Reklama

Reklama

Horoskop miłosny. Co jego w tobie pociąga?

Docenia twój urok osobisty czy raczej trzeźwe podejście do świata? Przekonaj się sprawdzając swój znak zodiaku.

Baran 21.03-19.04


Nie ma chyba mężczyzny, który pozostałby obojętny wobec twojego niezwykłego uroku. Niektórzy unikają cię jak ognia, gdyż boją się ostrego języka, inni tę prostolinijność i temperament uznają za największą zaletę. Bywasz "skomplikowana" w kontaktach damsko-męskich, ale nie można się z tobą nudzić.

Byk 20.04-20.05


Choć czasem dominujesz w związku, nie jest to dominacja przytłaczająca. Twoja naturalność i bezpretensjonalna kobiecość sprawia, że nie narzekasz na brak adoratorów. Roztaczasz wokół siebie przedziwny urok, a jednocześnie nie ma w tobie nic wyzywającego - to pociąga łagodnych romantyków.

Bliźnięta 21.05-21.06


Ponieważ robisz wszystko, żeby sprawiać wrażenie osoby niezależnej i nieprzystępnej, niejeden mężczyzna zada sobie trud, by udowodnić, iż jest w stanie podbić twe serce i na dłużej zatrzymać cię przy sobie. Facetów pociąga w tobie unikalny sposób na zwrócenie ich uwagi: pozorny brak zainteresowania nimi.

Rak 22.06-22.07


Jesteś obdarzona instynktem opiekuńczym, dlatego lgną do ciebie mężczyźni spragnieni ciepła i opieki, poważnie myślący o założeniu rodziny. Czują, że mogą liczyć na więcej niż przelotny flirt. Chętnie zgadzasz się na adorację, choć facetom nie będzie z tobą lekko. Za swoją troskę domagasz się podporządkowania.

Lew 23.07-22.08


Wyszukana elegancja oraz aura sukcesu, którą wokół siebie roztaczasz, przyciągają mężczyzn szukających atrakcyjnej, "reprezentacyjnej" partnerki, z którą mogą pokazać się w każdym towarzystwie. Traktujesz ich z wyższością i dystansem, lecz mimo to dla wielu jesteś marzeniem o kobiecie doskonałej.

Panna 23.08-22.09


Nie jesteś typem kobiety, która skupia na sobie liczne męskie spojrzenia. Twoja skromność, zarówno w stroju jak i zachowaniu, sprawia, że czasem trudno cię dostrzec. Ujmujesz mężczyzn naturalnością, dobrym samopoczuciem. Sprawiasz wrażenie dobrej żony w kuchni i kochanki w łóżku.

Waga 23.09-22.10


Zwracasz uwagę otoczenia wyszukaną elegancją i nienagannymi manierami. Emanujesz niezwykłym urokiem, potrafisz przy tym odnaleźć się w każdej sytuacji i towarzystwie. Podczas rozmowy z tobą niektórzy mężczyźni mogą czuć się onieśmieleni, większość jednak podziwia twoją klasę.

Skorpion 23.10-21.11


Nawet jeśli zdarzy się, że twoja uroda odbiega od przyjętych kanonów piękna, jest w tobie coś, co magnetyzuje mężczyzn. Gdyby mieli wybrać najseksowniejszą kobietę w towarzystwie, wskazaliby na ciebie. Zdominujesz ich nawet w otoczeniu supermodelek, bo masz w sobie to nieuchwytne "coś".

Strzelec 22.11-21.12


Niekiedy można odnieść wrażenie, że robisz wszystko, by za wszelką cenę ukryć swoją kobiecość. Jednak wielu mężczyznom to nie przeszkadza - cieszą się, że mogą porozmawiać z tobą jak z najlepszym kumplem. W nagrodę będą mieli szansę odnaleźć w tobie szaloną dziewczynę i demona w sypialni.

Koziorożec 22.12-19.01


Wielu przedstawicieli płci brzydkiej ceni twoje trzeźwe podejście do życia i pragmatyzm. Twierdzą oni, że masz tę rzadko spotykaną u kobiet zaletę, iż w czasie dyskusji nie dzielisz włosa na czworo. Gdy na dodatek twój rozum i rozsądek połączą się ze świetnie opakowaną urodą, trafi się im prawdziwa perła.

Wodnik 20.01-18.02


Mało który mężczyzna traktuje poważnie twój idealizm i chęć uzdrawiania świata, jednak właśnie ten spontaniczny zapał i niespotykana bezinteresowność czynią cię w ich oczach tak pociągającą. Choć niektórych zrazić może twoja szalona natura, dla innych bywa pociągająca i niezastąpiona w związku.

Ryby 19.02-20.03


Za sprawą zwiewnego, czasem dziwacznego stroju, nieśmiałego spojrzenia i marzycielstwa, sprawiasz wrażenie osoby pochodzącej z innej epoki, która w obecne czasy trafiła przypadkiem. Mężczyzn rozczula jednak twoja delikatność, brak poczucia czasu. Mogą poczuć, że potrzebujesz ich opieki i pomocy.


Zwiedź magiczną strefę

Astro.pl
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | miłosny horoskop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy