Reklama

Reklama

Ten sposób jedzenia hot doga to hit!

Hot dog, jak wszyscy wiemy, nie należy do najbardziej skomplikowanych dań pod słońcem. Łatwo jednak poplamić się spożywając ten prosty przysmak. Czy ten sposób jedzenia hot-doga wiele zmienia?

Hot dog to znany wszystkim, lubiany przysmak, który niejednokrotnie ratuje nas w podróżach. Choć ciężko cenić go za wartości odżywcze, to od czasu do czasu może stanowić miłe urozmaicenie kulinarne.

Hot dog kojarzy się raczej z czymś prostym - ot parówka schowana w bułce z dodatkiem sosów. Jednak każdy, kto kiedykolwiek poplamił się jedząc hot doga wie, jak uciążliwy może to być problem. Zazwyczaj jemy go w biegu, na szybko - łatwo zatem o nieprzyjemną przygodę w postaci poplamionych części garderoby. Jest jednak sposób, który może temu zaradzić.

Tik-Tokerka zdradza, jak prawidłowo jeść hot-doga

Reklama

TikTokerka Sheena Marie podzieliła się prostą sztuczką dotyczącą jedzenia hot doga, która niesie ze sobą pewne niezaprzeczalne korzyści. Na nagraniu kobieta prezentuje, jak polewa parówkę ketchupem i musztardą. Gdy danie jest już gotowe, internautka odwraca parówkę na drugą stronę w taki sposób, że sosy znajdują się pod spodem.

- skwitowała swój praktyczny filmik TikTokerka. Video stało się już viralem, zostało obejrzane prawie 2,5 mln razy.

Uważacie, że ten sposób jedzenia hot doga jest pomocny?
Przeczytaj również: 

Najgorsze, co możesz zrobić z paznokciami. Te stylizacje szokują!

Agnieszka Woźniak-Starak kocha czarne stylizacje! Nie ona jedyna!

Maja Hyży chce już ślub! Tylko jej partner odwleka...?!

Zobacz również:  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: jak jeść hot doga | hot dog

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama