Wydarzy się dziś. Aida zwróciła się z pilnym apelem do Polaków

Aida Kosojan-Przybysz to popularna w Polsce jasnowidzka. W mediach społecznościowych regularnie publikuje nowe posty, w których dzieli się z obserwującymi licznymi wskazówkami dotyczącymi rozmaitych aspektów życia. Tym razem ogłosiła: „dzisiaj dzień otwierania okien twojej duszy”. Co ma na myśli?

Aida zaapelowała do Polaków. Jej nowy wpis stawia sprawę jasno
Aida zaapelowała do Polaków. Jej nowy wpis stawia sprawę jasnoMateusz GrochockiEast News

Aida Kosojan-Przybysz cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Na Instagramie obserwuje ją ponad 55 tys. osób. Jasnowidzka regularnie dzieli się swoimi przemyśleniami na różne tematy i motywuje do zmiany życia na lepsze. Aida w mediach społecznościowych dzieli się rozmaitymi wskazówkami, które internauci chętnie komentują i dzielą się swoimi doświadczeniami.

Aida na wakacjach. Nie zapomniała o fanach

O darze jasnowidzenia Aida dowiedziała się, gdy miała cztery lata. Miała go odziedziczyć po swojej babci. Obecnie wykorzystuje go do tego, by nieść pomoc innym. Aida urodziła się w Gruzji, jednak od wielu lat mieszka w Polsce.

Ostatnio ormiańska wizjonerka postanowiła złapać nieco promieni słońca i wybrała się na Malediwy. Oczywiście nie zapomniała o tym poinformować swoich fanów. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z egzotycznego raju, które opatrzyła następującym wpisem:

"Każdy z nas jest w czyimś sercu. Rytm twojego serca rezonuje z rytmem twojej drugiej połówki, trzeba ją tylko znaleźć. Słuchaj i patrz duszą".

Jak widać, Aida nawet na wakacjach znajduje czas, by podzielić się z fanami ważnym przesłaniem.

Wydarzy się dziś. Aida zwróciła się z pilnym apelem do Polaków

Aida daje ludziom siłę dzięki uniwersalnym przesłaniom
Aida daje ludziom siłę dzięki uniwersalnym przesłaniomBLAWICKI PIOTREast News

Obserwatorzy nie musieli zbyt długo czekać na kolejny wpis. W środę Aida po raz kolejny zwróciła się do swoich fanów. Swój wpis zaczęła od słów:

"Dzisiaj dzień otwierania okien twojej duszy i wpuszczania do niej świeżego powietrza".

Co miała na myśli? Jasnowidzka przestrzega przed konkretnym zachowaniem. Oto kolejna część jej wiadomości do fanów:

"Przewietrz swoje myśli, ostudź gorące emocje, które w pierwszej kolejności parzą ciebie samego.
To właśnie dzisiaj gorące słowa mogą wzniecić pożar. Zanim coś wykrzyczysz do innych, powiedz to głośno do siebie, by usłyszeć własne słowa i poczuć ich moc" - napisała.

Zwróciła też uwagę, że "dzisiaj jest ten dzień, w którym nieprzemyślane słowa mogą obrócić się przeciwko tobie".

"Przypomnij sobie ile razy w swoim życiu powiedziałeś/powiedziałaś coś, czego później żałowałeś/żałowałaś. Żyj dobrze. Myśl dobrze. Życz dobrze i mów dobrze. Żeby świat był lepszy, powiedz o czym innym" - podsumowała Aida.

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. W sekcji komentarzy pojawiło się sporo odpowiedzi od fanów.

"W punkt, moje myśli bolą mnie samą bo nikt inny o nich nie wie", "Żyj dobrze. Myśl dobrze. Życz dobrze i mów dobrze", "Te słowa to bardzo dobry " hamulec " we mnie aż się gotuje ale wyjdę dziś do lasu i wypuszczę tam wszystko co we mnie siedzi - ten post był dziś potrzebny. Dziękuję", "Musiałam to dzisiaj przeczytać", "Tego właśnie potrzebowałam do kawy" - pisali poruszeni internauci.

***

Tomasz Ziętek. O autorskim albumie - „Some old songs", zawalczy o Oskary i Hollywood?INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas