznawaniem ludzkiej psychiki. Może zwiastować nadchodzące zmiany w twoim życiu. To będzie rok, w których będziesz się rozwijać. W 2024 musisz zaufać swojej intuicji oraz przeczuciom. Nadejdą chwile, w którym będziesz wątpić w siebie i swoje decyzje. Daj się ponieść w tym roku również swojej wyobraźni. Nie poprzestawaj na małych rzeczach. To dobry czas na zmianę swoich nawyków oraz zbędnych relacji. Wsłuchuj się w swoją podświadomość oraz przyjrzyj się snom. Pamiętaj, możesz wszystko!

Obrazek nr 2
Obrazek nr 2opracowanie własneINTERIA.PL

Trzecia karta: Wisielec Tarot

Ta karta symbolizuje zawieszenie, być może trwasz w relacji lub sytuacji, która cię w pewien sposób ogranicza. Przyjrzyj się swoim dotychczasowym działaniom i schematom. Być może powielasz od dłuższego czasu jeden i ten sam błąd. Może przyjrzyj się bliżej swojej pracy, czy nie tkwisz w miejscu, w którym się nie rozwijasz. Ta karta może dotyczyć wszystkich aspektów twojego życia. Spróbuj w nowym roku spojrzeć na wszystko z innej perspektywy, a twoje życie zmieni się maksymalnie.

Obrazek nr 3
Obrazek nr 3opracowanie własneINTERIA.PL

Czwarta karta: Sprawiedliwość Tarot

Ta karta reprezentuje racjonalną część umysłu. W tym roku musisz nauczyć się bezstronności i równowagi, których brakuje w twoim życiu. Być może za mocno dajesz ponosić się wyobraźni oraz emocjom. Intuicja ci tym razem nie pomoże, wręcz przeciwnie może cię zawieść. Analizując wybory w 2024 roku, sprawdzaj wszystkie "za" oraz "przeciw". Tylko w ten sposób ten rok okaże się przychylny. Możliwe, że będziesz mieć problem w tym roku z dostosowaniem się do czegoś. Przyjrzyj się temu uważnie.

Obrazek nr 4
Obrazek nr 4opracowanie własneINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas