Zbliża się pełnia Truskawkowego Księżyca. Czas na spełnianie marzeń i pozytywne zmiany

Już za kilka dni będziemy świadkami czerwcowej pełni księżyca, która nazywana jest Truskawkowym Księżycem. Poza nietypowym zjawiskiem astronomicznym, czeka nas także intensywny czas, który będzie obfitował w masę dobrodziejstwa

Co przyniesie nam pełnia Truskawkowego Księżyca?
Co przyniesie nam pełnia Truskawkowego Księżyca?123RF/PICSEL

Pełnia księżyca w czerwcu 2024 - kiedy?

Truskawkowy Księżyc pojawi się na niebie w nocy z soboty na niedzielę 22 czerwca i w całej swojej okazałości pokaże się o godzinie 3:10.

Truskawkowy Księżyc symbolizuje dostatek, zbiory i wdzięczność. To moment, gdy natura dzieli się swoimi darami, a ludzie mogą cieszyć się owocami swojej pracy. Energia tej pełni sprzyja również refleksji nad osiągnięciami i docenianiu tego, co udało się osiągnąć.

Skąd wzięła się nazwa Truskawkowego Księżyca?

Nazwa "Truskawkowy Księżyc" pochodzi od rdzennych plemion Ameryki Północnej, takich jak Algonkinowie, którzy zauważyli, że pełnia księżyca w czerwcu pokrywa się z sezonem dojrzewania truskawek. W tym czasie te smaczne owoce były gotowe do zbioru, co było istotne dla społeczności rolniczych i zbieraczy.

Ta pełnia jest znana również jako Różana Pełnia, Gorący czy Miodowy Księżyc.

Pełnia Truskawkowego Księżyca. Jak najlepiej wykorzystać ten czas?

Truskawkowy Księżyc to doskonały czas na celebrowanie obfitości w życiu. Organizuj przyjęcia, spotkania z bliskimi i ciesz się owocami swojej pracy. Docenianie tego, co masz, przyciągnie jeszcze więcej pozytywnej energii i dobrobytu. Ten czas sprzyja również kreowaniu i manifestowaniu marzeń. Skup się na swoich celach i pragnieniach, wizualizuj je i podejmuj konkretne kroki, aby je zrealizować.

Czerwcowa pełnia sprzyja też pielęgnowaniu relacji i budowaniu wspólnoty. Spędzaj czas z rodziną i przyjaciółmi, angażuj się w życie społeczne i wzmacniaj więzi z ludźmi, którzy są dla ciebie ważni. Wspólne działania mogą przynieść radość i poczucie przynależności.

Co ważne Truskawkowy Księżyc sprzyja także łączeniu się z naturą, co pomoże ci poczuć się bardziej zharmonizowanym i zrównoważonym, a także wzmocni twoją więź z otaczającym światem.

Wszystko o znakach zodiaku>>>
Wszystko o znakach zodiaku>>>123RF/PICSEL

Jak Truskawkowy Księżyc wpłynie na poszczególne znaki zodiaku?

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Pełnia Księżyca przyniesie Baranom możliwość przeanalizowania swojego dotychczasowego postępu w życiu zawodowym. Możliwe, że odkryjesz nową pasję lub projekt, który cię zainspiruje. Upewnij się, że dbasz o swoje zdrowie, ponieważ intensywność ostatnich tygodni mogła cię wyczerpać.

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Byki mogą odczuwać silną potrzebę zmiany w swoim otoczeniu domowym. Może to być doskonały czas na przeprowadzenie remontu lub nawet przeprowadzkę. Relacje rodzinne będą w centrum uwagi, więc poświęć czas na rozmowy i rozwiązywanie ewentualnych konfliktów.

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dla Bliźniąt pełnia ta oznacza komunikacyjne przełomy. Będziesz miał okazję wyrazić swoje myśli i uczucia w sposób, który przyniesie zrozumienie i harmonię w relacjach. To także dobry moment na rozpoczęcie nauki nowego języka lub umiejętności.

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Raki skupią się na swoich finansach. Po pełni Truskawkowego Księżyca może nastąpić zwiększenie dochodów lub nowe możliwości inwestycyjne. Upewnij się, że jesteś świadomy swoich wydatków i planujesz budżet z rozwagą.

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dla Lwów pełnia będzie czasem osobistej refleksji. Możliwe, że poczujesz potrzebę zmiany swojego wizerunku lub stylu życia. Skup się na samorozwoju i pracuj nad zwiększeniem swojej pewności siebie. Romantyczne relacje mogą również przejść przez okres intensyfikacji.

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Panny mogą odczuwać potrzebę wycofania się i spędzenia czasu na medytacji oraz introspekcji. To doskonały czas na zajęcie się swoim zdrowiem psychicznym i emocjonalnym. Zadbaj o równowagę i harmonię w swoim codziennym życiu.

Waga (23 września - 22 października)

Wagi mogą spodziewać się intensyfikacji życia społecznego. Po pełni Księżyca będziesz miał okazję nawiązać nowe znajomości i zacieśnić istniejące więzi. To także dobry moment na zaangażowanie się w działalność społeczną lub wolontariat.

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dla Skorpionów pełnia oznacza zmiany w sferze zawodowej. Może pojawić się okazja do awansu lub zmiany ścieżki kariery. Twoja determinacja i zaangażowanie przyniosą pozytywne rezultaty, ale pamiętaj, aby zachować równowagę między pracą a życiem prywatnym.

Pełnia Truskawkowego Księżyca będzie miała na nas bardzo korzystny wpływ
Pełnia Truskawkowego Księżyca będzie miała na nas bardzo korzystny wpływ 123RF/PICSEL

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Strzelce mogą odczuwać silne pragnienie podróżowania i eksploracji nowych miejsc. Po pełni Księżyca możesz planować wakacje lub krótki wypad, który pozwoli ci naładować baterie. To także dobry czas na rozwijanie swoich zainteresowań i poszerzanie horyzontów.

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Koziorożce będą musiały skupić się na swoich relacjach intymnych i finansowych. Możliwe, że pojawią się wyzwania wymagające rozwiązania, ale pełnia przyniesie też możliwość zacieśnienia więzi z partnerem. Zadbaj o transparentność i otwartość w komunikacji.

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dla Wodników pełnia przyniesie zmiany w relacjach partnerskich. Będzie to czas, aby przeanalizować swoje potrzeby i oczekiwania wobec innych. To doskonały moment na rozpoczęcie nowych projektów lub współprac z innymi, co przyniesie korzyści w przyszłości.

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Ryby będą musiały skupić się na swoim zdrowiu i codziennych nawykach. Pełnia Księżyca przyniesie świadomość potrzeby zadbania o siebie na wszystkich poziomach - fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Może to być również czas na zmiany w pracy lub podejściu do obowiązków.

''Zbliżenia'': Magdalena Lamparska o książce, kobiecej solidarności i spełnianiu marzeńINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}