Reklama

Reklama

Jak zdobyć serce mężczyzny?

Gwiazdy doradzą ci, co robić, aby on nie pozostał obojętny na twe wdzięki. Od żywiołu wybranka zależy więcej, niż do tej pory myślałaś, np. Mężczyzna z trygonu Ziemi doceni twój talent kulinarny.

Jak go zdobyć? - to pytanie kobiety zadawały sobie od zawsze. Aby osiągnąć swój cel, wypróbowywały mniej lub bardziej wyrafinowane sposoby. Co więcej, niektóre zaradne niewiasty, gdy zawiodły tradycyjne środki, sporządzały magiczne eliksiry, mające im zaskarbić jego uczucie. Tymczasem istnieje znacznie prostsza metoda zapewnienia sobie miłości mężczyzny - wystarczy poznać jego oczekiwania. Jeżeli on szuka u kobiet delikatności i romantyzmu, raczej nie zaimponuje mu twoja zaradność życiowa ani sukcesy zawodowe. Jeśli więc nie chcesz uczyć się na błędach ani parać magią, możesz zwrócić się ku astrologii. Gwiazdy doradzą ci najlepiej, co zrobić, by on nie pozostał obojętny na twoje wdzięki.

Reklama

Panowie z trygonu OGNIA (Baran, Lew, Strzelec)

Mężczyzna, któremu przypisany jest ten żywioł, ma ognisty temperament. Uwielbia uwodzić, flirtować i zdobywać. Pociąga go nieco agresywna, zmysłowa kobiecość. Nie zwróci uwagi na stojącą w kącie szarą myszkę; lubi kobiety, które potrafią podkreślać swoje zalety i błyszczą w towarzystwie. Fascynuje go także tajemniczość. Jeśli więc chcesz zdobyć serce pana Barana, Lwa lub Strzelca,  nie odsłaniaj od razu wszystkich kart. Mów o sobie niewiele, lecz dawaj do zrozumienia, że jesteś osobą, która doskonale sobie radzi i prowadzi ciekawe, barwne życie. Pamiętaj również o tym, że mężczyzna urodzony w żywiole Ognia, jest łasy na pochwały. Doceniaj jego osiągnięcia i odkrywaj w nim wybitne zdolności, a szybko okaże się, że nie widzi świata poza tobą.

Panowie z trygonu ZIEMI (Byk, Panna, Koziorożec)

Jeśli o drżenie serca przyprawj cię mężczyzna, przypisany żywiołowi Ziemi, wiedz, że masz do czynienia z realistą, człowiekiem mocno stąpającym po zie-mi. Nie zdziałasz wiele, zakładając krótką spódniczkę lub odsłaniając dekolt. Oczywiście obiekt twoich westchnień najprawdopodobniej obrzuci cię zaciekawionym spojrzeniem, ale raczę nie podejmie rozmowy. Pam Bykowi, Pannie i Koziorożców podobają się kobiety ubrani z klasyczną, dyskretną elegan cją, które wiedzą, czego oczeku ją od życia; zaradne  i  oszczędne.  Aby mu zaimponować, jak najeczęściej  opowiadaj, na jakim odpowiedzialnym stanowisku pracujesz lub o tym w jaki sposób sama wyremonto wałaś mieszkanie. Konieczni zaproś go również na kolacje którą sama przygotujesz.

Panowie z trygonu POWIETRZA (Bliźnięta, Waga, Wodnik)

Mężczyzna, którego żywiołem jest Powietrze, jak ognia boi się wszelkich deklaracji i ograniczenia wolności. Dlatego przynajmniej w początkowej fazie znajomości nie wspominaj o tym, że chciałabyś  w końcu założyć rodzinę ani nie zmuszaj go, by ci towarzyszył podczas uroczystości ślubnych twoich koleżanek. Jest bardzo prawdopodobne, iż po prostu stchórzy. Pan urodzony w znaku Bliźniąt, Wagi lub Wodnika ogląda się za kobietami, które nie są klasycznymi pięknościami, ale wyróżniają się oryginalną urodą lub strojem. Fascynują go osoby z fantazją, pełne pomysłów, niezależne. Nie wspominaj przy nim, że sobotnie przedpołudnie spędzasz zwykle na sprzątaniu i nie wyobrażasz sobie niedzieli bez rodzinnego obiadu. Zaproś go na wędrówkę po górach.

Panowie z trygonu WODY (Rak, Ryby, Skorpion)

Kiedy przy wrażliwym mężczyźnie urodzonym w znaku Raka lub Ryb stwierdzisz, że twoim największym marzeniem jest spokojny, ciepły dom oraz gromadka dzieci, możesz być pewna, że nawet gdybyś chciała, tak łatwo się już od niego nie uwolnisz. Najprawdopodobniej dojdzie on do wniosku, że jesteś absolutnym wyjątkiem wśród otaczających go kobiet-egoistek. Gdy dodatkowo wspomnisz, ze nie masz ambicji zawodowych i realizowałabyś się najlepiej w roli żony i matki, będzie zachwycony. W przypadku Skorpiona ten sam efekt osiągniesz twierdząc, że w życiu można kochać tylko raz, a wierność jest podstawą związku. Pamiętaj o tym, że mężczyzna przynależący do żywiołu Wody, oczekuje od swej partnerki prawdziwej kobiecości i romantyzmu.

Zwiedź magiczną strefę

Astro.pl
Dowiedz się więcej na temat: mężczyzna | gwiazdy | znaki zodiaku | miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy