Najgorsze, co możesz zrobić z paznokciami. Te stylizacje szokują!

Jakiś czas temu młoda, popularna na TikToku stylistka paznokci opowiedziała, jakie trendy manicure denerwują ją najbardziej. Filmik wywołał burze w komentarzach. TikTokerka obśmiała nie tylko ozdobne, przedłużane paznokcie pokryte diamentami, ale również klasyczny french manicure. Co jeszcze znalazło się na „czarnej liście” ekspertki?

Manikiurzystka zdradza, które trendy znajdują się na jej "czarnej liście"
Manikiurzystka zdradza, które trendy znajdują się na jej "czarnej liście"123RF/PICSEL

TikTokerka na co dzień prowadzi własny zakład  kosmetyczny. Postanowiła podzielić się z internautami swoją opinią na temat niektórych modnych stylizacji paznokci. Film, w którym ekspertka krytykuje najnowsze trendy, szybko zdobył uznanie innych użytkowników aplikacji. Zyskał ponad 518 tys. "polubień" i oraz niespełna 2 tys. komentarzy.

Specjalistka na początku filmu zaznaczyła, że wyboru najgorszych trendów dokonała na podstawie swojego doświadczenia. Wytłumaczyła, że to "tylko jej opinia" i zdaje sobie sprawę, że inne osoby mogą nie podzielać jej antypatii. TikTokerka w nagraniu użyła hashtagu #uglynails, który szybko stał się popularny.

Filmik, który nagrała ekspertka stał się viralem, dlatego dziewczyna postanowiła kontynuować ten temat, nagrywając jeszcze dwie części najgorszych trendów manicure.

Jakie stylizacje znalazły się w pierwszym zestawieniu TikTokerki? Przestawiamy "czarną listę" trendów manicure według Maci Blanche.

Trendy manicure: French manicure z szerokimi końcówkami

French manicure to klasyczna stylizacja paznokci, chętnie wybierana przez wiele kobiet. Ekspertka zaznacza, że jeśli biała końcówka jest zbyt szeroka taki manicure zamiast zachwycać, może odrzucać. Zakończenie w postaci cienkiej, białej kreski jest eleganckie i dziewczęce. Wszelkie modyfikacje mogą skończyć się katastrofą.

Najgorsze, co możesz zrobić z paznokciami: Paznokcie pokryte diamencikami

Kryształki mogą zdobić paznokcie. Mogą jednak również sprawić, że manicure będzie wyglądał na tani i nieprzemyślany. Gdy Maci Blanche widzi, że któraś z jej klientek chce pokryć błyskotkami całą płytkę paznokcia, załamuje ręce. Jej zdaniem taka stylizacja jest skazana na porażkę.

Zbyt wiele dekoracji sprawia, że dłoń wydaje się "ciężka"
Zbyt wiele dekoracji sprawia, że dłoń wydaje się "ciężka"123RF/PICSEL

Połączenie ombre i diamentów. To nie może się udać

Zarówno cieniowanie, jak i kryształki mają za zadanie ozdobić manicure i uczynić go jeszcze bardziej efektownym. Chociaż osobno mogą wyglądać korzystnie, połączone nie zdają egzaminu. Zbyt wiele dekoracji sprawia, że dłoń wydaje się ciężka. Czasami warto zachować zdrowy rozsądek i spośród wielu dostępnych metod zdobienia wybrać jedną.

Trendy manicure: Marmurkowe paznokcie

Marmurkowe paznokcie to czasochłonna stylizacja. Jej wykonanie wymaga precyzji i cierpliwości. Efekt nie zawsze jest satysfakcjonujący, dlatego Maci Blanche umieściła ten trend na swojej "czarnej liście". Jej zdaniem jest wiele ciekawszych i bardziej efektownych stylizacji, na które warto się zdecydować.

***

Zobacz również: 

Wywar z łupin cebuli. Źródło cennych substancjiInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas