Reklama

Reklama

Biel nie jest zarezerwowana już tylko dla panny młodej

- Teraz panny młode idą w cappuccino, beże, szampany, róże czy błękity - mówi Izabela Janachowska. Gospodyni programu "W czym do ślubu?" przyznaje, że biel, niegdyś zarezerwowaną tylko dla panny młodej, mogą ubrać goście weselni.

W swoim nowym programie Izabela Janachowska, dotychczas prowadząca program "I nie opuszczę cię aż do ślubu", z pomocą stylistki ślubnej będzie podpowiadać, w co do ślubu powinna ubrać się nie tylko panna młoda czy pan młody, ale i goście weselni.

- To jest taki dream reality, czyli program na bazie prawdziwych bohaterów i prawdziwych sytuacji. Będziemy spełniać marzenia dotyczące idealnej kreacji ślubnej - tłumaczy gospodyni programu "W czym do ślubu?".

W każdym odcinku panna młoda będzie mogła wskazać, komu jeszcze należy pomóc w doborze stylizacji. Może to być mama, druhna, ciocia, babcia, dziadek, a nawet... narzeczony.

- Zdarzył nam się mężczyzna, który nie chciał, żeby suknia jego narzeczonej była dla niego tajemnicą - opowiada PAP Life ekspertka ślubna.

Suknia ślubna panny młodej to kreacja niewątpliwie budząca największe zainteresowanie w dniu składania przysięgi małżeńskiej. Okazuje się, że panny młode coraz odważniej odchodzą od bieli, która nie jest zarezerwowana już tylko dla panny młodej.

Reklama

- Oczywiście mając wątpliwości warto skonsultować się z panną młodą i spytać, czy nie przeszkadzałoby jej gdybyśmy też przyszły w białej sukience. Natomiast obecnie same panny młode trochę odchodzą od bieli, więc ten kolor nie jest już takim symbolem tej dziewiczej, niewinnej panny młodej. Teraz panny młode idą w cappuccino, beże, szampany, róże czy błękity - wylicza PAP Life Janachowska.

Co więcej, gospodyni programu uważa, że panie zaproszone na ślub mogą przyjść w białej sukience.

 - Jakaś krótsza, biała, skromna kreacja, w odcieniu złamanej bieli, beżu czy kremu to są teraz kolory akceptowalne na ślubie. Oczywiście nie można przyjść w białej, długiej sukni, która stanowiłaby konkurencję dla kreacji panny młodej, bo to jest nieetycznie - kwituje ekspertka ślubna.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje