Reklama

Reklama

Kate narobiła kłopotów projektantce

Inni potraktowaliby to jak dar od losu, ale ta firma nie jest zadowolona.


 Jeśli myślicie, że projektanci zawsze są zachwyceni popularnością jaka mogą zyskać dzięki celebrytom noszącym ich ubrania, jesteście w błędzie. Rzeczniczka firmy Issa, Camilla Al  Fayed, narzeka na przykład, że po tym jak Kate Middleton pokazała się w ich sukience, działalność niewielkiego przedsiębiorstwa została niemal sparaliżowana.

Kiedy Kate i William  ogłosili oficjalnie swoje zaręczyny, przyszła księżna miała na sobie granatową sukienkę z seryjnej produkcji firmy Issa. Modnisie na całym świecie oszalały na punkcie kreacji, która błyskawicznie znikła ze sklepowych półek. Obecnie ta sukienka ma nawet własną stronę w Wikipedii, jej wzór jest powielany, kopiowany i przerabiany. Dostępna jest nawet wersja ciążowa.

Reklama

Niestety firma nie była przygotowana na taki rozwój wypadków, nie mogła podołać liczbie zamówień. Mimo pewnego rozżalenia firma raczej nie powinna mieć pretensji do Kate.  Zyskali światową sławę i właśnie otworzyli  butik w Japonii. Czy rzeczywiście stała im się taka krzywda?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy